Gönül Dağı Ali Kimdir? Dilek’in babası (Ergun Kuyucu)

Köprü Film imzalı Gönül Dağı dizisi her cumartesi Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Gönül Dağı Ali Kimdir? Yönetmen koltuğunda Yahya Samancı’nın oturduğu ve çekimleri Eskişehir’de devam eden Gönül Dağı dizisi daha ilk sezonunda olmasına rağmen geniş kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Aldığı reytinglerle cumartesi gününü zirvede tamamlayan Gönül Dağı dizisine yeni bir oyuncu dahil olmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Gönül Dağı dizisine yeni katılan Ali karakterini yakından tanıtacağız ve Gönül Dağı dizisi Ali kimdir? Gönül Dağı dizisi Ali karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Gönül Dağı Dizisi Ali Karakteri Kimdir?

Ergun Kuyucu Gönül Dağı dizisi Ali karakteriTrt’nin sevilen dizilerinden biri olan Gönül Dağı dizisine yeni katılan Ali karakteri, Dilek’in babası olarak karşımıza çıkacaktır. Hepimizin bildiği gibi 22. bölümde Dilek’in babasının yaşadığı ortaya çıkmıştı. Daha önce Gönül Dağı’ndaki çoban Dilek’in hayatını kurtarmıştı ve Dilek peşinden gitse de bu çobana yetişememişti. Işte Gönül Dağı’ndaki bu çoban Dilek’in babası Ali’dir. Gülsüm öğretmen yıllar geçmesine rağmen eski eşi Ali’yi affedecektir ancak Dilek bunca yıl babası olmadan yaşadığı şeyleri unutmamıştır. Babası Ali’ye çok kızgın ve kırgındır.

Gönül Dağı Dizisi Ali Kimdir?

Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası olarak katlan Ali karakterine başarılı oyuncumuz Ergun Kuyucu hayat verecektir. Izleyiciler tarafından Ali karakteri kadar bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ergun Kuyucu da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Bizde sizler için bu konumuzda Gönül Dağı dizisine yeni katılan usta oyuncumuz Ergun Kuyucu’yu daha yakından tanıtacağız.Gönül Dağı Ali Kimdir Ergun Kuyucu

Ergun Kuyucu

51 yaşındaki oyuncumuz 1 Haziran 1969 tarihinde Sivas’ta dünyaya gelmiştir. Çocukluğundan beri oyuncu olmak isteyen Ergun Kuyucu, bunun için özel olarak oyunculuk dersleri almaya başlamıştır. Kamera karşısına ilk defa Sırlar Dünyası isimli proje ile geçen oyuncumuz daha sonra Beşinci Boyut dizisinde boy göstermiştir. Kariyerindeki asıl çıkışı Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Nafiz karakteri sayesinde yakalamıştır. Dizide 2007 – 2016 yılları arasında yer alan oyuncumuz daha önce Kollama, Paramparça, Şefkat Tepe, Karabasan, Sevimli Tehlikeli, Kız Kaçıran, Tek Türkiye, Kara Köpekler Havlarken, Arka Sokaklar gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Kamera karşısında en son 2020 yılında Arıza dizisi ile geçen oyuncumuz bu sezon Gönül Dağı dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Ergun Kuyucu Yer Aldığı Diziler

2002 Sırlar Dünyası – Çetin
2005 Beşinci Boyut – Celal
2006 Arka Sokaklar – Tevfik
2007 Gönül Salıncağı – Cemil
2007 Tek Türkiye – Çetin
2007 – 2016 Kurtlar Vadisi Pusu – Nafiz
2008 Kollama – Tuncer
2010 Ezel
2011 Anneler Ve Kızları – Hamdi
2010 2014 Şefkat Tepe – Çetin
2015 Paramparça – Yücel
2018 Bir Cihan Fatihi
2020 Arıza – Sabri
2021 Gönül Dağı – Ali

Ergun Kuyucu Resmi İnstagram Hesabı

Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası olarak katılan oyuncumuz Ergun Kuyucu sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatı ile ilgili sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuzun instagram da 255 gönderisi ve yaklaşık olarak 9 bin takipçisi bulunmaktadır. Ergun Kuyucu’nun resmi instagram hesabı: @ergunkuyucuofficialGönül Dağı Ali Kimdir Dileğin babası

Ergun Kuyucu Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan usta oyuncumuz Ergun Kuyucu evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Bundan dolayı Ergun Kuyucu’nun hayatında birinin olup olmadığı bilinmemektedir.

Gönül Dağı Dizisi Ali – Ergun Kuyucu Kıyafetleri

Usta oyuncumuz Ergun Kuyucu bu sezon Trt 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, başarılı oyuncumuz Ergun Kuyucu’nun özel hayatında ve Gönül Dağı dizisinde giydiği ceket, kaban, mont, gömlek, kazak, hırka, yelek, pantolon, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini ve kullandığı tüm aksesuarlarını marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Gönül Dağı dizisine Dilek’in babası olarak katılan Ali karakterini bu karaktere hayat veren oyuncumuz Ergun Kuyucu’yu yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Gönül Dağı Ali Kimdir?  Dilek’in babası olan ve Ergun Kuyucu tarafından canlandırılan oyuncumuz hakkında detaylı bilgiler verdik. Gönül Dağı Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atınız.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Nefret ediyorum bu diziden senin yüzünden kuzey yıldızı final oluyor Allah belanızı versin

Etiketler