Gelinim Mutfakta Ne Zaman Bitecek Final Yapacak, 2020-2021 Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Kanal d ekranlarında hafta içi her gün devam eden Gelinim Mutfakta programı 2020 yılında ne zaman sezon finali yaparak ekranlara veda edecek 2020-2021 yeni sezonda devam edecek mi gibi sorular oldukça merak ediliyor. Sunuculuğunu Fatih Ürek’in yapmış olduğu Gelinim Mutfakta programı ne zaman bitecek final yapacak merak edenler için bu sayfada sizlere detayları paylaşmak istiyoruz.

Gelinim Mutfakta Ne Zaman Bitecek Final Yapacak 2020-2021Gelinim Mutfakta programı ne zaman final yapacak bitecek?

Kanal d ekranlarında hafta içi devam eden Gelinim Mutfakta programı oldukça iyi reyting oranları ile izleyenleri mest etmeye ve her gün ekran başına çekmeye devam ediyor. Kayın valideler ile gelinlerin altın kazanma mücadelesi özellikle gündüz saatlerinde evde bulunan hanımlara oldukça cazip geliyor, programın izlenme oranları da hayli yüksek. Gelinim mutfakta programının final yapacağı tarih belli mi ne zaman final yapacak sorularına hemen cevap verelim.

Fatih Ürek’in sunuculuğunu yaptığı gelinim mutfakta programı büyük ihtimalle 2020 yılında Mayıs ayının ilk haftası final yaparak ekrana veda edecek. 2020-2021 sezonunda gelinim mutfakta programı devam edecek mi Fatih Ürek yeni sezonda kaldığı yerden devam edecek mi bu konuda yapımcı firma ile kanal arasındaki görüşmeleri kesinleştikten sonra sizlere yazmaya devam edeceğiz. Keyifli bir eğlence programına dönüşen gelinim mutfakta programı Fatih Ürek’in güzel sunumu ve Türkiye’nin en çok altın dağıtan yarışma programı sloganıyla izlenme oranlarında da en iyi gündüz programlarından birisi olmaya devam ediyor.

Gelinim Mutfakta final mi sezon finali mi yapacakFatih Ürek 2020-2021 yeni sezonda devam edecek mi?

Gelinim Mutfakta programının sunucusu olan Fatih Ürek daha önce birkaç defa kanal değiştirmiş bu yüzden Kanal d ekranlarında yeni sezonda programının devam edip etmeyeceği konusunda farklı görüşler olsa da büyük bir aksilik olmazsa Fatih Ürek yeni sezonda 2020-2021 yılları boyunca gelinim mutfakta programını sunmaya Kanal d ekranlarında devam edecek. Ev hanımlarının oldukça sevdiği bir isim olan ve sunumuyla dikkat çeken Fatih Ürek ekrana oldukça tutundu ve yeni sezonda da kaldığı yerden devam edeceğini düşünüyoruz.

Gelinim Mutfakta 2020-2021 Yeni Sezon Devam Edecek mi?

Kanal D ile Fatih Ürek arasındaki sözleşme 2020 yılının Mayıs ayında bitecek olsa da reytingleri iyi seviyede olan gündüz kuşağının sürekli izleyici bulan programlarından biri olan Gelinim Mutfakta  programı 2020-2021 Yeni Sezonda büyük ihtimal devam edecek. Bu konuda kesinleşen bir görüşme veya sözleşme olursa buraya detaylıca yazacağız. Veya Fatih Ürek başka bir kanala geçecek olursa sizlere duyuracağız.

Gelinim Mutfakta 2020-2021 sezonu devam edecek miGelinim Mutfakta Sezon Finali 2020 Mayıs Ayında

Sizlerde Gelinim Mutfakta programının Mayıs 2020’de sezon finali yaparak ekrana veda etmesi hakkında neler düşündüğünüzü aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. Fatih Ürek Gelinim Mutfakta programını güzel sunuyor mu, devam etmesini ister misiniz, bu konuda da yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

14 Yorum

 1. Haziran 1 Doğum Günüm Gelnim Mutfaktayı keyfle izliyor.Yanlız Gelin hanımlar.Gelenaklerimize gölge düşürüyor.Bence anne mutsaldır .Hangi anne oyursa olsun saygıda kusur edilmemeli kırıcı olmayalım canım kızlarım sizde annesiniz ne demek Kayın valideye bir bardak çay vermemek.Kibarca hakkınızı
  savunun ama lütfe hepiniz saygılı
  olun.Ben Neslihanı beyeniyorum
  ha ne diyordum .Saygı hele birisi
  kadın isterse ermeğe her dediğini yaptırır.Yok koca beni dinlemek
  zorunda kızım dinlesinde
  Bizde kocanızı doğuran anaya saygıda kusur etmemelisiniz.
  Eh iyi vallahi oğluyla sarılıp yatın
  Annesi babası olmasın yada
  önemsemeyin yak böyle bir dünya..

 2. Devam etsin .Biz yaşlı insanlar evdeyiz .Zaten televizyonlarda bir şey yok .Televizyonlarda okadar ahlak bozacak şeyler oluyorki bunamı taktınız.

 3. Gelinim mutfakta devam etsin sununucu olarakta fatih ürek bir numara gündüz kusagının en iyi programı

 4. Ben devam etmesini cok istiyorum fatih urek bu programa cok yakisiyor. Cok eglenceli bir yarisma program.

 5. Düzenleme dizi gibi değil doğru bir yarışmaolsun.
  Değişik insanlar çağırın.Hakkaniyet li yarışma olsun.Hele reyting uğruna para için rol yapanları değil..örnek olacak kişileri çıkarın..Programın bi iyiliği olsun topluma

 6. İNŞALĹAH BİTER TAMAMEN KURGUDAN VE CAN SIKINTISINDAN İBARET BİR PROGRAM.ESKİ YARIŞMACILAR DÖNÜP DOLAŞIP ORAYA GELIYOR.FİNAL OLSUN ARTIK HER AÇTIĞIMDA REYHAN GERİZEKALISINI GÖRÜYORUM

 7. Avatar İNŞALLAH BİTER SAÇMA SAPAN PİSLİK gelinim mutfakta

  İnşallah biter gelinim mutfakta fial yapsın yeni programlar OLSUN kanal d finallllllllllll olsunnnnnnnn

Etiketler