Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin Kimdir? Sadi’yi koruyan Polis (Serenay Aktaş)

02.02.2023
1.372

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin kimdir? (Sadi’yi koruyan Polis) Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye aittir. İzleyiciler Sadi’yi koruyan Polis memuru Pelin karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Pelin karakterine oyuncumuz Serenay Aktaş hayat verecektir. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin Görkem kimdir? Pelin karakterini canlandıran Serenay Aktaş’ı yakından tanıtacağız.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin Karakteri Kimdir?

Serenay Aktaş Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Pelin PolisYapıcılığını BKM’nin üstlendiği Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Pelin Görkem karakteri diziye yeni katılmıştır. Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden görevli memur Pelin karakteri, Sadi’yi korumak için görevlendirecektir. Pelin, Sadi ile Songül arasında bir kıskançlığa sebep olacaktır. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisinde Çalan Şarkılar:

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin Kimdir?

Diziye yeni dahil olan Pelin karakterini Serenay Aktaş canlandıracaktır. İzleyiciler Pelin karakterini canlandıran oyuncumuzu da merak etti. Bizlerde bu sebeple oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Serenay Aktaş kimdir? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin Kimdir Sadi'yi koruyan Polis

Serenay Aktaş Kimdir?

1 Ekim 1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Serenay Aktaş, 15 yaşında Zeytinburnuspor’da futbol hayatına başlamıştır. 19 yaşında yani 2012 yılında Arka Sıradakiler dizisiyle oyunculuğa adım atan Serenay Aktaş, 2014 ve 2015 yıllarında survivor yarışmasına katılmıştır. Serenay Aktaş, 2015 yılında futbolu bırakmıştır Aynı zamanda sunucu olan oyuncumuz kamera karşısına en son 2022 yılında Leyla Kerimoğlu karakterini canlandırdığı Sevmek Zamanı dizisinde yer almıştır.serenay aktas arti dizisinde

Serenay Aktaş Yer Aldığı Diziler

2012 Arka Sıradakiler – Gülüm
2012 Kalbim Seni Seçti – Esra
2013-2014 Muhteşem Yüzyıl – Ayşe Hatun
2014 Kaçak Gelinler – Pınar Yaymaz
2015 Acil Aşk Aranıyor – Zeynep
2016 Gülümse Yeter – Melis Özkan
2016 İlişki Durumu : Evli – Ceyda
2017 Meryem – Burcu Komiser
2020 Tutunamayanlar – Konuk Oyuncu
2021 Savaşçı – Teğmen Selcen Efe
2021 Kalp Yarası – Ebru
2022 Sevmek Zamanı – Leyla Kerimoğlu
2023 Gelsin Hayat Bildiği Gibi – Pelin

Serenay Aktaş Resmi İnstagram Hesabı

Mucize Doktor Elif rolü Serenay Aktaş'ın oynadığı dizilerOyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram da 462 gönderisi ve 714 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Serenay Aktaş’ın resmi Instagram hesabı: @serenayaktas

Serenay Aktaş Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncunun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Serenay Aktaş henüz evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Serenay Aktaş daha önce Kenan Acar ile birlikteydi. Ancak çiftin ilişkisi kısa sürmüş ve yolların ayırmıştır. Serenay Aktaş’ın şimdilerde ise hayatında bilinen biri yoktur.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin – Serenay Aktaş

Modayı yakından takip eden oyuncumuz Serenay Aktaş, güzelliğiyle de dikkat çekmektedir. Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyi yakıştığı biri olan oyuncumuzun sevenleri onun kıyafetlerini de merak ediyor. Bizlerde bu nedenle Serenay Aktaş’ın Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve elbiselerini markalarıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Pelin kimdir? Pelin karakterini canlandıran oyuncumuz Serenay Aktaş’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?