Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Şartları (2019-2020)

Gelinim Mutfakta Yeni Sezon Başvuru Katılım Formu Şartları (2019-2020)… Gelinim Mutfakta programı Kanal D ekranlarında geçen sezondan beri yayınlanıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni sezon 19 Ağustos pazartesi başlayacak. Yeni sezonun başlaması ile Gelinim Mutfakta yarışmasına katılmak isteyenler başvurularını yeniliyor ve programa en kısa sürede katılmak istiyorlar.

Gelinim Mutfakta yarışması Fatih Ürek’in sunumuyla Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. En çok sevilen gündüz kuşağı programlarından olan Gelinim Mutfakta yarışmasına katılmak isteyenler için yeni sezon başvuru katılım formunu konumuzun devamında paylaşıyoruz.

2019 2020 gelinim mutfakta yarışması başvuru

Gelinim Mutfakta 2019-2020 Yeni Sezon Başvuru Formu Katılım Şartları

Gelinim Mutfakta yarışması 2019-2020 sezonu 19 ağustos pazartesi başlıyor. Yayına başlayan programa nasıl başvurulur? Gelinim Mutfakta yarışmasına katılırken hangi soruları soruyorlar ve formu nasıl dolduracaksınız? Detaylar konumuzun devamında.

Gelinim Mutfakta yarışması 2019-2020 sezonu başvuru formuna Kanal D resmi sitesinden Gelinim Mutfakta programına tıkladığınızda üst menüdeki başvuru formuna tıklayarak ulaşabilirsiniz. Başvuru formunun üst kısmında Kanal D bu formu dolduran kişi kendisi olduğunu kabul eder ve formun başkası tarafından doldurulmasından Kanal D sorumlu değildir diyor haklı olarak.

gelinim mutfakta yarışması 2019 2020 başvuru formu

Gelinim Mutfakta 2019-2020 Sezonu Başvuru Formunda Yer Alan Sorular;

Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni sezon başvuru formunda öncelikle kendi resminizi ve kayınvalidenizin resmini ekliyorsunuz. Ad- soyad, doğum tarihi, yeri, eğitim durumu, ikamet adresi, mesleğiniz. Bu sorular genel olarak yarışmalarda karşılaştığımız sorular.

Gelinim Mutfakta yarışmasına özel sorularda var başvuru formunda; nişanlı mısınız kaç yıldır, evli misiniz kaç yıldır, eşiniz ile nasıl tanıştınız, en iyi yaptığın yemekler, mutfakta kendini başarısız bulduğun yemekler, takıntılarınız var mı, kayınvalideniz ile nasıl bir ilişkiniz var, kayınvalidenin adı soyadı yaşı, anlaşamadığınız yönleri, mutfakta yemek yaparmısınız birlikte kayınvalidenizden öğrendiğiniz yemek var mı, daha önce başka programa katıldınız mı?

gelinim mutfakta programı yeni sezon başvuru formu

Gelin ve kayınvalidelerin bulunduğu Gelinim Mutfakta yarışmasında oldukça fazla kayınvalide sorusu yer alıyor. Çünkü her ne kadar yemek yarışması olsa da genel itibariyle gelinleri ve kayınvalideleri birbirine düşürme yarışması oluyor bazen. Gelinim Mutfakta yarışmasında yer alan soruları gördük. Bu soruları doğru şekilde yanıtladığınız takdirde beklemekten başka yapacak iş kalmıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında başvurular değerlendirilip sizlere 2-3 hafta içinde olumlu ise dönüt yapılacaktır. Sonrasında yüzyüze mülakata çağrılırsınız. Onu da geçtiğiniz takdir de yarışmada sizleri izleyebiliriz.

gelinim mutfakta yeni sezonu

Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezonu 19 ağustos pazartesi yayına başlayacak. Başvuruları şimdiden yapmaya başlayın sizlere en kısa zamanda dönüş yapılır ve umarız ki yarışma da sizleri izleme şansı buluruz. Gelinim Mutfakta yarışması 2019-2020 yeni sezonu başvuru katılım formu bilgilerini sizlerle paylaştık. Başvuru yapan ziyaretçilerimizi yoruma bekliyoruz. Sizlere dönüş yapıldı mı?

gelinim mutfakta yarışması sezon finali

Gelinim Mutfakta yarışması 19 ağustos pazartesiden itibaren haftaiçi her gün saat 12.15’te yayınlanacak. Gelinim Mutfakta yarışmasında sezon finalinde yer alan yarışmacılar Çiğdem- Elim Akçam, Besime, Gülcan Ekici, Hüsniye- Hatice Karabulut ve Zeynep- Hülya Bütün. Sezon finalinde yer alan yarışmacılar bu isimler olurken yeni sezon fragmanında Gelinim Mutfakta yarışmasının efsanelerini gördük. Reyhan Hanım ve Ezgi Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezonunda karşımızda olacak anlaşılan. Gelinim Mutfakta yarışmasında Reyhan ve Ezgi’yi tekrar görünce mutlu olanları yorum yazmaya davet ediyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler