Gönül Dağı Asya Neden Çıktı Ayrıldı Geri Dönecek mi?

08.03.2022
1.541

TRT 1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı’nda ayrılık vakti geldi. Dizide bir süredir rol alan ve Asya karakterini canlandıran oyuncu Buse Orcan Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor. Buse Orcan Gönül Dağı dizisinden neden ayrılıyor, neden çıktı bilgilerini konumuzun devamında paylaşalım.

Gönül Dağı Dizisi Asya Buse Orcan Neden Diziden Çıktı?

TRT 1 ekranlarının reyting şampiyonu Gönül Dağı dizisinde önemli bir karakter diziden ayrılıyor. Yapımcılığını Ferhat Eşsiz’in, yönetmenliğini Yahya Samancı’nın üstlendiği, başrollerini; Berk Atan, Gülsim Ali, Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Cihat Süvarioğlu ve Semih Ertürk üstleniyor.  Gönül Dağı dizisinde bir süredir Asya rolünü canlandıran Buse Orcan senaryo gereği rolü bittiği için diziden ayrılıyor.

gönül dağı asya ramazandan ayrıldı

Asya’ya bir kaç bölümdür kızıyorduk çünkü Ramazan’ın Asuman’ı sevdiğini bile bile onunla nişanlandı ve evlilik yoluna girdi.  Ancak Asya’ya kızmamak gerekir çünkü Asya Ramazan’ı seviyordu ve eğer onunla evlilik yoluna girmeseydi abileri Asya’yı o kaba saba Elif’in eski nişanlısı Yaşar’a vereceklerdi. Asya buna başta evet desede düğün günü gönlü razı gelmez ve Ramazan’ın Asuman’ın sevdiğini bildiği için Ramazan’dan vazgeçer.

Ramazan’ı seve seve ondan vazgeçmesi, Asya’nın ne kadar güzel yürekli biri olduğunu ortaya koydu. Ramazan ve Asuman ilişkisinin önündeki engel kalkmış oldu. Asuman’ında babası izin verdiği için artık Ramazan ve Asuman kavuşabilir. Tabii şimdi de Asya’nın abileri bu duruma razı olmayacak.  gönül dağı asya diziden çıktı mı

Buse Orcan Gönül Dağı Asya Diziye Geri Döner mi?

Gönül Dağı dizisinde Asya rolünü canlandıran Buse Orcan’ın senaryo gereği rolünün sonlanması sebebiyle diziden ayrılıyor. Gönül Dağı seyircisi Asya’yı sevmişti aslında çünkü o kardeşlerinden zulüm gören masum bir köylü kızıydı. Ona Ramazan’dan başkası değer vermedi. Bu yüzden de o Ramazan’ı çok sevdi ancak yine de düğün günü Ramazan ve Asuman aşkına engellemek istemedi. Böyle büyük bir günaha girmek istemedi.

Asya Ramazan’a evlenmeyeceğini söyledi. Ramazan bu duruma çok şaşırsa da artık Asuman’a kavuşacaktı.  Asya yine güzel yürekli bir şekilde davrandı. Kardeşleri tarafından bu durum pek hoş görülmesede artık dizide çok fazla rolleri kalmadı. Asya sevilse de kardeşleri diziye hiç uygun olmadı. Karakterleri dizideki huzuru bozdu adeta. Bu yüzden de Gönül Dağı dizisinden Asya ve kardeşleri çıkacaktır. gönül dağı asya buse orcan diziden neden ayrıldı

Asya’nın ve Mezarcı İlyas’ın oğullarının rollerinin bitmesi sebebiyle Gönül Dağı dizisinden ayrılıyor. Sizce Asya dizide kalmalı mıydı? Buse Orcan’ın Gönül Dağı dizisindeki performansını beğendiniz mi? Gönül Dağı dizisinde Asya rolünü canlandıran Buse Orcan bize kalırsa dizide devam etmeliydi. Ancak kardeşleri dizinin samimi yanına hiç yakışmıyordu. Sizde Gönül Dağı dizisi ile ilgili yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Hande dedi ki:

    Asya kalmali ve Ramazanla evlenmeli