Gizli Saklı Dizisi Ne zaman bitecek final olacak kaçıncı bölümde?

08.07.2022
1.064

Fox TV ekranlarında yayınlanan gizli saklı dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek final olacak merak ediliyor. Halit Özgür Sarı ve Sinem Ünsal’ın başrolünde oynadığı No 9 prodüksiyon tarafından yapımcılığı üstlenilen dizinin oldukça iyi reytingler almasıyla dizinin sevenleri mutlu oldu. Merak edenler için gizli saklı dizisi ne zaman bitecek final olacak kaç bölüm sürecek kaçıncı bölümde bitecek gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz.

Gizli Saklı Dizisi Ne zaman bitecek final olacak?

Fox TV ekranlarında yayınlanan gizli saklı dizisi yayınlanan bölümleri ile oldukça ilgi gördü. Dizi ortalama olarak 3 – 4 oranında Total reyting alırken bu izlenme oranları ile kaç bölüm süreceği ne zaman biteceği merak edildi. Fox TV ve no 9 yapım arasında yapılan sözleşmeye göre gizli saklı dizisi 12 bölüm sürecek. Haziran ayında başlayan dizinin 12 bölümlük macerası ağustos ayının sonunda tamamlanacak. Ağustos ayında gizli saklı dizisi final mi yapacak yoksa reytingleri iyi giderse yeni sezonda devam edecek mi buna ağustos ayının sonunda karar verilecek.Gizli sakli kac bolum surecek ne zaman bitecek

Gizli saklı dizisinin reytingleri nasıl izlendi mi?

FOX TV’de yayınlanan gizli saklı dizisi Çarşamba akşamları ekrana geliyor. Çarşamba günü televizyonda masterchef 2022 TV8 ekranlarında kara tahta TRT 1 ekranlarında ve seversin dizisi Kanal d ekranlarında yayınlanıyor. 6 Temmuz 2022 çarşamba günü reyting sonuçlarına göre gizli saklı dizisi 2.97 oranındaki Total reytingle haftanın en çok izlenen dizisi oldu. Onu 2,67 reyting oranıyla seversin dizisi ve 1.87 reyting ile kara tahta dizisi takip etti. Görüldüğü gibi gizli saklı dizisinin reytingleri çarşamba gününün en iyisi denebilir.

Gizli saklı dizisi kaçıncı bölümde bitecek kaç bölüm olacak?

Fox TV’nin Çarşamba akşamlarına damga vuran gizli saklı dizisi no 9 prodüksiyon ile Star tv arasındaki 12 bölümlük sözleşme gereği ağustos ayının sonunda bitecek. Ancak çarşamba gününün en çok izlenen dizisi olması ve diğer yaz dizilerine göre yüksek oranda reyting alması nedeniyle gizli saklı dizisi 12 bölüm olan sözleşmesini 25 bölüme kadar uzatabilir. Buna kanal ve yapımcı firmanın birlikte karar vermesi gerekiyor. Reytinglerinde artış olursa gizli saklı dizisi yeni sezon başlayınca da devam etme ihtimalini barındırıyor.

Gizli saklı dizisi erken final yapar mı?

Başrolünde Sinem Ünsal ve Halit Özgür sarı gibi oyuncuların yer aldığı gizli saklı dizisi almış olduğu reyting oranlarına göre erken final yapmaz. Ancak diziler için çok ileriyi görmek pek mümkün olmuyor. Geçtiğimiz haftalarda 5 oranına yakın Total reyting alan Balkan dinlisi dizisi bu hafta güç oranında Total reyting aldı. Bu da gösteriyor ki dizilerin birkaç hafta sonraki reytinglerine hiç kimse tahmin edemez. Gizli saklı dizisi de şu anda 3 Total oranı civarında reyting alıyor. Bir yaz dizisi olarak bu reytingler yeterli ancak gizli saklı dizisi erken final yapar mı yapmaz mı onu gelecek bölümler gösterecek.

Gizli saklı dizisi yeni 2 sezon devam edecek mi?

Yaz dizilerinin yeni sezonda devam etmesi için başlıca şart reytinglerinin yeterli seviyede olması. Çünkü sezona hazırlanan diziler ve geçen yıldan devam edecek olan diziler oldukça yüksek oranda reyting aldığı için yaz dizileri genellikle zayıf kalıyor ve izlenme oranları düşük olduğu için hızla erken final yapıyorlar. Gizli saklı dizisi erken final yapar mı şimdiki reyting oranlarına bakarak hayır diyebiliriz. Ancak ağustos ayına kadar köprünün altından çok sular akacak ve dizi sektöründe birçok değişimler yaşanacak. Bu nedenle gizli saklı dizisi yeni 2 sezon devam eder mi etmez mi ağustos ayının sonunda karar verilecek.

Siz gizli saklı dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi?

Bizler genellikle dizilerin reyting oranlarına bakarak devam edip etmeyeceği veya kaç bölüm olacağı hakkında yorumlar yapıyoruz. Ancak dizileri devam ettiren kesinlikle doğal izleyicisi olur. Bu nedenle sizlere sormak istiyoruz. Gizli saklı dizisini nasıl buldunuz beğendiniz mi devam etmesini ister misiniz 2 sezonda devam eder mi beklentilerinizi yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

  1. çiçekhazal dedi ki:

    yeni seyrettim hosuma gıttı yazın dayısı annesi çok guzeller bir diizi sever v olarak içerik olarak polıs yakalama geliştirebilir tammmamen yaz dizisisi değil gibi yaz ve pamir yakışmışlar