Gönül Dağı Azize Teyze Öldü mü Sezon Finali Bilgileri

18.06.2023
579

Bu haberimizde Gönül Dağı 103. bölümde Azize Teyze Öldü mü Sezon Finalinde neler olacak sizlere yazaçağız. Pişti Musa Azize teyzeyi huzurevinde tanımıştı. Azize çocuklarının miras kavgası için kendisini almaya geldiklerinde onların yanına gitmeyerek Gedelli kasabasına dönmüş ve dişçi Musa ile evlenmeye karar vermişti. Ancak dizinin sezon finalinde beklenmedik bir gelişme yaşandı.

Gönül Dağı Azize Teyze Öldü mü?

Gönül Dağı  103. bölümde Azize Teyze Öldü mü

24 Haziran cumartesi günü yayınlanacak olan gönül dağı dizisinin 103. bölümü sezon finali olacak. 3 sezonun finalinde Gönül Dağı dizisinde dişçi Musa ile Azize teyze düğün yaptılar. Ancak düğün başlayıp iş gelinin düğün alanına gelmesine kalınca şok bir olay yaşandı ve Azize düğün alanına gelmedi. Dişçi Musa ve çocuklar hızlıca koşup eve vardıklarında şaşırıp kaldılar. Dizideki rolü biten ve Azize karakterini canlandıran Ayten Uncuoğlu dizinin sezon finalinde ölerek diziden ayrıldı. Azize’nin ölmesi en çok dişçi Musa’yı üzdü.

Gönül Dağı Azize diziden çıktı mı Sezon Finali neler olacak?

Gönül Dağı dizisinde Azize karakterini hayat veren Ayten Uncuoğlu 103. bölümde diziden ölerek ayrıldı. Azize’nin ölüm haberini alan dişçi Musa çok ciddi bir travma yaşarken diziyi izleyenler de sezon finalinde yine gözyaşlarını tutamayacak. Diziye konuk oyuncu olarak katılan Ayten Uncuoğlu’nun canlandırdığı Azize teyze karakteri gerçekten çok başarılı bir iş çıkardı ve son dönemde diziye ciddi katkıda bulundu.

Sizce Gönül Dağı dizisinin sezon finalinde Azize karakterinin ölerek diziden ayrılması doğru mu? Siz senarist olsanız böyle bir son yazar mıydınız, bu konu hakkındaki yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. Ayrıca Gönül Dağı dizisinin 4. sezonda devam etmesi hakkında neler düşünüyorsunuz? Dizi son dönemde reyting kaybına uğrasa da yine en çok izlenen 3 dizilen birisi olmayı başardı. 4. sezonda Gönül dağı’nı izleyecek misiniz yorumlarınızı bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. TRT ci dedi ki:

  Dizi TRT de izlenir gönül dağı tek dizimiz başka dizi izlemiyorum tabi dizileride süper Yunus Emre’yi tekrardan izleyecgim tabi dizlerine basladim

 2. Ömer dedi ki:

  Sezon finali diziye yakışmadı senaristler biraraz daha özen göstersin hep hüzün hep hüzün bu gidişle izleyi ler başka yerlere kayıyor

  1. İlknur Yılmaz Cesur dedi ki:

   4. Sezon değil 10. Sezon olsa yine izlerim cumartesileri tek geçerim bir numara dizi