Gelsin Hayat Bildiği Gibi Rıza Kimdir? Tolga Güleç

21.09.2022
1.002

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Rıza karakterini yakından tanıtacağız. Yönetmen koltuğunda Altan Dönmez’in oturduğu Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi karakterker merak edildi. Bizlerde, Show Tv’de yayınlanan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisin eyeni gelen oyuncumuzu yakından tanıtacağız ve Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Rıza karakteri kimdir? Dizide Rıza karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

SON DAKİKA: Tolga Güleç Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinden ayrıldı. Diziye 10. bölümde dahil olan oyuncu 20. bölümde seyirciye veda etti. Sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı. 

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Rıza Karakteri Kimdir?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Rıza Kimdir Tolga GüleçProje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine yeni katılmıştır. Sonradan katılmasına rağmen Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ana karakterlerinden birisine oyuncumuz Tolga Güleç hayat verecektir.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Rıza Kimdir?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine yeni katılan oyuncumuz Tolga Güleç hayat verecektir. Bizlerde oyuncumuz Tolga Güleç’i yakından tanıtacağız ve Tolga Güleç kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Gelsin Hayat Bildiği Gibi Rıza baba

Tolga Güleç Kimdir?

20 Eylül 1981 yılında Hatay’da dünyaya gelen Tolga Güleç, Çukurova Üniversitesi’nde işletme eğitimini yarıda bırakmış ve Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı’ndan mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında çeşitli reklam filimlerinde yer alarak geçen oyuncumuz özellikle Hatırla Sevgili, Gece Gündüz, Kırık Kanatlar, Öyle Bir Geçer Zaman ki, Son Çıkış gibi dizilerde ki performansıyla tanınır hale gelmiştir.

Tolga Güleç Yer Aldığı Diziler

2022- Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Rıza)
2022 – Erkek Severse (Hakan)
2021 – Masumiyet (Timur Yüksel)
2020-2021 – Kefaret (Zeki)
2020 – Kırmızı Oda
2019 – Kızım Gibi Kokuyorsun (Mustafa)
2019 – Leke (Mehmet Tuna)
2019 – Yüzleşme (Tunç)
2017 – Fazilet Hanım ve Kızları (Gökhan Egemen)
2016 – Poyraz Karayel (Neşet Topal)
2015 – Son Çıkış (Cesur)
2014 – Hayat Ağacı (Kenan)
2013-2014 – Adını Kalbime Yazdım (Halil)
2010-2013 – Öyle Bir Geçer Zaman ki (Ahmet)
2008 – Gece Gündüz
2008 – Hatırla Sevgili
2006–2007 – Kırık Kanatlar
2005–2006 – Misi

Tolga Güleç Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuz Tolga Güleç resmi İnstagram hesabından sık sık paylaşım da bulunmaktadır. İnstagram da 100 gönderisi ve 335 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Tolga Güleç’in resmi İnstagram hesabı: @tolgagulec

Tolga Güleç Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz Tolga Güleç’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. Tolga Güleç evli değildir. Tolga Güleç 2013 yılında oyuncu Yeliz Şar ile evlenmiş ancak çift 2017 yılında boşanmıştır. Geçtiğimiz aylarda kendi gibi oyuncu olan meslektaşı Yasemin Kay Allen ile birlikte olan Tolga Güleç’in şimdi ise hayatında bilinen biri yoktur.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Rıza – Tolga Güleç Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Tolga Güleç, yeni dizisinde Rıza karakterine hayat verecektir. Bizlerde popüler oyuncumuz Tolga Güleç’in Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde giydiği pantolon, tişört, gömlek, kazak, hırka, yelek, mont, kaban, ceket gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisine yeni gelen karakteri canlandıran oyuncumuz Tolga Güleç’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.