Gönül Dağı Ciritçi Abdullah Ölecek mi Diziden Çıktı mı?

21.09.2022
1.435

Gönül dağı dizisinin 69. bölümünde sıradışı bir ölüm gerçekleşecek. Gönül Dağı Ciritçi Abdullah Ölecek mi merak edildi. Fragmanı izleyenler Ciritçi Abdullah’ın attan düştüğünü ve yere yığıldığını gördüler. Peki gerçekten de Abdullah dede ölecek mi diziden ayrılacak mı? İşte merak edilen sorunun cevabı. Not:>> Günşıl ve Keriman da ayrıldı..

Gönül Dağı Ciritçi Abdullah Ölecek mi Diziden Çıktı mı?

Gönül Dağı Ciritçi Abdullah dede diziden çıkacak mı ayrılıyor muAbdullah dede oğlu düğüncu Muammer ile karşı karşıya geldi son iki bölümdür. Teklemeyen kalbi ilk kez çarpmaya, oğlunun vefasızlığı ve para hırsı karşısında bedeni zorlanmaya başladı. Gönül Dağı dizisinin sevilen karakteri Ciritçi Abdullah atından inip dizlerinin üstüne düşüyor yere. Belli ki oğu Muammer’in davranışlarına kalbi dayanmadı. İlk kez kendini çaresiz buldu ve bu çaresizlik onu yere yıktı. Her acıya zorluğa direnen Abdullah dede ölecek mi diziden ayrılacak mı herkes merak etti.

Gönül Dağı’nın Ciritçi Abdullah’ı Yavuz Sepetçi Diziden Ayrılacak mı?

Gönül Dağı Ciritçi Abdullah Ölecek miGönül Dağı dizisinde yer alan ve Abdullah rolünü oynayan Yavuz Sepetçi dizide 69. bölümde 24 Eylül cumartesi yayınlanacak yeni bölümde yere düşünce herkes öldü sanacak. Ama o eski toprak. Öyle hemen ölmesini beklemeyin. Yavuz Sepetçi’nin canlandırdığı Ciritçi Abdullah karakteri zor günler geçirse de diziden ayrılmayacak çıkmayacak. Ölmesi ise şimdilik mümkün değil. Dizinin en sevilen en babacan ismi o. Gönül Dağı yeni bölümde çalan türkü.

Gönül Dağı’nın sevilen ismi Ciritçi Abdullah’ı Kayseri’nin Develi ilçesinden Yavuz Sepetçi oynuyor. Diziden Ayrılacak mı? sorusuna elbette hayır diyoruz. Böylesine sevilen bir ismi yapımcı da yönetmen de bırakmaz. Zaten dilek rolünü oynayan Gülsim Alinin çıkması bile diziyi olumsuz etkiledi. Abdullah amcayı kimse bir yere bırakmaz bu dizide. Albette zor günler geçirecek, çocuklarının para hırsına mani olamayacak ama yine de ayakta kalmayı başaracak.

Gönül Dağı’nda 69. bölümde sıradışı olaylar yaşanacak. Veysel işlemediği bir suçtan dolayı kelepçe ile hapse götürülürken Ciritçi Abdullah’ı yere düşerken gören izleyiciler ölecek mi diziden ayrılacak mı diye sorsalar da Yavuz Sepetçi diziye devam ediyor. Gönül Dağı dizisinin 69. bölümü izleyenleri oldukça hüzünlendirecek. 24 Eylül cumartesi günü yayınlanacak bölüm ile ilgili yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz. Çiritçi Abdullah sizce ölecek mi? diziden ayrılır mı?

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Abdullah dedenin diziden gitmesi dizinin sonunun gelmesi demek.böyle $ey olurmu?