Gençliğim Eyvah Suzan Kimdir? Önceki Dizileri (Bahar Süer)

Gençliğim Eyvah dizisinde Suzan karakterini canlandıracak olan oyuncunun gerçek adı nedir, daha önce hangi dizilerde oynadı, yaşı boyu kilosu okuduğu okullar gibi merak edilen her şeyi bu sayfada sizlere sunacağız. Gençliğim Eyvah Suzan karakteri hakkında merak edilen ve özel yaşamına dair bilgiler sayfamızda.

Son olarak Şampiyon dizisinde rol alan Bahar Süer’i Show TV de yayınlanan Yeni Gelin dizisi sayesinde tanıdık. Nazgül karakteri ile kalplere yerleşen oyuncu Bahar Süer yeni dizisi Gençliğim Eyvah’ta da benzer bir karakter canlandıracak. Eşini çok seven ve çocuk yapmak için her yola başvuran sempatik güleç bir kadın. gencligim eyvah dizisi suzan kimdir resimleri

Gençliğim Eyvah dizisi Suzan kimdir?

Gençliğim Eyvah dizisinde Suzan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Bahar Süer‘dir. Daha önce oynamış olduğu birçok dizide karşımıza çıkmış olan bu güzel dizi oyuncusu son olarak Gençliğim Eyvah dizisi ile anlaştı. Bahar Süer Gençliğim Eyvah dizisinde Suzan karakterine hayat verecek. Dizide Veysi’nin eşi olan Suzan’ın asıl adı Suzan Asmalı Bozoğlu karakterini canlandıracak.  Gençliğim Eyvah dizisi Oyuncuları burada.Gençliğim Eyvah Suzan Kimdir

Bahar Süer kimdir? Gençliğim Eyvah Suzan

Bahar Süer 13 Şubat 1985 tarihinde Ankara’da doğmuş olan dizi oyuncusudur. Yüksek öğrenimini Ankara üniversitesi dil ve tarih coğrafya fakültesi oyunculuk bölümünü bitirerek tamamlayan Bahar Süer tiyatro kökenli oyunculardan birisidir. Oynamış olduğu birçok tiyatro oyunundan sonra ilk olarak Avrupa Avrupa dizisinde Nezahat karakterini canlandıran Bahar Süer daha sonra Show TV’de yayınlanan Yeni Gelin isimli dizide Nazgül karakterini canlandırmış ve herkesin tanıdığı bir isim haline gelmiştir.

Bahar Süer’in oynadığı diziler:

Bahar Süer Seksenler dizisinde komiser Rıza’nın karısı Emel karakterinde oynamıştır. Geçtiğimiz sezon başlayan Şampiyon dizisinde de yer alan Bahar Süer Mücella karakterine hayat vermişti. Şampiyon dizisinin final yapacak olmasından dolayı Gençliğim Eyvah dizisi ile anlaşan Bahar Süer Suzan karakterine hayat verecek.Bahar Süer Gençliğim Eyvah Suzan rolünde

1.68 boyunda olan Bahar Süer 58 kilo ve kova burcundan. Bahar Süer gerçek hayatta evli mi sevgilisi var mı diye merak edilen sorular da olacak. Gençliğim Eyvah dizisinde Suzan karakterini canlandıran Bahar Süer’in herhangi bir sevgilisi veya eşi bulunmuyor. Dizide oldukça naif bir karakteri canlandıracak olan ve Suzan Asmalı Bozoğlu karakterine hayat verecek olan Bahar Süer dizide dikkat çekici oyunculardan birisi olarak göze çarpıyor. Veysi ile evli olan Suzan bakalım izleyicilerden nasıl bir tepki alacak.

Gençliğim Eyvah Veysinin eşi Suzan KimdirBahar Süer Gençliğim Eyvah Suzan karakteri Kıyafetleri

Gençliğim Eyvah dizisi 2020 yılının yaz aylarına damga vuracak. 15 Haziran pazartesi günü başlayacak olan Gençliğim Eyvah dizisinde Suzan karakteri olarak izleyeceğimiz Bahar Süer elbise ve kıyafetlerini burada sizlerle paylaşacağız. Veysi’nin eşi olan Gençliğim Eyvah dizisinde karşımıza çıkacak Bahar Süer ve tüm oyuncuların elbise ve kıyafetleri ise >> Gençliğim Eyvah Dizisi Kıyafetleri konumuzda..

Geçtiğimiz günlerde dizitv kameralarına konuşan Bahar Süer şunları söylemiş: Dizide Suzan Asmalı Bozoğlu karakterini canlandıran Bahar Süer her projenin başlangıcı gibi çok heyecanlı olduklarını ifade etti. Süer, “Cıvıl cıvıl, neşe dolu, aile içinde çok güzel bir iş olacak. Enerjisi çok yüksek” şeklinde konuştu. Görülen o ki oyuncumuz her işinde olduğu gibi yine heyecanlı..

Bahar Süer Gençliğim Eyvah Suzan karakteriSosyal medyada da oldukça aktif olan Bahar Süer Instagram hesabından sürekli yeni resimler paylaşıyor. Merak edenler için Gençliğim Eyvah dizisinin Suzan karakteri yani Bahar Süer’in Instagram adresi. instagram.com/baharrsuerr Gençliğim Eyvah Suzan (Bahar Süer) hakkında yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Reyhan altunbulak

    Bahar Abla seni cok ama cok seviyorum ve sen cok ama cok güzel bir kadinsin maşallah ve muhteşem bir oyuncusun sen cok ama cok beğeniyorum Bahar Abla Allah yolunu acik eylesin seni seviyorum Elazığ güzeli Abla sen Elaziğnin gurursun 💕💕😇💕💕

Etiketler