Gelinim Mutfakta 2019-2020 Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak Yarışmacıları Kimler?

5 Yorum 434 kez izlendi

Gelinim Mutfakta 2019-2020 Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak Yarışmacıları Kimler?  Gelinim Mutfakta yarışması 12 Mart 2018 Pazartesi gününden itibaren hafta içi her gün Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D ekranlarının en iddaalı gündüz kuşağı programları arasında. Gelinim Mutfakta yarışması sezon finali yaptı ve ekrana mola verdi.

Gelinim Mutfakta yarışması haziran ayı sonunda yani 28 Haziran Cuma 2019 günü sezon finali yaparak ekrana veda etti. Sezon finalinin ardından Gelinim Mutfakta izleyicisi yeni sezonun ne zaman başlayacağını merak ediyor. Bizlerde bu konu hakkında sizleri bilgilendirmek istedik. Gelinim Mutfakta yarışması 2019 2020 sezonu ne zaman yayına başlayacak. Gelinim Mutfakta yeni sezon yarışmacıları kimler olacak?

Gelinim Mutfakta yarışması Kanal D ekranlarında gündüz kuşağında en sevilen programlar arasında yerini alıyor. Gelinim Mutfakta yarışmasında son haftalarda neler olmuştu? Program nasıl sezon finali yapmıştı bir hatırlatma olması açısından ekleyelim. Gelinim Mutfakta yarışması sezon finalinde kim elendi? Gelinim Mutfakta sezon finalinde kim birinci oldu?

Gelinim Mutfakta Sezon Finalinde Neler Oldu?

Gelinim Mutfakta yarışması 28 Haziran cuma günü sezon finali yapmıştı. Sezon finalinde neler oldu? Gelinim Mutfakta yarışması sezon finalinden bir hafta önce programın başından beri yarışma da olan reyting makineis olarak bilinen Reyhan kaynana ve gelini Ezgi. Ezgi ve Reyhan Hanım programda çok iyi yarışıyorlar ve genel olarak reyting sağlıyorlardı. Ancak son hafta da Ezgi’nin küçük oğlu havale geçirmiş. Ezgi oğlunun 2 defa havale geçirdiğini bu yüzden de çok fazla iğne ilaç aldığını belirtti. İkimizin de psikolojisi çok kötü durumda. Sizlerden dua istiyoruz dedi programa katılarak. Fatih Ürek ve yarışmacılar Ezgi’nin oğlu için sağlık dualarında bulundular.

Ezgi ve kaynanası Reyhan Hanım programdan ayrıldı. Gelinim Mutfakta yarışmasında Ezgi ve Reyhan programdan ayrılınca yerine iki yeni yarışmacı dahil olur. Gelinim Mutfakta yarışması sezon finali haftasında Gelinim Mutfakta yarışmasına Zeynep Bütün ve gelini Hülya Bütün, Çiğdem Akçam ve gelini Elif Akçam dahil oldu.

Gelinim Mutfakta yarışması sezon finalinde elenen kimse olmadı! Gelinim Mutfakta yarışmasında sezon finali olduğu için kimseyi üzmemek adına kimse elenmedi. Gelinim Mutfakta yarışması sezon finalinde elenen olmadı yani aynı yarışmacılarla yeni sezonda devam edecek. Gelinim Mutfakta yarışmasında yeni sezonda devam eden yarışmacılar arasında büyük bir sağlık problemi ya da başka bir problem çıkmazsa yeni sezonda aynı kadro devam edecektir.

Gelinim Mutfakta 2. Sezon Yarışmacıları Kimler? (2019-2020 Sezonu)

Gelinim Mutfakta yarışması 2. sezonu eylül ayında başlayacak. Gelinim Mutfakta yarışmasında sunucusu Fatih ürek olarak devam edecek. Gelinim Mutfakta yarışması 2019-2020 sezonunda devam edecek yarışmacıların isimleri; Çiğdem Elif Akçam, Besime- Gülcan Ekici, Hüsniye- Hatice Karabulut, Zeynep- Hülya Bütün. Yeni sezonda aynı kadro ile Gelinim Mutfakta yayınlanacaktır. GELİNİM MUTFAKTA YARIŞMASI SEZON FİNALİNDE GÜLCAN BİRİNCİ OLDU.

Gelinim Mutfakta Yarışması Yeni Sezonu Ne Zaman Başlayacak?

Gelinim Mutfakta yarışmasında bir değişiklik olmadan yeni sezonu devam edecek. Gelinim Mutfakta yarışması 2. sezonu 2019 eylül ayında devam edecektir. Eylül ayında 9 eylül pazartesi ya da 16 eylül pazartesi devam etmesi beklenen Gelinim Mutfakta yarışması yeni sezonunda ki yenilikleri sizlerle konumuzda paylaşacağız. Gelinim Mutfakta 2. sezonunda ufak değişiklikler olabilir. Ancak şimdilik bunlar belli değil. Gelinim Mutfakta yarışması 2. sezonu eylül ayında başlayacaktır. Tam tarihi netleşince de paylaşacağız konumuzda.

Gelinim Mutfakta yarışmasını siz nasıl buluyorsunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz. NOT: Gelinim Mutfakta yarışması 2. sezonunda Ezgi ve Reyhan Hanım devam edecek mi? Gelinim Mutfakta yarışmasında Ezgi ve Reyhan Hanım çok seviliyor. Bu yüzden yeni sezonda çocuğunun sağlık durumunun iyi olması durumunda belki de yarışmaya devam eder. Sizce Ezgi yarışmaya devam etsin mi?

Yorum yaz

5 Yorum

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL

Merhaba Dizi Yazar