Golf Dondurma Reklam Şarkısı Bu Yaz Bambaşka Geçecek Sözleri

Tv
30.04.2020
18

2020 yılında koronavirüs nedeniyle bir çok kişi evlerinden çıkamıyor. Ancak sevindirici haber artık virüsün gerilemeye başladığı. Bunun için reklam veren bir çok marka bu yaz için güzel düşüncelerini şarkılarla dile getiriyor. Ülker markasına ait Golf Dondurma Reklam Şarkısında da Bu Yaz Bambaşka Geçecek Sözleri çok merak edildi. Bizde buradan sözleriyle birlikte Golf reklam müziğini sizlerle paylaşacağız.

Golf Reklam Şarkısı Bu Yaz Bambaşka Geçecek Sözleri

Dondurma sektöründeki iki lider Algida ve Golf birbirinden güzel reklamlara imza atıyor. 2020 Yılında Nisan ayı sonunda çıkan Golf reklamında da çok güzel bir şarkı çalıyor. İnsanlara umut veren neşelendiren ufkunu açan güzel bir müzik hazırlanmış. Bizde Golf Dondurma 2020 yaz şarkısı müziğini sizlerle söz olarak ve videolu şekilde paylaşmak istiyoruz.

Golf reklamı 2020 şarkısı sözleriGolf Dondurma Reklam Şarkısı Sözleri 2020

Yakında gelecek bambaşka bir yaz

Dışarı çıkacak küçük büyük her yaş

Her kalpte bir hayal var bembeyaz

En Tatlı anılara hazırız bu yaz

Nasılda koşuşuruz bahçelerde

Şarkı söyleriz mehtaplı gecelerde

Sen bana ben sana şu ellerle

Kök sarmaşıklar gibi sarılsak bu yaz

Golf dondurma reklamında oldukça güzel günlerin bizi beklediğinden bahsediyor. Umarız 2020 yaz hem ülkemize hem tüm dünyaya güzelliklerle gelir. Ayrıca Golf reklamındaki şarkıyı kim söylüyor merak ettik. Bilenleriniz varsa aşağı yazabilir.

2020 Golf Dondurma Reklamının şarkısını kim söylüyor

Golf reklamındaki şarkıyı kimin söylediğini hangi sanatçının seslendirdiğini bulamadık. Bilenler varsa aşağı yazabilirler.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

  1. TRTARO dedi ki:

    Zerrin Özer – O Yaz

  2. Oktay Cebeci dedi ki:

    Zerrin özer-Yaz