Gönül Dağı Final mi Sezon Finali mi? Yeni 4.Sezon Devam Eder mi?

02.01.2023
2.785

TRT ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisi sezon finali yaparak yaz tatiline mi girecek yoksa final yaparak ekrana veda mı edecek oldukça merak ediliyor. Bizde bu konumuzda gönül dağı dizisinin geleceği hakkında merak edilen bilgileri sizler için derledik. Gönül Dağı dizisi sezon finali mi yapacak final mi yapacak, 4. Sezonda yoluna devam mı edecek gibi merak edilen sorulara detaylı yanıtlar sayfamızda. Not: Gönül Dağı Dizisi ilk 3 sezon çok sevildi çok izlendi, Yeni 4. Sezon kesin devam edecek ve yeni sezona başlama tarihi 9 Eylül 2023 Cumartesi günü olacak.

Gönül Dağı dizisi sezon finali mi yapacak final mi yapacak?

Gönül Dağı dizisi Yeni Sezon Devam Eder miÖncelikle 95. bölüme gelmiş olan gönül dağı dizisinin reytinglerde oldukça iyi bir izlenim yakalandığını hemen belirtelim. Gönül Dağı dizisi 94. bölümde almış olduğu 8 üzerindeki Total reytingle sadece cumartesi günlerinin değil haftanın da en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başarıyor. Bozkır hikayesi olarak oldukça güzel işlenen dram yüklü hikayeleri izleyicilerine başarılı bir dille aktaran Gönül Dağı dizisi her hafta 8 üzerindeki Total reyting ile TRT’nin ve yapımcısının yüzünü güldürmeye devam ediyor.

Gönül Dağı 4. Sezon Devam Edecek mi? TRT 1’in Körpü Film imzalı sevilen dizisi ‘Gönül Dağı’nda sürpriz gelişme yaşandı. Berk Atan, Semih Ertürk, Cihat Süvarioğlu, Ecem Özkaya, Nazlı Pınar Kaya, Serkan Kuru ve Ferdi Sancar’ın başrollerinde yer aldığı dizinin 4. sezon onayı aldığı ve yeni yayın döneminde de devam edeceği öğrenildi. Yani özetle Gönül Dağı 4. sezonda da devam edecek diyoruz.

Gönül Dağı dizisi almış olduğu bu reytingler ile birlikte final mi yapacak sezon finali mi yapacak sorusuna aslında yanıtı içerisinde barındırıyor. Böylesine yüksek reyting alan bir dizinin final yapması elbette beklenmez. Bu yüzden Gönül Dağı dizisi sezon finali yaparak yaz tatiline girecek ve yeni sezonda da yoluna devam edecek diyebiliriz. Gönül Dağı dizisinde işlenen hikayeler hemen herkesin içinde kendisinden de bir pay bulacağı, halkı adeta içine çeken her bir karakterin hikayesiyle izleyenler mest oluyor. Bu nedenle Gönül Dağı dizisi final değil kesinlikle sezon finali yaparak yoluna devam edecektir.

Gönül Dağı dizisi yeni 4. sezonda devam edecek mi?

Gönül Dağı Final mi Sezon Finali miGönül Dağı dizisindeki yüksek oranda reytingler devam ettiği müddetçe Gönül Dağı dizisinin 4. ve 5. Sezonu da devam edebilir. Cumartesi günlerine renk katan Gönül Dağı dizisi yeni 4. sezonda da yoluna devam edecek. Her hafta almış olduğu izlenme oranları ile hem cumartesi gününün lideri hem de haftanın en çok izlenen dizilerinden birisi olmayı başaran Mustafa Çiftçi’nin bozkır öykülerini içeren kitabından esinlenen Gönül Dağı dizisinin öyküleri izleyenleri mest etmeye devam ediyor. Gönül Dağı dizisinde uzun bir yaz tatili sonrasında yeni sezon eylül 2023 tarihinde başlayacak.

Gönül Dağı dizisinin 4. yeni sezonu ne zaman başlayacak?

Gönül Dağı dizisinin yeni sezonu büyük bir değişiklik olmazsa Eylül 2023 tarihinde başlayacak. Genellikle diziler yeni yayın dönemine Eylül ayının ilk haftalarında başlıyor. TRT ekranlarında yayınlanacak olan ve başrollerinde Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Hazal Çağlar gibi oyuncuları barındıran Gönül Dağı dizisi de büyük bir değişiklik olmazsa 2023 yılı Eylül ayının ilk haftalarında dördüncü sezona başlamış olacak. Gönül Dağı dizisinin 4. sezon reytingleri de ilk sezonlar gibi başarıyı devam ederse dizinin 5. sezonda da devam etmesi muhtemel görünüyor.

Gönül Dağı dizisine 4. Sezon yeni gelen oyuncular

Gönül Dağı dizisi Final mi Sezon Finali mi yapacakGeniş oyuncu kadrosu ile oldukça büyük bir kitleyi izleyiciyle buluşturan gönül dağı dizisi yeni sezonda da yoluna devam edecek. Her hafta herkesin kendisinden bir şeyler bulduğu gönül dağı adı üstünde gittikçe genişleyen oyuncu kadrosu da dikkatleri çekiyor. Yeni sezonda da TRT ekranlarında devam edecek olan gönül dağı dizisine yeni gelen oyuncuları sizlere bu sayfada açacağımız yeni konuda duyuracağız. Gönül Dağı 3. Sezon yeni oyuncu kadrosunu oyuncular geldikçe sizlerle paylaşacağız. Not: Gönül Dağı Dizisi ilk sezon çok sevildi çok izlendi, Yeni 4. Sezon kesin devam edecek ve yeni sezona başlama tarihi 9 Eylül 2023 Cumartesi günü olacak.

Gönül Dağı dizisi final mi yapacak sezon finali mi yapacak konusunda şimdilik yazacaklarımız bu kadar. Gönül Dağı dizisi yeni 4. sezonda da yoluna devam edecek görünüyor. Gönül Dağı dizisine yeni gelen oyuncular sayfamızdan diziye katılan oyuncuları görebilirsiniz. Sizlerde Gönül Dağı dizisi ile ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Ramazan ile Asumanda evlensinler,herkes mutlu sona ulassin.

  2. Anonim dedi ki:

    cumartesi gecesini dört gözle bekliyorum büyük zevkle izlediğim tek dizi inşallah üçüncü sezonuda görürüz

  3. LOM SÖZLÜ dedi ki:

    Hikâyenin geçtiği yıllarda Anadoluyu çok güzel anlatan bu dizi umarım 4.5. Veya 6 sezon sürer. Senaryonun esprili dili ve sadeliği ile oyuncuların performansı çok yüksek, oyuncular çok başarılı. Güzel bir aile filmi, plato da gayet başarılı. Çekimlerin Sivrihisar’da yapılması ayrı bir güzellik. Filmi beğenmeyen yorumların, rakip tvlerin trollerine ait yorumlar olduğunu düşünüyorum.