Gelinim Mutfakta 2020-2021 Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak Yarışmacıları Kimler?

Gelinim Mutfakta 2020-2021 Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak Yarışmacıları Kimler?  Gelinim Mutfakta yarışması 12 Mart 2018 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D ekranlarının en iddialı gündüz kuşağı programları arasında. Gelinim Mutfakta yarışması sezon finali yaptı ve ekrana mola verdi.

Gelinim Mutfakta yarışması haziran ayı sonunda yani 28 Haziran Cuma 2019 günü sezon finali yaparak ekrana veda etti. Sezon finalinin ardından Gelinim Mutfakta izleyicisi yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Bizlerde bu konu hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Gelinim Mutfakta yarışması 2020-2021 sezonu ne zaman yayına başlayacak. Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler olacak?

Güncelleme; Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezonu 17 Ağustos 2020 pazartesi başlayacak diye beklerken Kanal D bir haftalık yayın akışına Gelinim Mutfakta’yı almadı. Bu da demek oluyor ki Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezonu 24 Ağustos pazartesi yayınlanmaya başlayabilir.

gelinim mutfakta sunucusu değişti mi

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında en sevilen programlar arasında yerini alıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında son haftalarda neler olmuştu? Program nasıl sezon finali yapmıştı bir hatırlatma olması açısından ekleyelim. Gelinim Mutfakta yarışması sezon finalinde kim elendi? Gelinim Mutfakta sezon finalinde kim birinci oldu?

gelinim mutfakta yarışması 2. sezon başlama tarihi ne

Gelinim Mutfakta Sezon Finalinde Neler Oldu?

Gelinim Mutfakta yarışması 28 Haziran cuma günü sezon finali yapmıştı. Sezon finalinde neler oldu? Gelinim Mutfakta yarışması sezon finalinden bir hafta önce programın başından beri yarışma da olan reyting makinesi olarak bilinen Reyhan kaynana ve gelini Ezgi. Ezgi ve Reyhan Hanım programda çok iyi yarışıyorlar ve genel olarak reyting sağlıyorlardı. Ancak son hafta da Ezgi’nin küçük oğlu havale geçirmiş. Ezgi oğlunun 2 defa havale geçirdiğini bu yüzden de çok fazla iğne ilaç aldığını belirtti. İkimizin de psikolojisi çok kötü durumda. Sizlerden dua istiyoruz dedi programa katılarak. Fatih Ürek ve yarışmacılar Ezgi’nin oğlu için sağlık dualarında bulundular.

Gelinim Mutfakta yarışması ezgi ve reyhan neden yok

Ezgi ve kaynanası Reyhan Hanım programdan ayrıldı. Gelinim Mutfakta yarışmasında Ezgi ve Reyhan programdan ayrılınca yerine iki yeni yarışmacı dahil olur. Gelinim Mutfakta yarışması sezon finali haftasında Gelinim Mutfakta yarışmasına Zeynep Bütün ve gelini Hülya Bütün, Çiğdem Akçam ve gelini Elif Akçam dahil oldu.

Gelinim Mutfakta yarışması sezon finalinde elenen kimse olmadı! Gelinim Mutfakta yarışmasında sezon finali olduğu için kimseyi üzmemek adına kimse elenmedi. Gelinim Mutfakta yarışması sezon finalinde elenen olmadı yani aynı yarışmacılarla yeni sezonda devam edecek. Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni sezonda devam eden yarışmacılar arasında büyük bir sağlık problemi ya da başka bir problem çıkmazsa yeni sezonda aynı kadro devam edecektir.

gelinim mutfakta yeni sezonda hangi yarışmacılar olacak

Gelinim Mutfakta 3. Sezon Yarışmacıları Kimler? (2020-2021 Sezonu)

Gelinim Mutfakta yarışması 3. sezonu eylül ayında başlayacak. Gelinim Mutfakta yarışmasında sunucusu Fatih Ürek olarak devam edecek. Gelinim Mutfakta yarışması 2020-2021 sezonunda devam edecek yarışmacıların isimleri; Çiğdem Elif Akçam, Besime- Gülcan Ekici, Hüsniye- Hatice Karabulut, Zeynep- Hülya Bütün. Yeni sezonda aynı kadro ile Gelinim Mutfakta yayınlanacaktır. GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASI SEZON FİNALİNDE GÜLCAN BİRİNCİ OLDU.

Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezon yarışmacıları kimelr

Gelinim Mutfakta Yarışması Yeni Sezonu 2020-2021 Ne Zaman Başlayacak?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bir değişiklik olmadan yeni sezonu devam edecek. Gelinim Mutfakta yarışması 3. sezonu 2020 eylül ayında devam edecektir. Eylül ayında 9 eylül pazartesi ya da 16 eylül pazartesi devam etmesi beklenen Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezonunda ki yenilikleri sizlerle konumuzda paylaşacağız. Gelinim Mutfakta 3. sezonunda ufak değişiklikler olabilir. Ancak şimdilik bunlar belli değil. Gelinim Mutfakta yarışması 3. sezonu eylül ayında başlayacaktır. Tam tarihi netleşince de paylaşacağız konumuzda.

gelinim mutfakta yarışması 2. sezon bilgileri

Gelinim Mutfakta yarışmasını siz nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. NOT: Gelinim Mutfakta yarışması 3. sezonunda Ezgi ve Reyhan Hanım devam edecek mi? Gelinim Mutfakta yarışmasında Ezgi ve Reyhan Hanım çok seviliyor. Bu yüzden yeni sezonda çocuğunun sağlık durumunun iyi olması durumunda belki de yarışmaya devam eder. Sizce Ezgi yarışmaya devam etsin mi?

Yorum yaz

18 Yorum

  1. Avatar Mahire yücel

    Evet EZGİ ve REYHAN bu yarışmada olmalıdır inşallah ezginin çocuğunun sağlığı iyi olur onları mutlaka bu yarışta görmek isterim gelirlerse çok mutlu olurum ben ve onları sevenler inşallah gelirler

Etiketler