Gelinim mutfakta 18- 19- 20 Ağustos 2020 yeni sezonu neden başlamadı?

Gelinim mutfakta 18- 19- 20 Ağustos 2020 yeni sezonu neden başlamadı? Gelinim mutfakta yarışması tanıtım fragmanı geçtiğimiz hafta Kanal D ekranlarında yayınlanmıştı. Gelinim Mutfakta tanıtım fragmanında yeni sezonun 17 Ağustos 2020 pazartesi tarihinden itibaren yayınlanmaya başlayacağı duyurulmuştu ancak 17 Ağustos pazartesi günü Gelinim mutfakta yeni sezonu başlamadı ve yerine Ben bilmem eşim bilir programı yayınlandı.

Güncelleme; Gelinim Mutfakta yarışmasının yeni sezonda olmayacağına dair bir iddia var ancak kesin bilgi değil. Tanıtım fragmanı yayınlanan program başlayacaktır diye düşünüyoruz. Fatih Ürek ve Yapım ekibi değişecek söylentisi de var ilerleyen zamanlarda netleşen bilgileri konumuza ekleyeceğiz.

18-19-20 Ağustos Gelinim Mutfakta yeni sezonu neden yok yayından mı kaldırıldı?

17 Ağustos 2020 pazartesi günü Kanal D ekranlarında Gelinim Mutfakta yeni sezonunu göremeyen izleyiciler yeni sezonda başlamayacak mı, neden başlamadı gibi soruları sordular. Gelinim mutfakta yarışması yeni sezonda elbetteki başlayacak. Kanal D son dakika kararı ile 17 ağustos’un olduğu hafta yayınlamama kararı aldı.  gelinim mutfakta yeni sezon neden baslamadi

Kanal D iç yapımların hazırladığı Fatih Ürek’in sunuculuğunu üstlendiği ve gelinlerin yarıştığı kayınvalidelerin yemeklere puan verdiği Gelinim Mutfakta yarışması yeni stüdyosunda yeni sezon çekimlerine başlamışken Kanal D ekranlarındaki izleyici de merakla yeni bölümleri izlemeyi bekliyordu. Kanal D’ nin kararı üzerine 17 -18- 19- 20 ve 21 Ağustos 2020 tarihlerinde Gelinim mutfakta yeni sezonu başlamayacak.

Gelinim mutfakta 2020 yeni sezon bölümleri ne zaman başlayacak?

Gelinim Mutfakta yeni sezon bölümleri muhtemelen 24 Ağustos 2020 tarihinden itibaren Kanal D ekranlarında olacaktır. Eğer o haftada yayınlanmaz ise muhtemelen Eylül ayının ilk haftasına kalacak olan Gelinim mutfakta yarışmasının neden böyle ertelendiği hakkında resmi bir açıklama yapılmadı. Gelinim mutfakta yarışması yeni sezon bölümleri kaldığı yerden Kanal D ekranlarında yayınlanırken programa daha iyi yeniliklerde elbette var.gelinim mutfakta yarismasi 18 19 agustos neden yok

Gelinim mutfakta yarışması yeni sezonunda yeni stüdyosun da yayınlanırken Fatih Ürek de artık gelinlerin yemeklerine puan verecek. Gelinim mutfakta yarışmasında yeni sezonda yeni yarışmacılar göreceğiz. Bakalım yeni sezonun değişiklikleri seyirciyi olumlu etkileyecek mi? Gelinim mutfakta yarışması 2020 yeni sezonu başlama tarihi netleştiğinde de konumuzda sizlerle paylaşacağız.

Etiketler