Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz’ın Annesi (Yeşim Ceren Bozoğlu)

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz’ın Annesi kimdir? Daha önce hangi dizi ve filmlerde rol aldı gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. Yeşim Ceren Bozoğlu Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz’ın Annesi rolüyle girdi. Güzel oyuncu daha önce de bir çok dizi ve filmde rol almıştı.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz’ın Annesi Kimdir?

Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz'ın Annesi (Yeşim Ceren Bozoğlu)Show TV’nin perşembe akşamları yayınlanan sevilen dizisi ‘Gelsin Hayat Bildiği Gibi’ye sürpriz bir konuk oyuncu dahil oldu. Yeşim Ceren Bozoğlu diziye konuk olan son oyuncu oldu. Yeşim Ceren Bozoğlu Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisinde Araz’ın Annesine hayat verecek.

Yapıcılığını BKM’nin, yönetmenliğini Altan Dönmez’in üstlendiği, proje tasarımı ve senaryosu Gani Müjde’ye ait olan, başrolünü Ertan Saban, Özge Özberk ile Devrim Özkan’ın paylaştığı diziye başarılı oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu konuk oluyor. Son olarak ‘Annemizi Saklarken’de yer alan Bozoğlu, Araz’ın (Mustafa Açılan) annesi karakteriyle izleyici karşısına çıkacak.

Yeşim Ceren Bozoğlu Kimdir? 29 Temmuz 1974, Ankara doğumludur. Oyuncumuz Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü mezunudur. Yeşim Ceren Bozoğlu tiyatro ile birlikte çeşitli sinema ve dizi filmlerde rol almaktadır. O Hayat Benim – 2014-2015, Güldür Güldür Show-2013,  Bebek İşi – 2013, Aldırma Gönül – 2013 yıllarında çeşitli rollerde oynamıştır.

Gelsin Hayat Bildiği Gibi dizisi Araz'ın Annesi kimdirGelsin Hayat Bildiği Gibi, yeni bölümüyle her perşembe 20.00’de Show TV’de! Perşembe dizisi Gelsin Hayat Bildiği Gibi Araz’ın Annesi (Yeşim Ceren Bozoğlu) hakkında kısa bilgiler verdik. Gelsin Hayat Bildiği Gibi Oyuncu kadrosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter


Eklenme Tarihi: 20 Nisan 2023

Konu hakkında yorum veya sorunuzu yazın: