Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Maaşları Ne Kadar Ücret Alıyor Kazanıyor?

05.12.2022
577

Gönül Dağı Dizisi Oyuncuları Ne Kadar Ücret Alıyor Kazanıyor Maaşları.. TRT 1 ekranlarında cumartesi akşamları yayınlanan Gönül Dağı dizisinin oyuncuları diziden ne kadar para alıyor, maaşları ne kadar ücretleri hakkında merak edilen sorulara yanıt vermek için bu sayfayı oluşturduk. Gönül Dağı dizisi TRT 1 ekranlarında oldukça güzel bir hikaye ile izleyenleri ile buluştu. Cumartesi günlerine renk katan ve oldukça yüksek reyting oranları ile dikkat çeken Gönül Dağı dizisindeki oyuncuların aldığı paralar ne kadar, maaşı ücreti ve bölüm başına alınan miktarlar ile ilgili bilgileri burada yazacağız.

gonul dagi dizisi berk atan gulsim ilhan ucretleri

Gönül Dağı Dizisi Oyuncu Ücretleri Maaşları

Gönül Dağı dizisinin başrollerinde Dilek ve Taner çiftini görüyoruz. Berk Atan ve Gülsüm Ali İlhan Gönül Dağı dizisinin en çok ücret alan ikilisi olarak dikkat çekiyor. Ancak TRT ekranlarında yayınlanan diziler de öyle çok yüksek rakamlara maaşları görmek kolay değil. Dizide Ramazan ve Veysel ise en çok sahneleri olan ve dizinin sevilen amca oğulları sahnelerindeki baş aktörler. Tüm ülkenin severek izlediği Gönül Dağı dizisinde Ramazan ve Veysel ne kadar ücret aldı, maaşları ne kadar? Dilek ve Taner bölüm başına ne kadar alıyorlar, maaşları hakkında detaylı bilgileri sizlere yazmak istiyoruz.

gonul dagi dizisi cemile ramazan veysel maaslari ucretleri

Gönül Dağı Dizisi Dilek (Gülsim Ali İlhan) ve Taner (Berk Atan) Maaşları Ne Kadar?

Gönül Dağı dizisi başrol karakterleri olan Dilek ve Taner dizideki en önemli isimler. Bu yüzden de Dilek rolünü canlandıran Gülsim Ali İlhan ve Taner rolünü canlandıran Berk Atan dizide diğer oyunculara göre daha yüksek ücret alıyorlar. Oyunculara bölüm başı ya da aylık yani 4 bölümlük ücret verilir. Gülsim Ali İlhan Gönül Dağı dizisinden tahmini olarak 20-40.000 TL arası ücret alıyordur. Berk Atan’ında Gülsim Ali İlhan ile benzer ücret aldığını tahmin ediyoruz. Berk Atan’da 20-40.000 TL arası ücret alıyordur.

Gönül Dağı Dizisi Veysel, Ramazan ve Cemile Ne Kadar Ücret Alıyor?

Gönül Dağı dizisinin başrol karakterinin sonrasında en önemli oyuncular amcaoğulları Ramazan ve Veysel. Veysel’in eşi Cemile’de amcaoğullarının sürekli yanında bulunuyor çok eğlenceli sahneleri bulunuyor. Gönül Dağı dizisinde Ramazan rolünü canlandıran Cihat Süvarioğlu başrol oyuncularının ardından 10-20.000 TL arası ücret aldığı düşünülüyor.

gonul dagi dizisi ucretleri maaslari

Gönül Dağı dizisinde Veysel ve Cemile olarak rol olan sevgileri ve birbirlerine olan destekleri ile seyirciden tam not olan oyuncular Semih Ertürk ve Nazlı Pınar Kaya’nın da bölüm başı ya da 4. bölüm ücreti yani aylık olarak 10-20.000 TL arası ücret aldığını düşünüyoruz. Gönül Dağı dizisinde yer alan Keriman, Zahide, Dolmuştu Sefer, Selami’nin ve diğer oyuncuların aldıkları ücretleri de yukarıda verdiğimiz ücret aralığındadır.

Gönül Dağı dizisi oyuncuları sizce ne kadar maaş alıyordur tahminlerini yazabilirsiniz? Gönül Dağı dizisi oyuncuları çok yüksek ücret almasalar da samimiyetleri ve oyunculukları ile parayla ölçülmeyen seyirci sevgisini kazanıyorlar. Gönül Dağı dizisi oyuncularını başarılı buluyor musunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Mahmut Kubilay uygun dedi ki:

  Herkese selamlar diliyorum gönül dağı severek izliyoruz bu kadar emek oyuncu maaşı az olmaması gerekir en fazla bölüm başı 70 bin tl olması gerekir emek başı rolları oynuyor gönül dağı

 2. Leyla Avci dedi ki:

  Bu kadar reyting alan ve izlenen bir dizi ama oyuncularının maaşları çok az bu hiç adil değil haksızlık

 3. Ali uzun dedi ki:

  Evet çok başarılı özellikle ailem ile izlenecek tek film

  1. Ömer dedi ki:

   Evet güzel bir filim

 4. Hayati yıldırım dedi ki:

  Gerçekten severek izlediğimiz aile filmi herhafta iple çekiyoruz filmi seyretmek için

  1. Döndü dedi ki:

   Okadar dandik dizilerin oyuncuları dünyanın parasını alırken bunlar neden bukadar az az kıyorki

 5. Sueda dedi ki:

  Bugüne kadar izlediğim en güzel dizi, ama oyuncuları çok az para alıyormuş, haksızlık bu.

 6. Osman Kanca dedi ki:

  Dizinin tüm oyuncuları başrol gibi.
  Kaldı ki, bazı oyuncular başrol oyuncularını bile geride bırakmış durumda. Özellikle Ramazan rolü ve Ağıtçı Hüseyin’i beğeniyorum.
  Selami,sefer muhteşemler.
  Bu emeğe bu kadar düşük ücretler!..Yazık.
  Yönetmen ve yapımcıyı kutluyorum.
  Fevkaladenin fevkinde bir dizi.

 7. Kerzi dedi ki:

  Bukadar güzel bir dizinin oyuncularının bukadar az maaş almaları neden acaba bence adaletsizlik baş rol ney ya sonuçta herkez emek veriyor bence herkez aynı mahasi almalı

 8. Hülya dedi ki:

  Harika bir aile dizisi. Bizim kültürümüzü , geleneklerimizi ,ahlaki değerlerimizi çok güzel yansıtıyor. Oyuncuları da çok başarılı. Emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Keşke bütün diziler bu değerleri anlatan, entrikasız diziler olsa. Sinir olmadan, eğlenerek izlesek.

 9. Kerim Türk dedi ki:

  Gerçek bi aile dizisi ebidik gübüdük değil

 10. Nazlı dedi ki:

  Bu kadar harika bir dizinin oyuncularının bukadar az ücret almaları çok yazık diğer dizilerde bölüm başı 150bin ler den bahsedilirken adaletsizlik bu😒

 11. Hamit Batmaz dedi ki:

  Tam bir ailecek izlenecek dizi
  Elinize saglik

 12. Mustafa dedi ki:

  Harika birdizi herkesin eline gönlüne sağlık ailece izlediğimiz cumartesini bekliyoruz