Gençliğim Eyvah Yeni Sezonda Devam Edecek mi, Erken Final mi?


Bu içeriğimiz Atv ekranlarında pazartesi günü yayınlanan Gençliğim Eyvah dizisi Yeni Sezonda Devam Edecek mi, Erken Final mi? bitecek mi sorularına cevap olacak. 2020 Yaz aylarına damga vuran komedi ağırlıklı Gençliğim Eyvah dizisi oldukça güzel bir iz bıraktı izleyicilerde. Merak edenler Gençliğim Eyvah bitecek mi erken final mi yapacak devam mı edecek sorularını çok merak ediyor..

Gençliğim Eyvah Yeni Sezonda Devam Edecek mi?Gençliğim Eyvah yeni sezonda devam edecek mi

ATV ekranlarında sevilerek izlenen dizilerden birisi olan ve pazartesi günü ekrana gelen Gençliğim Eyvah dizisi başarılı oyuncu kadrosu ve mahalle kültürünü yansıtan güzel atmosferi ile izleyenlerin beğenisini topladı. Herkes Gençliğim Eyvah dizisi yeni sezonda devam edecek mi etmeyecek mi sorusuna cevap arıyor. Başrollerinde  Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz, Burak Tozkoparan, Erdem Kaynarca, Bahar Süer, Kemal Uçar, İpek Çiçek, Ecem Atalay ve Beyti Engin gibi başarılı oyuncuların yer aldığı Gençliğim Eyvah dizisi reytinglerde çok yüksek oranlar alamadı bir türlü.

Gençliğim Eyvah yeni sezonda devam edecek mi? Genellikle 3 – 4 civarında aldığı Total reytingler ile ortalama bir dizi görüntüsü verdi. Ancak bu oranları küçümsememek gerekir. Çünkü pandemi öncesinde 9-10 oranlarında reytingler alan sezon dizileri bile Haziran ayında ekrana gelince 3/4 oranında reytinglere düştü. Bu da gösteriyor ki Gençliğim Eyvah dizisinin reytingleri küçümsenmeyecek kadar ciddi oranlarda. Bu konuda son karar Atv’nin olacak.Gencligim Eyvah 2. sezon var mi yok mu

Gençliğim Eyvah dizisi erken final yapar mı?

Gençliğim Eyvah dizisinin yeni sezonda devam edip etmeyeceğine ATV karar verecek. Yapımcı firma ile kanal arasındaki görüşmeler sonrasında Gençliğim Eyvah dizisinin pazartesi günleri yayınlanıp yayınlanmayacağına karar verilecek. Ancak sezon dizileri ne yakın oranlarda reytingler alan Gençliğim Eyvah dizisinin sezon başlayınca pazartesi günü yayınlanan yasak elma çukur ve sefirin kızı gibi diziler karşısında bu reytingleri koruyup koruyamayacak şimdilik bilinmiyor. Bu nedenle ancak tahminlerimizi buraya belirtebiliriz. Bizim görüşümüze göre sezon dizileri başlayınca Gençliğim Eyvah dizisinin reyting sonuçları iyice düşecek. Bu nedenle ATV Gençliğim Eyvah dizisine erken final yapacak ve ekrana veda edecek.

Gençliğim Eyvah finali ne zamanGençliğim Eyvah dizisi ne zaman final yapacak bitecek?

Gençliğim Eyvah dizisinin kesin olarak bitiş yapacağı final yapacağı tarih bilinmiyor. ATV pazartesi günleri Gençliğim Eyvah dizisinden başka herhangi bir diziyi ekrana getirmiyor. Geçtiğimiz sezon pazartesi günleri Kim milyoner olmak ister yarışması ekrana geliyordu. Yeni sezonun başlaması ile birlikte ATV ekranlarında Gençliğim Eyvah dizisinin rakipleri olarak Show TV’de çukur dizisi Fox TV’de yasak elma ve Star TV’de sefirin kızı gibi diziler yer alacak. Gençliğim Eyvah dizisinin bu dizilerle reyting yarışına girmesi elbette çok zor. Bu nedenle Gençliğim Eyvah dizisinin Eylül ayının sonu gibi final yapacağını ve biteceğini düşünüyoruz.

Gençliğim Eyvah dizisi erken final mi yapacakGençliğim Eyvah dizisi başka kanala geçer mi?

Son dönemde özellikle günlük dizilerde kanal değişiklikleri sık sık görülmeye başlandı. Ancak düşük reytingler dolayısıyla final ya da erken final yapan bir diziyi başka bir kanalın alması son yıllarda pek görünmüyor. Çünkü bir dizi eğer maliyetini kurtarıyorsa zaten o kanalda devam etmeyi başarıyor. Eğer dizi oyuncularına verilen paralar yüksek ve dizi reklamdan aldığı paralarla yoluna devam edemiyorsa başka kanallarda aynı zorluğu yaşadığı için o diziyi transfer etmek istemiyor. Bu nedenle Gençliğim Eyvah dizisinin başka kanala geçmezse transfer olması pek mümkün görünmüyor.

Gençliğim Eyvah dizisi yeniden başlar mı?

Eylül 2020 sonunda Gençliğim Eyvah dizisinin final yaparak ekrana veda edeceğini düşünüyoruz. Ancak sonraki dönemlerde dizi yeniden ekrana gelir mi 2021 yaz aylarında tekrar çekilmeye başlar mı bu konuda şimdiden bir şey söylemek oldukça zor. Ancak TRT ekranlarında geçtiğimiz bahar aylarında final yapan Tozkoparan dizisinin TRT de yeniden çekilmeye başlaması diğer dizilere de umut oldu. Bu nedenle Gençliğim Eyvah dizisi de ilerleyen süreçte yeniden başlayabilir veya başka bir kanala transfer olabilir.Gençliğim Eyvah dizisi ne zaman final yapacak bitecek

Gençliğim Eyvah Dizisi Hakkında Final Yorumları

Sizlerde bu konuyla ilgili yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Gençliğim Eyvah dizisi yeni sezonda devam eder mi yoksa erken final mi yapar sorularına cevaplarınızı aşağıya yazabilirsiniz. Gençliğim Eyvah dizisinin oyuncu kadrosu hakkında merak edilenleri sizlerle paylaştık. Gençliğim Eyvah finali hakkında yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdilik hoşça kalın, iyi seyirler..

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Benim en sevdiğim dizlerden biri neden herhangi bir diziler 100 bilmem kaç bölüme kadar yapılıyor gençliğim eyvah son olmamalı, yeni izleyenler var bekleyenler var yazık ya ….. yapmayın ya……

  2. Bence final yapmamalı 2021 yazında yeniden başlamalı
    Ya başka bir kanala transfer(Ör:STAR tv) etsinler ya da gün
    Değiştirsinler(Ör:Cumartesi)

Etiketler