Gönül Dağı Dizisi Dilek’in Nişanlısı Kim Gerçek Adı Ne?

24.10.2020
116

Gönül Dağı Dizisi Dilek’in Nişanlısı Kim Gerçek Adı Ne? Gönül Dağı dizisi yeni bölümünde Taner tam Dilek’e açılacakken nişanlısı geliyor. Nişanlısını göstermediler bu yüzden de seyirci nişanlısını kimin canlandırdığını merak ediyor. Gönül Dağı dizisi yeni bölüm sonunda Dilek’in nişanlısı ile sadece sarıldığını görüyor. Bu yüzden de kim olduğu merak edildi. Bizde sizlere Dilek’in nişanlısının bilgisini paylaşmak istiyoruz.

Gonul Dagi dizisi dilek'in nisanlisi SerdarGönül Dağı dizisinde Dilek’in nişanlısı Serdar karakteri Utku Ateş 3. bölümde gönüldağı dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı. Dilek her işine karışan ve daha önce meslekten atılmasına bile sebep olacak nişanlısı Serdar’ı sevmediği ve annesinin zorla nişanlanmak istemesinden dolayı tercih etmek durumunda kaldığı için istemediğini ve nişanı bozduğunu söyledi.

Güncellendi: Gönül Dağı dizisi oyuncu kadrosuna Utku Ateş katıldı. Utku Ateş Gönül Dağı dizisinde Dilek’in nişanlısı Serdar rolünü canlandıracak. 

Gönül Dağı Dizisi Dilek’in Nişanlısı Kim Gerçek Adı Ne?

Gönül Dağı dizisi yeni bölümünde Dilek ve Taner tam yakınlaşıyor derken Dilek’in nişanlısı çıkar gelir. Gönül Dağı’nda Dilek Gedelli Kasabası’nda kısa süre kalacağını ve Taner’in umutlanmaması gerektiğini ima etmişti aslında. Ancak Taner ve Dilek mağarada kaldığında ettikleri sohbet ile birbirlerine yakınlaşmıştı. Bu yüzden de umut etmeye başlamıştı Taner tekrardan.  gonul dagi dizisi dilek ve taner sevgili olacak mi

Dilek ile mağarada konuşurken Taner ‘in Dilek hakkında her şeyi biliyor olması onu şaşırttı. Dilek nasıl biliyorsun bu kadar şeyi dediğinde Taner cevap veremedi. Taner sustu ancak sonra cesaretini topladı ve ne zaman söyleyeceksin diyerek Dilek’e tüm duygularını açacaktı. Dilek ile konuşmak için yanına gitti. Dilek’in jeoloji mühendisi olan arkadaşı ”Dilek nişanlın geldi” dedi. Taner şaşkınlıktan bir şey diyemedi.

Dilek’te nişanlısının gelmesine çok mutlu olmadı aslında yüzünden öyle anlaşıldı. Dilek nişanlısını seviyor mu yoksa zorla mı nişanlandı? Bunu yeni bölümde göreceğiz. Gönül Dağı’nda Taner’in tüm hayalleri yıkıldı. Dilek’in nişanlısının oluşu hayal kırıklığına uğrattı onu. Dilek’in nişanlısı kim? Nişanlısı rolünü oynayan oyuncu kim?

gonul dagi dizisi taner dilek sevgili mi

Gönül Dağı Dizisi Dilek’in Nişanlısı Serdar Kimdir?

Gönül Dağı dizisinde son bölümün final sahnesinde Dilek’in nişanlısı geldi. Dilek’in nişanlısının yüzü görülmemişti dizide. Dilek’in nişanlısı Serdar rolünü canlandıran oyuncu Utku Ateş. Utku Ateş kimdir? Daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı bakalım. gonul dagi serdar kimdir dilekin nisanlisi

Utku Ateş (Dilek’in Nişanlısı Serdar) Kimdir?

Utku Ateş Gönül Dağı dizisi kadrosuna katıldı. Dilek’in İstanbul’daki nişanlısı Serdar olarak çıktı geldi. Tam Taner duygularını açacakken Dilek nişanlın geldi sözüyle irkildi Taner. Bu yüzden de seyirciler Dilek’in nişanlısını merak etmişti. Dilek’in nişanlısı Serdar rolünü oynayan oyuncu Utku Ateş 1990 İstanbul doğumludur. Bahçeşehir Üniversitesi Sinema Televizyon Bölümü mezunudur. Çilek Kokusu, Poyraz Karayel, Hayat Sırları, Jet Sosyete, Ege’nin Hamsisi, Erkenci Kuş dizi filmlerinde rol aldı. Bir çok reklam filminde de oynadı.

utku ates gonul dagi kadrosuna katildi

Gönül Dağı Dilek Nişanlısını Seviyor Mu?

Gönül Dağı dizisinde Dilek nişanlısını görünce sevinmedi gibi geldi bize. Siz ne düşünüyorsunuz? Dilek nişanlısını seviyor mu? Bize göre Dilek istemediği biri ile nişanlanmış olabilir ama ayrılamıyor nişanlısından. Bakalım yeni bölümde anlayacağız sevgisini.

Gönül Dağı dizisinde Dilek’in nişanlısını kim oynuyor, hangi oyuncu bilgilerini sizlerle paylaştık. Gönül Dağı dizisinde Dilek’in nişanlısı rolünü Utku Ateş canlandırıyor. Utku Ateş Gönül Dağı dizisinde Dilek’in nişanlısı Serdar rolünü canlandıracak. Yorumlarınızı aşağı yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..