Gizem Kala Kimdir? Hayatımın Neşesi Dizisinde Aylin rolü

08.06.2023
43

Gizem Kala kimdir? Hayatımın Neşesi dizisi Aylin karakterini yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Goya Entertainment’ın üstlendiği Hayatımın Neşesi dizisinin yönetmen koltuğunda Şahin Altuğ oturmaktadır. Başarılı oyuncumuz Gizem Kala, senaryosunu Ekin Atalar’ın yazdığı Hayatımın Neşesi dizisinde Aylin karakterini canlandıracaktır. Bizlerde Gizem Kala’yı ve Hayatımın Neşesi dizisinde canlandıracağı Aylin karakterini yakından tanıtacağız.

Hayatımın Neşesi Dizisi Aylin Karakteri Kimdir?

TRT 1 ekranlarında izleyici karşısına çıkacak olan Hayatımın Neşesi dizisi Aylin karakteri de merak edilmiştir. Aylin, Hayatımın Neşesi dizisinin önemli karakterleri arasındadır. Fakat dizi henüz yayınlanmadığı için Aylin karakteri hakkında başka bir bilgi yoktur. Aylin karakterini ise başarılı oyuncumuz Gizem Kala canlandıracaktır.  hayatimin nesesi aylin kimdir

Hayatımın Neşesi Dizisi Aylin Kimdir?

Sektörün yeni yüzlerinden olan başarılı oyuncumuz Gizem Kala, Hayatımın Neşesi dizisinin ana karakterlerinden biri olan Aylin’i canlandıracaktır. Bizlerde adı önce Neşeli Günler olarak belirlen Hayatımın Neşesi dizisinin kadrosunda yer alan başarılı oyuncumuz Gizem Kala’yı yakından tanıtacağız ve Gizem Kala hakkındaki tüm bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz.

Gizem Kala

26 Nisan 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Gizem Kala, Kadir Has Üniversitesi Konservatuvarı tiyatro bölümünden mezun olmuştur. Gizem Kala, Vodafone, Anadolu Hayat Emeklilik, Ülker Çikolatalı Gofret gibi markaların reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atmıştır. Özellikle Kuruluş Osman dizisindeki performansıyla tanınan oyuncumuz Nalan Yıldırım menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Başarılı oyuncumuz Gizem Kala kamera karşısına en son Tarkan ile birlikte Disney Plus da yayınlanan Bambaşka Dünyalar’la geçmiştir.

Gizem Kala Yer Aldığı Diziler

Hayatımın Şansı (Aylin, 2023)
Bambaşka Dünyalar (2023)
Gibi (Savanna, 2023)
Kuruluş Osman (Gökçe Hatun, 2021)
Maraşlı (Ecem / Mahur’un arkadaşı, 2021)
Babil (Nehir, 2020)
Hakan: Muhafız  (2020)
Yasak Elma (2019)
Can Kırıkları (2018)
Deli Gönül (2017)
Muhteşem Yüzyıl: Kösem (Zarife, 2017)
Ölene Kadar (Ayşe Soysür, 2017)
Görümce (Ajans çalışanı, 2016)

Gizem Kala Resmi İnstagram Hesabı

Bugüne kadar bir çok başarılı proje de karşımıza çıkan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 75 gönderisi ve yaklaşık 30 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Gizem Kala’nın resmi Instagram hesabı: @gzmkala gizem kala hayatimin nesesi

Gizem Kala Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörde yeni olan başarılı oyuncumuz Gizem Kala’nın sevgilisi de merak edilmiştir. Gizem Kala henüz evli değildir. Oyuncumuz özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır ve basına yansıyan bir sevgilisi de olmamıştır. Yani, oyuncumuz Gizem Kala’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Hayatımın Neşesi Dizisi Aylin – Gizem Kala Kıyafetleri

Güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Gizem Kala, trendleri yakından takip etmektedir. Oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizler de Hayatımın Neşesi dizisi yayın hayatına başladığı zaman dizide Aylin karakterini canlandıran oyuncumuz Gizem Kala’nın giydiği tüm kıyafetleri ile elbiselerini markaları ile birlikte sayfamızdan paylaşacağız.

Gizem Kala kimdir? Hayatımın Neşesi dizisi Aylin karakterini yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..