Gizem Sevim Kimdir? Oyuncu Bilgileri

31.07.2022
125

Gizem Sevim Kimdir? Oyuncu Bilgileri resimleri, Gizem Sevim son oynadığı diziler, Gizem Sevim Oyuncu resimleri yaşı boyu nereli kaç kg göz rengi bilgileri detayları ile Gizem Sevim Kıyafetleri burada sizlerle.

Gizem Sevim Kimdir? Oyuncu Bilgileri

Mükemmel Eşleşme dizisi Pınar karakterini yakından tanıtacağız. MinT Motion Pictures imzalı Mükemmel Eşleşme dizisinin yönetmen koltuğunda Emre Kavuk oturmaktadır. Mükemmel Eşleşme dizisinde yer alan Pınar karakteri de merak edildi. Bizlerde Mükemmel Eşleşme dizisi Pınar karakterini yakından tanıtacağız ve Mükemmel Eşleşme dizisi Pınar karakteri kimdir? Mükemmel Eşleşme dizisi Pınar karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Mukemmel Eslesme Dizisi Pinar (Gizem Sevim)Mükemmel Eşleşme Dizisi Pınar karakterine (Gizem Sevim) hayat veriyor. Oldukça sevimli bir yüzü olan Gizem Sevim olduk sevilen bir oyuncu. Dizide Kerem karakteri ile görücü usulü tanışıp birbirine aşık olan ikiliyi oynayacaklar. Mükemmel Eşleşme Dizisi Pınar rolündeki Gizem Sevim’in birbirinden güzel kıyafetleri burada >> Mükemmel Eşleşme Dizisi Pınar kıyafetleri

Mükemmel Eşleşme Dizisi Pınar Karakteri Kimdir?

Mükemmel Eşleşme Dizisi Pınar (Gizem Sevim)TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Mükemmel Eşleşme dizisinde yer alan Pınar karakteri dizinin başrol oyuncusudur. Pınar, ailesinin zoruyla Ahmet ile buluşmayı kabul etmiştir. İlk görüşte Ahmet’ten hoşlanan ancak bunu kendine bile itiraf edemeyen Pınar, herkese buluşmalara zorla gittiğini söyleyecektir. Pınar, ailesine düşkün, güzel ve iyi kalpli bir kızdır. Mükemmel Eşleşme Dizisi Kadrosu

Mükemmel Eşleşme Dizisi Pınar Kimdir?

Mükemmel Eşleşme dizisinin başrolünde yer alan Pınar karakterine güzel oyuncumuz Gizem Sevim hayat verecektir. Büyük ilgi görmesi beklenilen Mükemmel Eşleşme dizisinin başrolünde yer alan Pınar karakteri kadar bu karakteri hayat veren güzel oyuncumuz Gizem Sevim’de merak edildi. Bizlerde sektörde yeni alan oyuncumuz Gizem Sevim’i yakından tanıtacağız.Mükemmel Eşleşme Dizisi Pınar kimdir gerçek adı

Gizem Sevim Kimdir?

Mükemmel Eşleşme dizisinin başrol oyuncusu Gizem Sevim, İcon Talent menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Harika Uygur, Studio – Eylem Yıldız Temel Oyunculuk Eğitimi ve Harika Uygur, Sanatçının Yolu Atölyesinde oyunculuk eğitim alan Gizem Sevim, daha önce herhangi bir dizi, film yada reklam projesinde yer almamıştır. Yeteneği ve güzelliği sayesinde dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz ilk dizisi olmasına rağmen Mükemmel Eşleşme dizisinin başrolünde yer almaktadır.

Gizem Sevim Yer Aldığı Diziler

Mükemmel Eşleşme dizisinin başrolünde yer alan oyuncumuz Gizem Sevim daha önce hangi bir dizide yer almamıştır. Gizem Sevim, Mükemmel Eşleşme dizisinde canlandıracağı Pınar karakteri ile sektöre adım atacaktır. Bizler oyuncumuzun önümüzdeki yıllarda oldukça başarılı projelerde yer alacağını tahmin ediyoruz.

Gizem Sevim Resmi İnstagram Hesabı

Mükemmel Eşleşme dizisinde Pınar karakterini canlandıracak olan oyuncumuz Gizem Sevim sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunan oyuncumuzun Instagram da 81 gönderisi ve yaklaşık olarak 8 bin takipçisi vardır. Gizem Sevim’in resmi İnstagram hesabı: @giizemsevim

Gizem Sevim Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörün yeni yüzlerinden biri olan oyuncumuz Gizem Sevim’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Gizem Sevim evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Gizem Sevim’in hayatında bilinen biri yoktur.

Mükemmel Eşleşme Dizisi Pınar – Gizem Sevim Kıyafetleri

Sektörde yeni olmasına rağmen dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Gizem Sevim tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakışıklı biri olan oyuncumuz Gizem Sevim’in Mükemmel Eşleşme dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini marka ve fiyat bilgisi verecek sayfamızdan paylaşacağız.

Mükemmel Eşleşme dizisi Pınar karakterini ve Pınar karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Sevim’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..