Gönül Dağı Fikret Kimdir? Zahide’nin Kocası (Ruhi Sarı)

08.01.2021
1.687

Bu konumuzda sizlere Gönül Dağı Fikret Kimdir? Zahide’nin Kocası rolündeki oyuncu kimdir gerçek adı nedir bunu tanıtacağız. Trt ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nın oyuncu kadrosuna yeni katılan başarılı oyuncumuz Ruhi Sarı’yı ve dizide hayat vereceği Fikret karakterini yakından tanıtacağız. Köprü Film imzalı dizinin yönetmen koltuğunda Yahya Samancı oturmaktadır.

Anlattığı samimi hikaye ile reyting rekortmeni olan aile dizisi Mustafa Çiftçi’nin gün yüzüne çıkmamış hikayelerinden uyarlanmıştır. Bozkırda bir Anadolu masalını anlatan dizinin başrolünde Berk Atan,Gülsim İlhan Ali,Ecem Nur Özkaya ve Ferdi Sancar vardır. Aldığı reytinglerle zirvede olan diziye hepimizin bildiği gibi bazı isimler katılmıştı. Bu isimlerden biride Ruhi Sarı’dır. Dizinin sevenleri tarafından, dizinin oyuncu kadrosuna yeni katılan başarılı oyuncu Ruhi Sarı ve Gönül Dağı dizisinde hayat vereceği Fikret karakteri oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için oyuncumuz Ruhi Sarı’yı ve dizide hayat vereceği Fikret karakterini yakından tanıtacağız. İşte Gönül Dağı Fikret Kimdir? sorusuna cevap:

Gönül Dağı Fikret Karakteri Kimdir?

Gonul Dagi Fikret Kimdir Zahide'nin KocasiDiziye yeni katılan Fikret, dizide ki Zahide karakterinin eşine hayat verecektir. Zahide ve Sefer’in arasında olanların üzerine diziye Fikret karakterinin dahil olması dizide ki olayları değiştirecektir. Fikret’in diziye gelişinin dizide ki dengeleri nasıl değiştireceğini ilerleyen günlerde hep beraber göreceğiz.

Gönül Dağı Fikret Kimdir?

Trt’nin sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisinde Fikret karakterine başarılı oyuncumuz Ruhi Sarı hayat vermektedir. Fikret karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz da oldukça merak edilmiştir. Bizde sizler için başarılı oyuncu Ruhi Sarı’yı yakından tanıttık ve Ruhi Sarı kimdir? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık.

Ruhi Sarı Kimdir?

18 Mayıs 1972 yılında Trabzon da dünyaya gelen oyuncu, Selçuk Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Oyunculuğa Kartal Sanat Tiyatrosu’nda başlayan Ruhi Sarı, kamera karışısına ilk defa 1995 yılında Sende Gitme Triandafilis sinema filmi ile geçmiştir ve bu film sayesinde Antalya Altın Portakal Film Festivali’de “Yılmaz Zafer Onur Ödülü”, Adana Altın Koza Film Festivali’nde “Yılmaz Güney Onur Ödülü” ve Ankara Uluslararası Film Festivali’nde “Umut Veren Yeni Erkek Oyuncu” ödülünü kazanmıştır. Başarılı oyuncumuz birçok kategoride de ödüller almıştır. Aynı zamanda çocuk filmlerinde de rol alan oyuncumuz kamera karışısına en son 2020 yılında Kırmızı Oda dizisine konuk oyuncu olarak geçmiştir.

Ruhi Sarı Daha Önce Rol Aldığı Diziler

2020 – Kırmızı Oda (Konuk oyuncu)
2020 – Öğretmen (Ziya)
2020 – Ramo
2017 – Söz (Şef)
2016 – 2017 – Kırgın Çiçekler (Sadullah)
2015 – O Aşk Benim (Ahlas Toprak)
2015 – Sen Benimsin (Ahlas Toprak)
2014 – Ulan İstanbul
2014 – Diğer Yarım (Devran)
2012 – Bir Ferhat ile Şirin Hikayesi
2011 – Mavi Kelebekler (Rasko)
2011 – 5’er Beşer
2010 – 2011 – Yerden Yüksek (Cumali)
2009 – Bahar Dalları (Halil)
2008 – Aşk Yakar (Tarantino)
2006 – 2007 – Ezo Gelin (Recep Ağa)
2005 – 2006 – Hırsız Polis
2005 – Alanya Almanya (Adem)
2004 – Saçsaça Başbaşa (Kamil)
2004 – Ruhun Duymaz (Zarif)
2004 – Haziran Gecesi (Fidyeci)
2003 – Sultan Makamı (Eko)
2002 – Yarım Elma (Huşeng)
2001 – Yeditepe İstanbul (Ömer)
2001 – Derviş
2001 – Yılan Hikayesi
2000 – Üvey Baba
2000 – Yedi Numara (Satılmış Ballıoğlu)
2000 – Şaşıfelek Çıkmazı
1999 – Zilyoner (Engin)

Ruhi Sarı Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar birçok başarılı projede yer alan oyuncumuz sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatına dair ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuzun imsgram hesabında 1287 gönderisi ve yaklaşık 66 bin takipçisi vardır. Ruhi Sarı’nın resmi instagram hesabı: @ruhisariofficial Gönül Dağı Fikret Zahide'nin Kocası Ruhi Sarı

Ruhi Sarı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Ruhi Sarı, 2004 yılında sanat yönetmeni Natali Yeres’le dünya evine girmiştir. Mutlu bir birliktelikleri olan çift 2010 yılında oğulları Arte Gün’ü kucaklarına almıştır.

Gönül Dağı Fikret Ruhi Sarı Kıyafetleri

Bugüne kadar birçok projede yer alarak adından sıkça söz ettiren usta oyuncumuz hepimizin bildiği gibi Trt’nin reyting rekortmeni Gönül Dağı dizisine katıldı. Bizde sizlerle ekranların sevilen aile dizi Gönül Dağı’da başarılı oyuncumuz Ruhi Sarı’nın giydiği gömlek, pantolon, ceket kısacası oyuncumuzun dizide giydiği tüm kıyafetleri ilerleyen günlerde, marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere aldığı reytinglerle sürekli zirvede olan Gönül Dağı dizisine yeni katılan başarılı oyuncumuz Ruhi Sarı’yı ve dizide hayat vereceği Fikret karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize yorum kısmından iletebilirsiniz. Gönül Dağı Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza göz atabilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.