Gelin Evi Yeni Sezon (2023-2024) Başvuru Formu Show TV

20.09.2022
2.283

Gelin Evi Yeni Sezonda (2023-2024) Yeniden Başlıyor Show Tv’de. Show TV önceki sezon yayınlanan Gelin Evi programı yeni sezonu ne zaman başlayacak diye merak edilirken müjdeli haber geldi. Gelin Evi programı yeni sezonda da Show tv ekranlarında yerini alacak.

Gelin Evi yarışma programı yeni sezonu yakında başlayacak. Şimdiden gelinler de programa katılmak için başvuru formunu araştırmaya başlıyor. Gelinler evlerini ve misafirperverliklerini sergilemek için bu yarışmaya katılıyor. Hafta finalinde de en yüksek puanı alarak birinci olmak istiyorlar. Bu yarışma da birinci olan gelinler hafta finalinde büyük ödülü kazanıyor. 

Gelin Evi yarışma programında gelinler gelin alma, kına geceleri, çeyizleri, düğünleri ve yemekleriyle Show TV ekranlarında sizleri bekliyor. Anadolunun her yerine giden yarışma programında Anadolu’nun her yerinden Ege, Trakya, Karadeniz ve Anadolu’dan katılan gelinler mutfaktaki hünerlerinden gelenek göreneklerine kadar her konuda kıyasıya yarışıyor. Gelin Evi yarışması Şahane gelinlerin buluşma noktası sloganıyla ekrana geliyor. Gelin Evi yarışmasında haftanın 5 günü gelinlerin evlerine konuk olunuyor. Beş gelin hafta finalinde puanları ile birini birinci seçiyorlar ve hafta finalinde 5 tam altın ve 5 bilezik kazanma şansı elde ediyorlar.

Gelin Evi 2023-2024 Yeni Sezonda Show TV de Başlıyor

Aslında yeni sezonda Gelin Evi yarışmasının başlaması planda yoktu. Ancak kanal yönetimi yeni bir karar aldı ve hafta içi gündüz kuşağında yayınlanacak. Gelin Evi programı reytingleri çok iyi düzeyde olmasa bile gündüz kuşağında kaynanaların olduğu programları izlemek istemeyenler için bir alternatif olabilir. Gelin Evi programı güzel evler düğünler, ikramlar görmek için gelinlerin ve ev hanımların doyasıya izlediği bir program.

Gelin Evi Yarışması Başvuru Formu 2023-2024

Gelin Evi yarışmasının yapımcılığını Cem Semercioğlu üstlenirken başvurusu Show tv resmi sitesinde yapılıyor. Şimdilik program ne zaman yayınlanacağı belli olmadığı için Gelin Evi yarışması başvuru formu sitesinde yer almıyor. Gelin Evi yarışması başvuru formu en kısa sürede  Show TV resmi sitesinde yerini alacaktır. Gelin Evi yarışmasına katılmak isteyen gelinler başvuruyu takip etmeli ve başvurularını yapmalılar.

Gelin Evi yarışması başvuru formu eklendiğinde aşağıdaki başvuru linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz. Gelin Evi yarışmasına katılmak isteyenler en doğru şekilde başvuru formunu doldurmalılar ve sonra kanal tarafından aranmayı bekleyecekler.

Gelin Evi Yarışması Başvuru Formu için TIKLAYIN.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.