Gençliğim Eyvah Kaç Bölüm Sürecek, Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

ATV ekranlarında pazartesi günleri yayınlanan Gençliğim Eyvah dizisi kaç bölüm devam edecek kaçıncı bölümde bitecek final yapacak oldukça merak ediliyor. Biz de oldukça sevilip tutulan komedi dizisi Gençliğim Eyvah hakkında detaylı bilgiler vererek Gençliğim Eyvah dizisi kaç bölüm sürecek ne zaman bitecek final yapacak, erken final yapar mı sorularına yanıt vermek istiyoruz.

Gençliğim Eyvah Kaç Bölüm Sürecek?

Gencligim Eyvah dizisi kac bolum surecekİlk bölümü ile 15 Haziran 2020 pazartesi günü ekrana gelen Gençliğim Eyvah dizisinin başrollerinde Cengiz Bozkurt, Levent Ülgen, Günay Karacaoğlu, Ulviye Karaca, Elif Doğan, Ekin Mert Daymaz ve Burak Tozkoparan gibi başarılı oyuncular yer alıyor. Böylesine güçlü bir oyuncu kadrosu ile yoluna başlayan Gençliğim Eyvah dizisi ilk bölümleri ile oldukça sevildi ve tutuldu. Yaz ayları boyunca ekrana gelmeye devam edecek olan Gençliğim Eyvah dizisi Atv ekranlarında yayınlanıyor. Asmalı ve Bozoğlu ailelerinin komik hallerini anlatıyor.

Gençliğim Eyvah dizisi kaç bölüm sürecek konusunda Süreç film ile ATV arasında yapılan sözleşme gereği ilk önce 10 bölüm çekilecek. Yaz ayları boyunca devam etmesi kesin olan Gençliğim Eyvah dizisinin 10. Bölüm sonrasında ise dizinin reytinglerine bakılarak karar verileceği ve reytingleri yüksek ise 2020/2021 sezonu boyunca Gençliğim Eyvah dizisinin devam edeceği düşünülüyor. Elbette öncelik olarak yaz aylarında ekrana gelecek ve komedi içerikli bu dizinin ciddi oranlarda reyting alması gerekiyor. Geçtiğimiz sezon ATV de yaz dizisi olarak başlayan Canevim dizisi çok yüksek reyting alamadığı için kısa sürede erken final yapmak zorunda kalmıştı.

Gencligim Eyvah dizisi ne zaman bitecekGençliğim Eyvah Ne Zaman Bitecek Final Yapacak?

Gençliğim Eyvah dizisinin ne zaman biteceği ve final yapacağı konusunda şimdilik kesin bir bölüm söylemek oldukça zor. Ancak 2020 yaz ayları sonrasında dizinin reytinglerine bakılarak sezon boyunca devam edip edilmeyeceğini karar verilecek. Özellikle dizinin komedi içerikli olması ve oldukça sıcak bir aile ilişkisinin ve mahalle yapısının dizide konu olarak işlenmesi izleyiciler tarafından oldukça beğeni topladı. Gençliğim Eyvah dizisi Nerede çekiliyor? Reyting sonuçları da bunu doğruluyor.

Aynı gün ekrana gelen Sefirin Kızı dizisinin 22 Haziran tarihinde sezon finali yapması da Gençliğim Eyvah dizisinin reytinglerine olumlu yansıyacaktır. Bizim tahminimize göre Gençliğim Eyvah dizisi 2021 yılının Mayıs ayına kadar devam edebilecek bir potansiyele sahip. Bu nedenle yaz ayları boyunca yaklaşık 12 bölüm ekrana getirecek olan dizinin sezon boyunca da 33 bölüm yayınlayarak 2021’de dizilerin final yaptığı tarihte yaklaşık 45. bölüme ulaşmış, güzel bir dizi olacaktır.Gencligim Eyvah dizisi erken final yapar mi

Gençliğim Eyvah dizisi erken final yapar mı?

Dizilerin erken final yapmasındaki en önemli sebep reyting oranlarının oldukça düşük gelmesi nedeniyledir. Gençliğim Eyvah dizisi ilk bölümü ile neredeyse Sefirin Kızı dizisi kadar reyting kaldı. İkinci bölümü 22 Haziran’da 3 bölümü ise 29 Haziran 2020 pazartesi günü yayınlanacak olan Gençliğim Eyvah dizisinin ilerleyen bölümlerde reytinglerini daha da artırması bekleniyor. Çünkü Sefirin Kızı dizisi 22 haziran günü sezon finali yapacak ve pazartesi günleri başka dizi yayınlanmayacak.

