Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin Kimdir Sanem Babi Kıyafetleri

23.06.2022
2.952

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin karakterini yakından tanıtacağız. Proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde yer alan Aylin karakteri de merak edildi. Bizlerde, Show TV’de karşımıza çıkacak olan Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin karakterini yakından tanıtacağız ve Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin karakteri kimdir? Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Aylin Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını BKM’nin üstlendiği Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde yer alan Aylin karakterinin nasıl biri olduğu henüz belli değildir. Bizler, Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinin ana karakterlerinden biri olan Aylin karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız. gelsin hayat bildigi gibi sanem babi aylin (1)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Aylin Kimdir?

Aylin karakterine oyuncumuz Sanem Babi hayat verecektir. Genç oyuncumuz Sanem Babi’de merak edildi. Bizlerde Sanem Babi’yi yakından tanıtacağız ve Sanem Babi kimdir? Kaç yaşındadır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Sanem Babi Kimdir?

23 yaşının içinde olan oyuncumuz Sanem Babi, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Haliç Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olan Sanem Babi, kamera karşısına ilk defa 2014 yılında Tadım markasını reklam filmi ile geçmiş ve aynı yıl vizyona giren Karışık Kaset sinema filminde de yer almıştır. Serap Hatipoğlu Talent Menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz Sanem Babi daha önce Ford ve Puma markalarının reklam filminlerinde de yer almıştır. sanem babi gelsin hayat bildigi gibi aylin

Sanem Babi Yer Aldığı Diziler

Reklam filmlerinde yer alarak sektöre adım atan ve yapımcıların dikkatini çekmeyi başaran oyuncumuz Sanem Babi daha önce Karışık Kaset filminde de yer almıştır. Ancak oyuncumuzun yer alacağı ilk dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisidir. Yani, Sanem Babi daha önce herhangi bir dizi de yer almamıştır.

Sanem Babi Resmi İnstagram Hesabı

Sosyal medyayı oldukça aktif kullanan Sanem Babi, resmi İnstagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Güzel oyuncumuz Sanem Babi’nin İnstagram da 181 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi vardır. Sanem Babi’nin resmi İnstagram hesabı: @sanembabi

Sanem Babi Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Sektörde yeni olan oyuncumuz Sanem Babi’nin hayatında birinin olup olmadığı da merak edildi. 23 yaşının içinde olan genç oyuncumuz Sanem Babi evli değildir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan oyuncumuz Sanem Babi bir süredir kendi gibi oyuncu olan meslektaşı ve aynı zamanda şarkıcılık yapan Furkan Oğulcan İlker ile birliktedir. gelsin hayat bildigi gibi sanem babi

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Dizisi Aylin – Sanem Babi Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz Sabem Babi oldukça şık parçalar seçmektedir. Bizlerde, tarzıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Sanem Babi’nin Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini, elbiselerini, kombinlerini ve kullandığı aksesuarlarını sayfamızdan paylaşacağız.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Aylin karakterini ve Aylin karakterini canlandıran oyuncumuz Sanem Babi’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.