Golf Dondurma 2020 yakında gelecek bambaşka bir yaz reklamı şarkı sözleri kim söylüyor

Golf 2020 Yaz Reklamı Müziği Sözleri (Yakında gelecek bambaşka bir yaz)… Golf 2020 yakında gelecek bambaşka bir yaz reklamı şarkı sözleri kim söylüyor?  Golf 2020 yılı için özel bir reklam şarkısı hazırladı. Reklam şarkısı koronavirüsle de ilgili ve dinleyen herkesin umudunu artırıyor.

Her yaz evimizden eksik etmediğimiz dondurma aynı zamanda bizlere sıcak havayı gezmeleri tatili hatırlatıyor öyle değil mi? Bu sene maalesef koronavirüsten dolayı sıcak havalarda keyif yapmak arkadaşlarla buluşup keyif yapmak zorlaştı. Herkesin hayali evlerinden çıkıp dostlarıyla sevdikleriyle biraraya gelmek oldu. Koronavirüs salgını bitince de hepimizin yapacağı şey bu aslında. Doyasıya açık havanın keyfini çıkarmak dostlarla zaman geçirmek ve bu anları dondurma ile tatlandırmak.. golf dondurma reklamı gelecek bambaşka bir yaz

Golf dondurma koronavirüs salgınından korunmak için evlerinde olan insanlarımızı düşünerek onları mutlu etmek adına güzel bir reklam şarkısı uyarladı. Reklam şarkısı Zerrin Özer’in O Yaz şarkısından uyarlama olarak yazılmış ve sözleri değiştirilerek bu yaza uygun bir şekle dönüşmüş. Reklam şarkıları sözleri de çok etkileyici.

Golf Reklam Şarkısı- Yakında Gelecek Bambaşka Bir Yaz Sözleri;

Yakında gelecek bambaşka bir yaz,
Dışarı çıkacak küçük büyük her yaş,
Her kalpte bir hayal var bembeyaz,
En Tatlı anılara hazırız bu yaz.

Nasılda koşuşuruz bahçelerde,
Şarkı söyleriz mehtaplı gecelerde,
Sen bana ben sana şu ellerle,
Kök sarmaşıklar gibi sarılsak bu yaz.

Golf dondurma reklamı şarkısı sözlerinde yakında gelecek bambaşka bir yaz, dışarı çıkacak küçük büyük her yaş diyor. 65 yaş üstü ve 20 yaş altı insanların sokağa çıkma yasağına bile değinerek herkesin dışarı çıkabileceğini söylüyor. En tatlı anılara hazırız bu yaz diyerekte virüsten kurtulmak için yaz aylarını göstermiş. Bu yaz tam hayal edildiği gibi virüssüz bir yaz olur umarız. Golf dondurma reklam şarkısını nasıl buldunuz? Golf dondurma reklam şarkısı sözleri de sizce çok umut verici ve anlamlı değil mi? Golf reklamı hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler