Gençliğim Eyvah Dizisinde Çalan Şarkı Sözleri Kim Söylüyor?

Gençliğim Eyvah Dizisinde Çalan Şarkı Sözleri Kim Söylüyor? Gençliğim Eyvah dizisinde her bölümde birbirinden güzel şarkılar çalıyor. Hatta dizinin kendi jeneriği bile tam bir yaz komedisi müziği ve çok eğlenceli bir müzik. Gençliğim Eyvah dizisi yeni bölümünde çalan her şarkıyı hem müziği bu konumuzun alt kısmında sizler için ekliyoruz. Gençliğim Eyvah dizisinde duyduğunuz ve merak ettiğiniz şarkı müzikleri de yorum olarak yazabilirsiniz. Sizler için konumuzu güncelleriz.

Gençliğim Eyvah dizisi 10. bölüm 17 Ağustos fragmanında çalan Ahmet ile Azra’nın dans sahnesindeki müzik ile Azra ile Zola’nın dans ettiği sırada çalan Deniz Seki Aşk öyle bir büyü ki şarkısı müziği burada.

Gençliğim Eyvah Dizisinde 8. bölümde Ahmet Azra sahnesinde çalan Gökhan Türkmen Çatı Katı şarkısı 3 Ağustos pazartesi günü çaldı.
Şimdi çatı katında inziva vakti
Nerede aranacak haklının hakkı?
Dinlemeliydim vaktinde aklı
Seni unutmaya çalışmak da varmış
Maalesef
Bana bıraktıklarınla teselli avında
Demek ki elleri boş dönmek de varmış
Bu günleri görmek de varmış
Yarın hatırımı sorsan ne olur?
Bugün hevesimi, kırdın bir kere
Gitme, dememle kalsan ne olur?
Gönlün çoktan yola çıkmış bir kere..

Gençliğim Eyvah 6. bölüm 20 Temmuz pazartesi günü çalan Sezen Aksu Gitme şarkısıGençliğim Eyvah şarkısı Sezen Aksu Git

Gençliğim eyvah 6 Temmuz pazartesi günü çalan şarkı Merve Özbey yaramızda kalsın

gencligim eyvah azra ahmet ayrildi sezen aksu bende yoluma giderim Gençliğim Eyvah 3. bölümde çalan Sezen Aksu’nun ”Bende Yoluma Giderim” şarkısını sözlerini ve videosunu sizlerle paylaşıyoruz. Gençliğim Eyvah dizisinde Ahmet ve Azra’nın sahnesinde Sezen Aksu’nun son şarkısı çalıyor. Bu muhteşem şarkıda Azra bir kez daha Ahmet’e posta koyuyor ve Leyla ile aldattığını düşündüğü için tokat atıyordu. Azra ve Ahmet sahnesinde çalan ”Bende Yolumu Giderim” şarkısı sözleri ve videosu sizlerle…

Gençliğim eyvah dizisinde çalan İtalyanca şarkı

Gençliğim eyvah dizisinin ilk bölümünde Zola karakteri Azra’yı görünce adeta ona aşık olduğu ve İtalyanca bir şarkı çalmaya başladı. İtalyanca şarkıyı merak edenler zola ve Azra arasında bir aşkın yaşanacağına da şahit olmaya başladı. Ahmet’ten umduğunu bulamayan Azra dizinin ileriki bölümlerde zola ile yakınlaşacak ve sevgili olacak. Zola İtalya’dan geldiği için İtalyanca şarkılar gençliğim eyvah dizisinde oldukça fazla çalacak görünüyor. İşte İtalyanca o şarkı:

Gençliğim Eyvah Dizisinde Çalan Şarkı Sözleri Kim Söylüyor? Gençliğim Eyvah dizisi ilk bölümünde Ahmet yaptığı hatanın özrünü dilemek için Azra’nın yanına gider. Burada Zeynep Bastık’ın seslendirdiği yol isimli şarkı çalıyordu. Gençliğim Eyvah dizisi ilk bölümünde Zeynep Bastık’ın şarkısı sözleri ve videosu konumuzun devamında sizlerle.

Gençliğim Eyvah dizisi Jenerik Müziği

Azra sevdiği adamı Ahmet’i Leyla’nın yatağında basar. Bu yüzden de beni aldattın diye ondan ayrılma kararı alır ancak Ahmet bu ilişkinin böyle bitmesine izin  vermez. Kendini affettirmeye kararlıdır. Ahmet Azra’ya kendini affettirecek mi derken ellerini tutuyor ona aşkını ilan ediyor. Azra Ahmet’e sert bir tutum sergiliyor ve onu gönderiyor evinden.  Gençliğim Eyvah dizisi ilk bölümünde Zeynep Bastık yol şarkısı çalıyor.gencligim eyvah dizisi ahmet ve azra resimleir

Gençliğim Eyvah Zeynep Bastık Yol şarkısı sözleri;

Bariz telaşım, saydam yaralarımla
Senden saklanmadım, yol arkadaşım
Şimdi yollar daralır çıkmaz sokaklarında
Tutma bırak içinde kalmayayım…

Geçiyor bir ömür, düşüne düşüne
Kalmıyor hiçbir şey benden, yetmiyor birine
Biz hep sustuk, yol almadık ve…
Öyle güzel kalmadık

Tutmayın yol verin gidene gidene
Cevap da vermem artık gücüme gidene
Yoktur tavsiyem bile beni kaybedene
Doldu sığmaz içime
Tutmayın yol verin gidene gidene
Cevap da vermem artık gücüme gidene

Gençliğim Eyvah dizisinde jenerikte çalan ara sıra çalan şarkının sözlerini sizlerle paylaşacağız. Dizi yayınlanırken arada çalan ”Bittin Zekeriya” şarkısı sözleri çok güldürdü. Bittin Zekeriya şarkısı sözleri videosunu sizlerle paylaşacağız.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Günel 🍃Gençliğim Eyvah🍃

    🍃Gençliğim Eyvah🍃İtalyan Şarkısı Çok Güzel Seslenir Gençliğden Zaten Her Gün Bir🍃Düşür Gençliğe Eyvah Söyleyirik Gençliyimiz Güzel Anılarla Bitsin Yada Kalan Hatireler Işığımız Olsun Dizi Kolektivine Uğurlar🏆

Etiketler