Gonca Sarıyıldız 2020-2021 Sezonu Yeni Dizisi Nedir, Kiminle Baş Rolde Oynayacak?

Gonca Sarıyıldız kimdir, 2020-2021 sezonunda yeni dizisi ne olacak kiminle baş rolde oynayacak ve hangi kanalda dizisi ekrana gelecek gibi merak edilen sorulara yanıt vermek ve sevilen oyuncu hakkında detaylı bilgileri ve haberleri buradan sizlere ulaştırmak istiyoruz. Gonca Sarıyıldız son dizisi Benim Tatlı Yalanım ile karşımıza çıkmış ve oldukça sevilip rol yeteneği alkışlanmış olan oyunculardan biridir.

Gonca Sarıyıldız yeni sezon dizisi nedirGonca Sarıyıldız 2020-2021 Sezonu Yeni Dizisi

Benim Tatlı Yalanım dizisinde oynamış olduğu Hande karakteri ile herkesin dikkatini çeken ve güzelliği ile dizinin en beğenilen oyuncularından birisi olan, deyim yerindeyse başrol oyuncusunu bile gölgede bırakan Gonca Sarıyıldız’ın yeni sezonda hangi dizide oynayacağı hangi kanalda ekrana geleceği ve yeni dizisinin bir yaz dizisi mi yoksa sezonluk olarak mı ekrana geleceği merak ediliyor. Biz de bu sayfada Gonca Sarıyıldız ile ilgili detaylı bilgileri ve 2020-2021 sezonunda ekrana gelecek yeni dizisi hakkında bilgiler vermek istiyoruz.

Gonca Sarıyıldız 2020-2021 de hangi dizide oynayacakGonca Sarıyıldız kimdir?

Gonca Sarıyıldız 28 Ekim 1987 tarihinde Ankara ilimizde dünyaya gelmiş bir dizi oyuncusudur. Aslen İstanbul’lu olsa da Ankara’da doğan Gonca Sarıyıldız yüksek eğitimini Yeditepe Üniversitesi tiyatro bölümünde tamamladıktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro ve oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Oyunculuk konusunda kendisini geliştiren Gonca Sarıyıldız ilk olarak 2011 yılında Star TV ekranlarında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisi ile ekran karşısına geçmiştir. 1.75 boyunda ve 55 kilo ağırlığında olan Gonca Sarıyıldız kova burcudur.

Gonca Sarıyıldız Evli mi bekar mı? Sevgilisi Var mı?

Maalesef bekar değil. Gonca Sarıyıldız evli mi yoksa sevgilisi ile evli gibi mi yaşıyor kesin bir bilgiye ulaşamadık ama evli olabileceğini düşünüyoruz. İşte Sürekli Gonca Sarıyıldız’ın paylaştığı adını bile sakladığı o sevgilisi:Gonca Sarıyıldız ve eşi

Gonca Sarıyıldız’ın oynadığı diziler ve filmler:

Gonca Sarıyıldız bir çok dizi ve filmde rol almış ancak 2019’da Hande Eymen karakterini canlandırdığı Benim Tatlı Yalanım dizisinde herkesin dikkatini çeken oyunculardan biri olmuştur. Daha öncesinde ise Neredesin Birader dizisinde ve Seviyor Sevmiyor gibi dizilerde karşımıza çıkan Gonca Sarıyıldız Muhteşem Yüzyıl dizisinde Fatma hatun karakteri olarak da dikkatleri çekmişti. 2020-2021 yıllarında yeni bir diziyle ekrana gelmesini beklediğimiz Gonca Sarıyıldız’ın oynamış olduğu bütün diziler ise şöyle;

Gonca Sarıyıldız 2020-2021 yeni dizisiGonca Sarıyıldız’ın rol aldığı diziler hangileri:

2020 – Gonca Sarıyıldız Dizisi belli değil
2019 – Benim Tatlı Yalanım (Hande Eymen)
2017 – Nerdesin Birader? (Aslı)
2016 – Seviyor Sevmiyor
2015 – Bedel (Nazan)
2014 – Diğer Yarım (Esma-Zeynep)
2013 – İnadına Yaşamak (Deniz)
2011 – Muhteşem Yüzyıl (Fatma Hatun)

Gonca Sarıyıldız Benim Tatlı Yalanım dizisinden sonra hangi dizide oynayacak?Gonca Sarıyıldız yeni dizisi nedir kiminle başrolde

Şimdilik Gonca Sarıyıldız’ın 2020 yılında oynayacağı kesinleşmiş herhangi bir proje bulunmuyor. Ancak oyuncumuz hem rol kabiliyeti hem de dizilerde aranan bir karakter olması hasebiyle 2020-2021 sezonunda mutlaka yeni bir dizi ile karşımıza çıkacaktır. Bizim tahminimize göre yine bir yaz dizisinde ekranda görebileceğimiz Gonca Sarıyıldız Benim Tatlı Yalanım dizisindeki Hande Eymen karakterini oldukça başarılı bir şekilde oynamış ve herkesin takdirini kazanmıştı.

Gonca Sarıyıldız yeni bir dizi ile anlaşır ve bu konuda bir haber çıkarsa ilk olarak burada sizlere sunmaya çalışacağız. Sizde Gonca Sarıyıldız ve yeni dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilirsiniz.

Etiketler