Gelin Evi Yeni Sunucusu Aslı Hünel Kimdir? Bilgileri

02.12.2021
1.107

Bu konumuzda Gelin Evi yarışmasının yeni sunucusunu yakından tanıtacağız. Yapımcılığını Joker Yapım’ın üstlendiği Gelin Evi isimli yarışma programı hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Her hafta 5 gelinin yarıştığı ve final günü 10 çeyrek altının kazanıldığı Gelin Evi yarışmasının yeni sunucusu da merak edilmiştir. Bizde sizler için her hafta birbirinden farklı 5 gelinin yarıştığı evlerini, çeyizlerini, evlilik tekliflerini, düğünlerini anlattıkları Gelin Evi yarışmasının yeni sunucusunu yakından tanıtacağız.

Gelin Evi Yeni Sunucusu Kimdir?

Gelin Evi Yeni Sunucusu Aslı HünelJoker Yapım imzalı Gelin Evi isimli yarışma programı hafta içi her gün Show TV ekranlarında izleyici karşısına çıkacaktır. Haftanın finalinde yani cuma günü 10 çeyrek altının sahibine kavuşacağı Gelin Evi yarışmasının yeni sunucusu da merak edilmiştir. Merakla beklenen Gelin Evi yarışmasının yeni sunucusu Türk sanat müziği sanatçısı Aslı Hünel’dir. Bizde sizler için her hafta 5 gelinin yarışacağı Gelin Evi yarışmasının yeni sunucusu Aslı Hünel’i yakından tanıtacağız.

Aslı Hünel Kimdir?

Gelin Evli yarışmasının yeni sunucusu Aslı Hünel, 4 Haziran 1977 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Annesi Arap babası ise Selanik göçmeni olan Aslı Hünel, müzik hayatına Üsküdar Musiki Cemiyeti’nde başlamıştır. 14 yaşlarına geldiğinde ise şan dersi alan Aslı Hünel ilk albümü Güneş Doğmuyor’u 1994 yılında çıkarmıştır. 44 yaşının içinde olan başarılı sanatçımız Aslı Hünel müzik çalışmalarına halâ devam etmekte ve aktif olarak sahne almaktadır. Daha önce Duygular, Kendine İyi Bak, Dönemem, Aynalar, Bambaşka albümlerini müzik sevenlerin beğenisine sunan Aslı Hünel en son single çalışması Ayarsızım’ı 2021 yılında çıkarmıştır.

Aslı Hünel Resmi İnstagram Hesabı

Gelin Evli yarışmasının yeni sunucusu Aslı Hünel sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı işlerle ilgili sık sık paylaşım yapan başarılı sanatçımız Aslı Hünel’in instagram da 4217 gönderisi ve 438 bin takipçisi vardır. Aslı Hünel’in resmi instagram hesabı: @aslihunel

Aslı Hünel Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Türk sanat müziğinin başarılı sanatçısı Aslı Hünel’in hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan başarılı sanatçımız 10 Nisan 2018 yılında iş adamı sevgilisi Savaş Fatih Yurtsever ile dünya evine girmiştir. Baltalimanı’nda bir mekanda gerçekleşen düğün ile dünya evine giren çiftin henüz çocuğu yoktur.

Gelin Evi Sunucusu Aslı Hünel’in Kıyafetleri

Önümüzdeki günlerde Gelin Evi yarışmasıyla karşımıza çıkacak olan başarılı sanatçımız Aslı Hünel güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekmektedir. Türk sanat müziği sanatçısı olan Aslı Hünel tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizde sizler için Gelin Evi yarışmasının yeni sunucusu Aslı Hünel’in özel hayatımda ve Gelin Evi yarışmasında giydiği etek, elbise, pantolon, tişört, kazak, gömlek, hırka, yelek, mont, ceket, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda Gelin Evi yarışmasının yeni sunucusu Aslı Hünel’i yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Gelin Evi Yeni Sunucusu Aslı Hünel konumuz bu kadar..

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yazar mısın?