Gibi Dizisi Oyuncuları Kimler, Gibi Dizisi Konusu Nedir?

Gibi Dizisi Oyuncuları Kimler, Gibi Dizisi Konusu Nedir? Exxen farklı projeler ile seyirci karşına çıkmak için gün sayarken yeni bir projenin daha adı duyuruldu. Gibi dizisi nedir? Gibi dizisi konusu nedir? Gibi dizisi oyuncu kadrosu bilgilerini konumuza sizlerle paylaşacağız. Gibi dizisi bilgileri formatını konumuzun devamında sizler için açıklayacağız.

gibi dizisi konusu formati oyunculari

Gibi Dizisi Oyuncu Kadrosu Kimler?

Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu ve 2021 yılının ilk günü 1 Ocak 2021’de yayın hayatına başlayacak olan Exxen platformunda yayınlanmak üzere Gibi dizisi hazırlandı. Gibi dizisi oyuncu kadrosunda Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer alacak. Gibi dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklendiğinde konumuza ekleyerek güncelleyeceğiz.

Feyyaz Yiğit

Feyyaz Yiğit Exxen’de yayınlanmak üzere Gibi dizisini hazırladı. Komik skeçlerden oluşan mini dizi formatında olacak Gibi başrolünde Feyyaz Yiğit yer alıyor. Feyyaz Yiğit 1988 Düzce doğumlu. Ankara Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi’nde Resim bölümünde okuduktan sonra Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik bölümüne girdi. Feyyaz Yiğit Ölümlü Dünya ve Cinayet Süsü filmlerinde rol aldı. Feyyaz Yiğit instagram hesabı https://www.instagram.com/feyyazyigit/

Feyyaz Yigit exxen gibi

Kıvanç Kılınç

Exxen’de yayınlanan komedi skeç dizi programında diğer başrol Kıvanç Kılınç oldu. Kıvanç Kılınç 1982 Isparta doğumludur. Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro-Oyunculuk Bölümü mezunu. Muhteşem Yüzyıl, Lale Devri, Ulan İstanbul, Kaçak, Filinta ve Kalbimdeki Deniz dizi filmlerinde rol aldı. Kıvanç Kılınç instagram hesabı  https://www.instagram.com/kilinckivanc/

kivanc kilinc gibi gibi programi dizisinde

Gibi Dizisi Konusu Nedir?

Exxen platformunun ücretinin herkesin ödeyebileceği şekilde olduğunu söyleyen Acun Ilıcalı. Herkesin Exxen’i izlemesi için her şeyi yapıyor. Her yaşa ve tarza hitap eden dizi programlar hazırladı. Acun ılıcalı’nın iddialı projelerinden birisi de Gibi programı. 2021 yılının ilk günü yayına başlayacak olan Gibinin formatı dizi gibide değil programda değil. Gibi komik skeçlerden oluşacak. Mini dizi olarak ekrana gelecek olan Gibi’de komik anlamlı skeçler izleyeceğiz. Hem güleceğiz hem düşüneceğiz. Gibi sizleri Exxen’de bekliyor. Gibi dizisini izlemeyi düşünüyor musunuz Gibi dizisi hakkında yorumlarınızı aşağı yazınız. 

Etiketler