Gizli Saklı Neden Bitti Erken Final Yaptı, Sebebi Ne?

22.07.2022
789

Gizli Saklı dizisi neden bitti? Gizli Saklı dizisi neden erken final yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız. Başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın paylaştığı Gizli Saklı dizisinin senaristliğini ve yönetmenliğini Şahin Altuğ üstlenmektedir. Gizli Saklı dizisinin neden erken final yaptığı da merak edildi. Bizde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve Gizli Saklı dizisi neden bitti? Gizli Saklı dizisi neden erken final yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Gizli Saklı Dizisi Neden Bitti?

Yapımcılığını No 9 Productions’un üstlendiği Gizli Saklı dizisi 8 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Özellikle başrol oyuncularının arasındaki uyumdan dolayı dikkatleri üzerine çeken dizi beklenilen reytingleri alamamıştır. Bundan dolayı Gizli Saklı dizisinin yapımcıları final kararı almak zorunda kalmıştır. Yani Gizli Saklı dizisi düşük reyting sebebiyle bitecektir.Gizli sakli dizisi neden bitti erken final yapti (1)

Gizli Saklı Dizisi Neden Erken Final Yaptı?

Her çarşamba Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gizli Saklı dizisi beklediği reytingleri alamamıştır. Dizi başlamadan önce büyük ilgi görmüş olsa da başladıktan sonra istediği başarıyı elde edememiştir. Gizli Saklı dizisi totalde aldığı 2,30 oranındaki reytingle en az izlenen dizilerden biri olmuştur. Bunun üzerine dizinin yapımcıları erken final kararı almıştır. Kısacası, Gizli Saklı dizisi düşük reyting aldığı için erken final yapacaktır.

Gizli Saklı Dizisinin Final Sebebi Ne?

Sahin Altuğ’un hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Gizli Saklı dizisi sosyal medyada büyük ilgi görmüş olsa da bu ilgi dizinin reytinglerine yansımamıştır. Romantik komedi ve polisiye türünde olan Gizli Sakla dizisi aldığı reytinglerle çarşamba günü en az izlenen dizilerinden biri olmuştur. Yani, Fox TV ekranlarında karşımıza çıkan Gizli Saklı dizisinin erken final yapmasını sebebi düşük oranda reyting almasıdır.

Gizli Saklı Dizisi Final Tarihi

No 9 Productions imzalı Gizli Saklı dizisi yukarıda da belirttiğimiz gibi düşük reyting sebebiyle erken final yapacaktır. Gizli Saklı dizisinin izleyicileri tarafından dizinin final tarihi de merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık. Başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı’nın paylaştığı Gizli Saklı dizisi 3 Ağustos Çarşamba akşamı yayınlanacak olan 8. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecektir.

Gizli saklı niçin erken final yaptı?

Gizli saklı dizisi aldığı düşük reytinglerden dolayı kanala daha fazla zarar ettirmemek için erken final yaptı. Gizli Saklı dizisi neden bitti? Gizli Saklı dizisi neden erken final yaptı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalıştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. uzuk dedi ki:

    bence daha erken final yapiyor. cunki cok guzel dizi. final yapmamali. diziyi cok sevdim.