Gençliğim Eyvah dizisi erken final yapabilir ancak daha güzel ve izlenesi bir dizi bulmak oldukça zor. Ailecek izlenecek çok fazla dizi yok. Zaten koronavirüs nedeniyle birçok dizi Eylül ayına kadar ekrana gelmeyecek. Yaz boyunca yayınlanacak 3-4 dizininde oldukça iyi izleneceğini düşünüyoruz. Zaten ekranda başka izleyecek bir şey bulunmuyor. Bu nedenle Gençliğim Eyvah dizisi düşük reytingler alsa bile erken final yapıp biteceğini hayal etmiyoruz. Gençliğim Eyvah dizisinin reytingleri nasıl?

Not: Gençliğim Eyvah dizisi 10 bölümü ile 17 Ağustos 2020 pazartesi günü Atv’de ekrana geldi.  Yayınlanan son bölümde gençliğim Eyvah dizisinin bir süre sonra biteceği final yapacağı izlenimi ortaya çıktı. Bu nedenle birçok izleyici gençliğim Eyvah dizisi bitecek mi final mi yapacak yeni sezonda devam edecek mi etmeyecek mi gibi meraklı soruları aramaya başladı.reytingleri çok yüksek olmasa daha gençliğim Eyvah dizisinin son bölümlerde final izlenimi vermesi izleyicileri üzmeye başladı. Bu konuda Son kararı atv kanalı verecek. Ancak şimdilik yeni sezon dizileri başlayana kadar Gençliğim Eyvah dizisi devam edecek.

Gencligim Eyvah dizisi finali ne zamanGençliğim Eyvah dizisi 2020/2021 Sezonu devam edecek mi?

Sıcak bir aile ilişkisi güzel bir mahalle ve komik oyunculardan oluşan Gençliğim Eyvah izleyen herkesi kendisine bağladı ya da bağlayacak. Bu nedenle Gençliğim Eyvah dizisinin Eylül 2020 tarihinden itibaren yeni sezonda da ATV ekranlarında devam edeceğini düşünüyoruz. Yeni sezon yaklaşıp ATV ve Süreç filmin kararı kesinleşince bu sayfada sizlere duyuracağız. Sizler de yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir Gençliğim Eyvah dizisinin geleceği hakkında yorumunuzu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yorum yaz

13 Yorum

 1. Merhaba gençliğim eyvah final yapıyor bu bittikten sonra finali 5 ekimden bitti zaten final olduğu

 2. Avatar Pelin Aldemir

  Merhaba gençliğim eyvah final yapıyor bu bittikten sonra finali 5 ekimden bitti zaten final olduğu

 3. Merhaba gençliğim eyvah 2021 başlama tarihi 2 pazartesi olsun ya
  Çok istiyorum ki çok güzel di gençliğim eyvah çok güzeldir ondan ama bitiyor yaparım 5 ekimden diyorlar final oldu iste lnstgılam takip ediyorum onu güzeldir bence nese sene olmaz. Artık

 4. Harika bir dizi final olmasın ben zekirya ve arife eşlerine bayılıyorum gerisi önemli değil tek güldüğüm dizi😔😂

 5. Çok güzel bir dizi oyuncu kadrosuda süper yayın günü değiştirilip Pazar günü e alınsa iyi olur

 6. Güzel bir dizi Final yapmaması gerekiyor çok kaliteli oyuncular var onları izlemekten zevk alıyoruz aile dizisi diğer kanaldaki Pazartesi dizileri saçma sapan ve hayal dünyası dizilirdir.

 7. Merhabalar çok teşekur ederiz bu yazilariniz için biz bir iranli buyuk aileyiz ve ailecek gençligim eyvah dizisini doya doya ve kahkahalarla izliyoruz ve birbirimize anlatip anlatip guluyoruz gerçekten de erken bitecek tiye endişelenmişdik umariz bu dizi yilarja devam eder ve bir ailenin gerçek anlamini hepimize gosterir

Etiketler