Gönül Dağı Elif’in Hastalığı Ne Ölecek Mi Diziden Çıkacak Mı?

24.05.2023
71

Gönül Dağı dizi sezon finaline doğru yaklaşırken seyirciyi üzecek bir haber daha gördük. Dizinin bir türlü gülmeyen kızı Elif’in başı yine dertte. Gönül Dağı dizisinde Elif büyük bir hastalıkla mücadele edecek. Elif’in hastalığı nedir? Bu hastalık Elif’in ölmesine sebep olacak mı? Gönül Dağı dizisinden Elif ayrılacak mı? Bu soruların cevaplarını sizlerle paylaşıyoruz. gonul dagi elif hemsire olecek mi

Gönül Dağı Elif’in Hastalığı Ne, Ölecek Mi?

Gönül Dağı dizisi yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor. TRT1 ekranlarında yayınlanacak Gönül Dağı dizisi senaryosunu Ali Asaf Elmas ve Mustafa Becit yazıyor. Gönül Dağı dizisi başrollerini Berk Atan, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar paylaşıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Ali DüşenkalkarErdal CindorukYavuz Sepetçi. Nuri GökaşanŞebnem DilligilEge AydanUlviye KaracaHande Nur TekinSait SeçkinÇiğdem Aygün yer alıyor.

Gönül Dağı dizisinde Elif rolü dizinin ilk bölümünden beri yer alıyor. Elif Hemşire ilk başlarda Taner’e olan sevgisine karşılık bulamadı üzüldü. Serdar ile bir ilişki yaşadı ancak Serdar onu bırakıp gitti. Babası geldi ondan böbreğini istedi. Sonrasında babası da onu terketti. Elif Gönül Dağı dizisinin ilk bölümünden itibaren hep üzüldü. Bu sezonun sonuna doğru Doktor Kenan ile olan ilişkisi hem Elif’i hem seyirciyi güldürdü.

Elif tam mutluluğu buldu. Kenan ile evlendi artık her şey yolunda derken bu seferde Elif’i hastalık buldu. Babasının hastalığı Elif’e genetik olarak geçmiş. Maalesef Elif’te artık babasının hastalığını taşıyor. Elif babasına bir böbreğini vermişti. Babası bu şekilde iyileşmişti. Ancak Elif tek böbrekle yaşıyor şuan bu yüzden de bu hastalıktan kurtulması çok zor. Elif ölecek mi? Hastalığı atlatacak mı göreceğiz. gonul dagi dizisi elif hemsire diziden ciktimi

Elif Gönül Dağı Dizisinden Neden Çıktı Yeni Sezonda Yok?

Gönül Dağı dizisinin ana karakterlerinden biri olan Elif diziden çıkacak mı? Elif büyük bir hastalığın pençesinde. Babasından ona hastalığı miras kalmış maalesef. Kenan onun iyi olması için elinden geleni yapacak. Ancak Elif daha önce babasının iyi olması için böbreğini ona vermişti. Bu yüzden Elif bu hastalıkla daha fazla mücadele edemeyecek ve ölecek.

Gönül Dağı dizisinde Elif rolü ile izlediğimiz Zümre Meğreli yeni sezonda yer almayacak. Zümre Meğreli Gönül Dağı dizisinden ayrıldı. Sizce Kenan Elif olmadan nasıl dayanır. Elif’in diziden ayrılması sizce reytingleri etkiler mi? Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

 1. Utku şahin dedi ki:

  Elif gitmesin kalsın gönüldağında

 2. Anonim dedi ki:

  Hayır çıkmasın ölmesin beye

 3. Anonim dedi ki:

  Elifi çok seviyorum diziden ayrılmasın tam kenana göre bir eş

 4. Neriman dedi ki:

  Elif ve Kenan her ikiside çok iyi ayrılmasınlar Elif hemşire iyileşsin ölmesin oyunculuğuda mükemmel artık yüzü gülsün çıkmasını istemiyoruuuuuuuuuuuuum.