Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül Diziden Çıktı Mı Ayrıldı mı? Devrim Özkan

02.02.2023
28

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül Diziden Çıktı Mı? Devrim Özkan. Show TV de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yeni bölüm fragmanı seyirciyi şaşırttı. Sevilen dizi Gelsin Hayat Bildiği Gibi de başrol oyuncusunun diziden ayrıldığını düşündüler. Devrim Özkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden ayrıldı mı?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül Diziden Çıktı Mı Ayrıldı mı?

Show TV de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde başrol kadın oyuncusu Devrim Özkan’ın ayrılacağını düşündü seyirci. Çünkü Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi yeni bölümünde Sadi ve Songül’ün evine Pelin geliyor. Pelin kimdir konumuzu açmıştık. Detayları tıklayarak görebilirsiniz.Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül Diziden Çıktı Mı Ayrıldı mı

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Pelin Görkem Songül’ün geçici görevdeyken yerine geçecek isim oldu. Ankara Başsavcılığı tarafından görevlendirilen Pelin Sadi’nin koruma görevini üstlenecek. Songül ise evden uzaklaşıp başka şehre geçici göreve gidiyor. Bu süreçte Sadi’yi korumak için Pelin görevlendiriliyor.

Bu bilgilere göre Songül Komiser diziden ayrılıyor dememiz gerekir. Ancak Songül diziden ayrılmayacak! Bununla ilgili resmi bir açıklama olmadı. Bu yüzden de Songül’ün ayrılacağını düşünmüyoruz.Gelsin Hayat Bildiği Gibi Songül geri dönecek mi

Devrim Özkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinden Ayrıldı Mı? Geri Dönecek Mi?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde rol alan ve Songül rolünü canlandıran Devrim Özkan diziden çıkacak mı? Devrim Özkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden ayrılmayacak. Songül ve Sadi bu durumu düzeltmek için çabalayacak. Songül’ün göreve gitmemesi evde kalmaması için bir çare bulacaktır. Pelin Gelsin Hayat Bildiği Gibi  dizisinden konuk oyuncu diye düşünüyoruz. Serenay Aktaş’ın canlandırdığı Pelin rolü dizide kalıcı olsa da yine de Songül diziden çıkmayacak. Çünkü Sadi ve Songül sahneleri çok seviliyor. Seyircinin beğendiği ikiliyi hiç bir yapımcı ayırmak istemez.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Songül Devrim Özkan diziden çıkmayacak. Bu yüzden de seyircisi merak etmesin. Devrim Özkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisindeki oyunculuğunu beğeniyor musunuz? Sadi ve Songül sahnelerini yorumlayınız. Yorumlarınızı yazınız.

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..