Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Onur Büyüktopçu Kimdir?

Bu konumuzda Onur Büyüktopçu kimdir? Kaç yaşında? Nereli? İlişkisi var mı? Daha önce hangi dizilerde rol aldı? Daha önce sunuculuk yaptığı programlar nelerdir? Resmi sosyal medya hesabı hakkında merak edilen sorulara hep birlikte yanıt bulacağız.

Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Onur Büyüktopçu Kimdir?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Babası Çorum’lu annesi ise göçmendir. 18 yaşına kadar İzmir’de yaşadıktan sonra İstanbul’a taşınmıştır. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye gitmiştir. Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuk sektörüne ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizide Yusuf karakteri ile attı.

Gelinim Mutfakta Sunucusu Onur Büyüktopçu Dizileri

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında ise Güz Gülleri adlı isimli dizide de rol almıştır. Asıl çıkışını 2015-2017 yılında yayınlanan baş rollerini Barış Arduç, Elçin Sangu, Salih Bademci, Sinem Öztürk, Nergis Kumbasar ve Levent Ülgen’in paylaştığı Kiralık Aşk dizisindeki Koray karakteri ile sağlamıştır. Oyunculuğunun yanında aynı zamanda cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

2017-2019 yıllarında ise TV8 de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmıştır. 2019 yılında ise Show Tv de yayınlanan Damat Bayıldı yarışmasının sunuculuğunu yapmıştır. 24 Mayıs 2020 tarihinden itibaren ise Kanal D’de yayınlanan Çarkıfelek yarışmasının sunuculuğu üstlenmiştir. Günümüzde ise Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuk görevini Fatih Ürek’den devir almıştır.

Onur Büyüktopçu’nun Yer Aldığı Diziler

2003 Lise Defteri (Yusuf)
2004 Yabancı Damat(Emre)
2007-2008 Doktorlar
2007 Fırtınalı Aşk(Nedim)
2007 Kavak Yelleri(Mert)
2007 Memleket Hikayeleri-Hürmüz Gelin(Süleyman)
2007 Memleket Hikayeleri-Ne Sen Beni Unut Ne De Ben Seni(Hüseyin)
2007 Tatlı Bela Fadime(Özgür)
2007 Üç Tatlı Cadı(Yemek Hocası)
2010 Güz Gülleri
2011 Burada Laf Çok
2015 Kiralık Aşk(Koray)

Onur Büyüktopçu’nun Sunduğu Tv Yarışmaları

Damat Bayıldı
Yemekteyiz
Çarkıfelek
Gelinim Mutfakta

Onur Büyüktopçu Resmi İnstagram Hesabı

Onur Büyüktopçu’nun resmi sosyal medya hesabında yaklaşık 1058 fotoğrafı bulunmaktadır. Kullanıcı adı ise @onurbyktpc’dur. Takipçi sayısı ise yaklaşık olarak 1.7M’dir. Başarılı oyuncumuz sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanmaktadır gün geçtikçe de takipçi sayıları hızla yükselmeye devam etmektedir.

Onur Büyüktopçu’nun İlişkisi Var Mı?

Kiralık Aşk dizisinde canlandırdığı Koray karakteri ile uzun bir dönem eşcinsel sayılan oyuncumuzun bir dönem sevgilisi olduğu iddia edilen kişi ile hava alanında fotoğrafları çıkmıştı ama devamı gelmemişti. Oyuncumuz geçtiğimiz günlerde annesine çok bağlı olduğunu ve bu yüzden de ilişki düşünmediğini açıklamıştır.

Onur Büyüktopçu Çarkıfelek Yarışmasından Ayrıldı mı?

Sevilen ve başarılı sunucu Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta programını sunacak. Çarkıfelek programının da sunuculuğunu yapan başarılı isim haftada belli günlerde çekim olduğu için iki işi birden devam ettirecek. Onur Büyüktopçu Çarkıfelek Yarışmasından Ayrıldı mı? sorusuna hayır devam ediyor diyoruz.Onur Büyüktopçu Gelinim Mutfakta

Bu konumuzda Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu Onur Büyüktopçu Kimdir? hakkında bilgileri sizlerle paylaştık. Sizler de Gelinim Mutfakta Yeni Sunucusu olan Onur Büyüktopçu hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar Ayneĺ Ozkan

    İyi beğenirim ama fatih gibi olamaz biz ona alıştık hiç kaçırmadan seyrediyordu bunu izleyeceğimiz zannetmiyorum programın içine ettiniz yani herkez fatih ürkek bekliyordu çok üzüldük

Etiketler