Gökçe Akyıldız Mucize Doktor Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Gökçe Akyıldız Mucize Doktor Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak? Fox TV yeni sezon için hazırlıklara başladı. Gökçe Akyıldız’ın başrollerinde oynadığı Mucize Doktor dizisi ile ilgili yeni bilgiler geliyor. Konumuzun devamında Mucize Doktor dizisinde rol alan Gökçe Akyıldız kimdir, Gökçe Akyıldız daha önce hangi dizilerde rol aldı ve yeni dizisi Mucize Doktor’da hangi rolde oynayacak bilgileri sizinle…

Konumuz güncellendi.. Mucize Doktor dizisine katılacak olan Gökçe Akyıldız ile ilgili farklı söylentiler var. Diziye Ada karakterine hasta biri olarak girecek ve Ali Vefa’ya aşık olacak. Diğer söylenti ise diziye hiç girmeyecek. Bu iki söylentiden diziye gireceği daha büyük ihtimal çünkü haberin doğruluğuna ve aldığımız kaynaklara güveniyoruz.gökçe akyıldız kimdir

Mucize Doktor dizisi MF Yapım imzası taşırken yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan oturuyor. Mucize Doktor dizisi senaryosunu Pınar Bulut ile Onur Koralp uyarlıyor. Mucize Doktor dizisi orjinali Kore yapımı olan bir dizi. Orjinal adı Good Doctor olan dizinin oyuncuları netleşmeye başlıyor. Mucize Doktor dizisi oyuncuları kesinleşince temmuz ayında çekimleri başlayacaktır. Her şey yolunda gittiği takdirde yeni sezonda Foxtv ekranlarında Mucize Doktor dizisini izleyebiliriz.

Gökçe Akyıldız Mucize Doktor dizisinde hangi rolde

Mucize Doktor Dizisi Oyuncusu Gökçe Akyıldız Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde hastanedeki doktorlardan birini canlandıracak olan Gökçe Akyıldız Kimdir? Gökçe Akyıldız 1992 yılında Sinop’ta doğdu. Küçük yaşlardan itibaren ekranlardaki yerini aldı. Oyuncu çocuk yaşlardan beri oyunculuğa ilgi duymaktaydı. 20202 yılında daha 10 yaşındayken dizilerde rol almaya başladı.

mucize doktor dizisi gökçe akyıldız bilgileir

Gökçe Akyıldız 2002 yılında ilk kez şimdilerde kapalı olan bir tv kanalında Sırlar Dünyası dizisinde rol almıştı. Kanalın bir çok yapımında yer almıştı. Bu dizilerde başarı gösterince ünü arttı ve başarılı oyunculuk performansı ile dizi teklifleri arttı. Aynı kanalın Sır Kapısı, Çınaraltı, Büyümüşte Küçülmüş, Sahra, Beşinci Boyut, Ezo Gelin ve Büyük Buluşma gibi yapımlarında yer aldı.

Gökçe Akyıldız Atv de yayınlanan Parmaklıklar Ardında ve Gazi dizilerinde rol aldı. Başarılı oyuncu 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisinde rol aldı. Kötü Yol, Bizim Okul dizileri sonrasında Kollama ve Fatih Harbiye gibi önemli yapımlarda rol aldı. Bu diziler sayesinde ününe ün kattı. Başarılı oyuncu gelen teklifler üzerine 2015 yılında Kırgın Çiçekler dizisinde rol aldı. Burada canlandırdığı Songül karakteri ile herkesi kendine hayran bıraktı.

Mucize Doktor dizisi Gökçe Akyıldız kimdir

Gökçe Akyıldız Kırgın Çiçekler dizisi setinde tanıştığı eşi ile evlendi ve şimdi bir erkek bebekleri var. Bebeğiyle ilgilenmekten çok mutlu olan Gökçe Akyıldız verdiği bir röportajda erken anne olmadığını kendince doğru zaman olduğunu söylüyor. Bebeğine zaman ayırıp unutulmaktan korkmadığını ve iyi işler yapıldığı takdir de unutulmayacağını söylüyor. Kendine güveniyor. Bizce de Gökçe Akyıldız genç yaşına rağmen çok başarılı bir oyuncu.

Gökçe Akyıldız Mucize Doktor karakteri ne olacak

Gökçe Akyıldız yer aldığı diziler;

Gökçe Akyıldız 2003 yılında Çınaraltı dizisinde Gökçe karakterini canlandırdı.
Gökçe Akyıldız 2011 yılında Hayat Devam Ediyor dizisinde Zozan Fırat karakterini canlandırdı.
Gökçe Akyıldız 2012 yılında Kötü Yol dizisinde Canan karakterini canlandırdı.
Gökçe Akyıldız 2013 yılında Bizim Okul dizisinde rol aldı.
Gökçe Akyıldız 2013 yılında Fatih Harbiye dizisinde rol aldı.
Gökçe Akyıldız 2015 yılında Kırgın Çiçekler dizisinde Songül karakterini canlandırdı.

kırgın çiçekler kadrosu gökçe akyıldız mucize doktor

Mucize Doktor Dizisi Oyuncuları Karakterleri TIKLA…

Gökçe Akyıldız Mucize Doktor Dizisinde Hangi Rolde Oynayacak?

Mucize Doktor dizisinde rol alacak olan Gökçe Akyıldız hangi karakteri canlandıracak. Gökçe Akyıldız Mucize Doktor dizisinde bir hastayı canlandıracak. Dizi de Ada ismiyle rol alacak olan Gökçe Akyıldız Ali Vefa’ya aşık olan bir hasta kız olacak. Güzelliği ile dikkatleri üzerine çekecektir. Gökçe Akyıldız ilk kez doktor rolü ile karşımıza çıkıyor. Yeni dizisinde başarılar dileriz.

Gökçe Akyıldız Mucize Doktor Filminde

Mucize Doktor Ada Karakteri Kimdir?

Mucize Doktor dizisinde Gökçe Akyıldız Ada rolünde oynayacak. Ada hasta birisi ve hastanede tedavi görüyor. Ali Vefa ile çokça sahnesi olacak ve ona aşık olacak. Doktor Ali Vefa onun aşkına karşılık verecek mi? Bu bilgilerin detaylarını Mucize Doktor yeni bölümlerinde göreceğiz.

Mucize Doktor dizisinde Ada karakterinin önümüzdeki bölümlerde diziye gireceği ve oldukça güzel bir rolle uzun bir bebek arasından sonra yeniden dizi oyuncusu olarak dizi setlerine döndüğünün müjdesini verelim. Mucize Doktorda Ada rolünde oynayacak olan Gökçe Akyıldız yeni sezonda yeni projeyle döneceğini daha önce duyurmuş ve ilk olarak dizioyuncu.com sitesinde sizlere duyurmuştuk. Mucize Doktor Ada kimdir sorusuna cevap kesinleşti. Mucize Doktor dizisi Ada Gökçe Akyıldız isimi güze oyuncumuzdur.

Etiketler