Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir? Ne Zaman Diziye Gelecek?

10.02.2021
265

Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir? Ne Zaman Diziye Gelecek? Gönül Dağı dizisi 13 Şubat yeni bölümü ile Dilek babasının yaşadığını öğrendi. Dilek 10 Nisanda yayınlanan Gönül Dağı dizisinin 23. bölümünde babasını yeniden görecek. Dilek’in babasını kim canlandıracak, hangi oyuncunun Dilek’in babası karakterinde olacağı bilgilerini sizlerle paylaşabiliriz.Gönül Dağı Dilek'in babasını kim oynayacak

Gönül Dağı Dilek’in Babası Kimdir?

Cumartesi akşamları TRT 1 ekranlarında yayınlanan sevilerek izlenen Gönül Dağı dizisi başrollerini Berk Atan, Gülsüm Ali İlhan, Cihat Suvarioğlu, Yavuz Sepetçi, Semih Ertürk ve Ecem Özkaya paylaşıyor. Gönül Dağı dizisi yayınlandığı ilk günden itibaren samimi oyunculukları konusu ile gönüllere taht kurdu. Gönül Dağı dizisinde her bölüm farklı bir oyuncunun gençlik dönemi hayat hikayesi anlatılıyor. Gönül Dağı dizisinde Dilek’in babası Ali karakterini Ergun Kuyucu canlandırıyor.

gonul dagi dizisi ergun kuycu

Güncelleme: Dilek’in Babası Gönül Dağı’na Katıldı!! Gönül Dağı dizisinde bir süre önce Dilek babasının Gönül Dağı’nda olduğunu öğrendi. Dilek babasının peşine düşerken Gülsüm Öğretmen’de eşinin ne yaptığını merak ediyordu. Ancak kendisinin onu aldattığını düşündüğü içinde ona da kızgındır. Gönül Dağı dizisi yeni bölümünde Dilek’i istemeye geliyor. Taner ve Dilek mutlu sona kavuşuyor diye beklerken  Dilek pencereden babasının çoban kepeneği ile geçtiğini görüyor. Arkasından gidiyor ve babasını görüyor. Henüz çocuk bebekken öldüğü zannettiği babası karşısındadır. Gönül Dağı dizisinde uzun süredir beklenen Dilek’in babası rolü belli oldu. Dizide Ali karakteri ile izleyeceğimiz ve Dilek’in babası rolündeki oyuncumuz Ergun Kuyucu oldu. 23. Bölümde diziye dahil oldu.

gonul dagi dizisi dilekin babasi ergun kuycu

Ergun Kuyucu- Ali (Dilek’in Babası- Gülsüm Öğretmen’in eşi)

Gönül Dağı dizisine Ali rolüyle katılan oyuncu Dilek’in babası Gülsüm Öğretmen’in eşidir. Ergun Kuyucu 1969 Sivas doğumludur. Arka Sokaklar, Gönül Salıncağı, Kurtlar Vadisi Pusu, Paramparça, Anneler ile Kızları, Ezel, Eyvah Eyvah 3, Sevimli Tehlikeli, Kervan, Lady Winsley, Taken 2 dizi filmlerinde rol aldı. Ergun Kuyucu son olarak Arıza dizisinde rol aldı. Merak edenler için >> Gönül Dağı Ali Kimdir?

gonul dagi dizisi gulsum ogretmenin esi dilekin babasi kim

Gönül Dağı dizisi 13 Şubat yeni bölümünde Gülsüm Öğretmenin hayatı konu edildi. Gülsüm Öğretmen bu yaşına kadar haksızlıklara boyun eğmemiş ve hakkını arayıp öğretmenlik mesleğinden bile olmuştur. Zar zor Süleyman Bey tarafından emekliliğini kurtardığını söyleyen Gülsüm Öğretmen yine bir haksızlığa karşı susmadı ama bu onu zor duruma sokacaktır.

gonul dagi dizisi suleyman gulsumu tehdit etti

Gönül Dağı dizisi 13 Şubat yeni bölümünde Gülsüm Öğretmen Süleyman Bey’e Tanerler’in SNK Havacılık ile anlaşmasının feshettiği gerekçesi ile hesap sormaya gittiğinde Süleyman Bey onu tehdit eder ve Dilek babasının yaşadığını biliyor mu, der. Gülsüm Öğretmen yıllardır sakladığı bir gerçekle yüzleşmek zorunda kalabilir.Ergun Kuyucu Gönül Dağı dizisi Ali karakteri

Dilek’in Babası Gönül Dağı Dizisine Ne Zaman Gelecek?

Gönül Dağı dizisinde Dilek babasının yaşadığını öğrenir. Taner’in yanına gider, Taner’e babasının cep saatini verirken gerçekleri ona da anlatır. Gülsüm Öğretmen yıllardır Dilek’ten sakladığı bu gerçek ile nasıl yüzleşecek? Dilek’ten babasının yaşadığını neden sakladığı, Dilek’in babası rolünü kim canlandıracak? Gönül Dağı dizisinde Dilek’in babası kim olacak?

gonul dagi dilekin babasi kimdir

Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası yakın zamanda giriş yapabilir çünkü senaryo gereği adı geçen isimler zamanla diziye katılıyor. Bu şekilde hem dizi tekrara düşmemiş oluyor hem de senaryo daha çok yönlü bir hale geliyor. Gönül Dağı dizisinde Dilek’in babası rolünü canlandıracak olan oyuncu henüz belli değil. Oyuncular ile görüşme yapılıp anlaşma sağlandığında Gönül Dağı dizisine katılacak olan Dilek’in babasını bu konumuza sizlerle paylaşacağız.Gönül Dağı Ali Kimdir Ergun Kuyucu

Gönül Dağı dizisinde sizce Dilek’in babası karakterini kim canlandırmaktadır? Gülsüm Öğretmen’in eşi kim olmalı? Gönül Dağı dizisi ile ilgili görüşlerinizi ve Gönül Dağı dizisine katılmasını isteyebileceğiniz oyuncuları aşağıda yorum kısmına yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Ahmet BÜYÜKPERDAHCI dedi ki:

    Dileğin babası
    Mehmet Sarıkaya olsun