Gizli Saklı Dizisi Tekrar Bölümleri Ne Zaman, Gün ve Saati

Gizli Saklı dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını No 9 Productions’un üstlendiği Gizli Saklı dizisinin Tekrar tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağı da merak edildi. Bizlerde Şahin Altun hem senaryosunu yazdığı hem de yönetmen koltuğunda oturduğu Gizli Saklı dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaşacağız.

Gizli Saklı Dizisi Ne Zaman Başlayacak?

Tanıtım fragmanı geçtiğimiz günlerde yayınlanan ve izleyiciler tarafından büyük beğeni toplayan Gizli Saklı dizisinin ne zaman başlayacağı da merak edildi. Bizlerde merak eden izleyicilerimiz için araştırdık ve No 9 Productions imzalı Gizli Saklı dizisinin ne zaman başlayacağını sizlerle paylaşacağız. Dizinin yapımcıları dizinin yayın gününü önce cuma olarak belirlemişlerdi. Ancak daha sonra değişikliğe gidilmiş ve Gizli Saklı dizisinin yayın tarihi 8 Haziran Çarşamba akşam olarak değiştirilmiştir. gizli sakli dizisi tekrarlari hangi gun saat kacta

Gizli Saklı dizisi tekrarları ne zaman saat kaçta:
Gizli Saklı Yeni Bölüm 8 Haziran Çarşamba Saat 20:00
Gizli Saklı tekrarı 8 Haziran çarşamba Saat 22.15

Gizli Saklı Dizisinin Tekrar Bölümleri Ne Zaman Yayınlanacak?

Fox TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Gizli Saklı dizisinin başrollerini Sinem Ünsal ve Halit Özgür Sarı paylaşmaktadır. 8 Haziran 2022 tarihinde yayın hayatına başlayacak olan Gizli Saklı dizisinin tekrar bölümlerinin ne zaman yayınlayacağı da merak edildi. Dizinin yayın hayatına başladığı hafta boyunca birinci bölümünün tekrarı Fox Tv’de yayınlanacaktır. Ancak, Fox TV yayın akışına Gizli Saklı dizisinin tekrar ürünleri ne zaman yayınlanacağını detaylı bir şekilde eklememiştir. gizli sakli dizisi tekrarlari ne zaman

Gizli Saklı Dizisinin Tekrarları Hangi Gün Ve Saat Kaçta Yayınlanacak?

Gizli Saklı dizisi 8 Haziran Çarşamba akşamı saat 20:00’da Fox TV ekranlarında olacaktır. Dizinin birinci bölümü bittikten hemen sonra saat 22:30’da ilk bölümünün tekrar yine Fox TV’de yayınlanacaktır. Şüphesiz bu sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Gizli Saklı dizisinin yayın hayatına başladığı hafta boyunca tekrarları Fox Tv’de yayınlanmaya devam edecektir. Ancak dizinin tekrarlarının saat kaçta yayınlanacağı belli olmamıştır.

Gizli Saklı dizisinin tekrar bölümlerinin hangi gün ve saat kaçta yayınlanacağını sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

  1. hhhooosss dedi ki:

    Excellent!!! Halit Ozgur Sari❤️

  2. Anonim dedi ki:

    Güzel begendim 👍❤😊