Gel Hemşerim Yarışma Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Tv
08.08.2019
136

Yep yeni bir program ile ekrana gelen Rüştü Onur Atilla Show TV’nin yeni yarışması ‘Gel Hemşerim’in sunuculuğunu yaparken programın hangi günlerde yeniden izleyici ile buluşacağını sayfamızdan takip edebilirsiniz. Gel Hemşerim yarışma programının tekrarları ne zaman yayınlanacak? Hangi günlerde tekrarları izleyiciye sunulacak merak edenler için detayları dizioyuncu.com da sizlere sunuyoruz.

Show tv Gel Hemşerim Yarışması Tekrarları Hangi Gün Saat Kaçta?Gel Hemşerim Yarışmasının tekrarları ne zaman

Ekranda her zaman yeni yapımlar ilgi odağı olur. Yapımcılığını Pervasız Yapım’ın yapacağı, sunuculuğunu ise sevilen ve sempatik bir kişilik olan Rüştü Onur Atilla’nın üstlendiği bu yeni ve sıradışı yarışma ilk bölümüyle Cuma saat 21.00’de Show TV’de başlıyor. Gel Hemşerim Yarışma Programın tekrarlarının ekrana geleceği günler ve saatler de belli oldu. İşte Gel Hemşerim Yarışma Tekrarlarının yayınlanacağı gün ve saatler:

Gel Hemşerim Yarışma Tekrarı Ne Zaman Hangi Gün Saat Kaçta?

Gel Hemşerim Cuma günü Saat: 00.30
Gel Hemşerim Cumartesi günü Saat: 13.00
Gel Hemşerim Pazar günü Saat: 13.00
Bunların dışında Gel Hemşerim yarışmasının yeni gün ve saatleri Show tv tarafından açıklanırsa sizlere yazmaya devam edeceğiz. Show tv Yayın akışı güncellendikçe Gel Hemşerim yeni gün ve tekrar saatleri konuya eklenecektir.

Gel Hemşerim Yarışması sunucusu kimdirGel Hemşerim Yarışma Programının Sunucusu Kimdir?

Gel Hemşerim yarışması oldukça yeni ve heyecanlı geçecek bir yarışma formatı sunuyor izleyenlere. Gel Hemşerim yarışmasının sunucusu olan Rüştü Onur Atilla daha önce bir çok kişinin Güldür Güldür Showdan tanıdıkları usta bir komedyen. Skeçleri ile herkesi gülmekten kırıp geçiren Rüştü Onur Atilla hakkında detaylı bilgiler ve sunacağı yarışmanın detayları için Tıklayın >> Gel Hemşerim Yarışma Başvuru Formu Şartları Formatı Sunucusu

Show tv Gel Hemşerim Yarışması Tekrarı Yeniden Hangi Gün Saat Kaçta?

Gel Hemşerim 9 Ağustos Cuma günü Saat: 00.30
Gel Hemşerim 10 Ağustos Cumartesi günü Saat: 13.00
Gel Hemşerim 11 Ağustos Pazar günü Saat: 13.00

Gel Hemşerim Yarışması nerede çekiliyorGel Hemşerim Yarışması Nerede Çekiliyor?

Çekimleri Bilecik ilimizin Osmaneli ilçesinde kurulan özel bir platformda devam eden çekimler oldukça heyecanlı geçerken yarışmayı takip için gelen binlerce ilçe sakini renkli anların yaşanmasına neden oluyor. Beklentilerin çok üzerinden bir yarışma programı olacağını tahmin ediyoruz ve eğlencesi kadar sizleri güldürüp güzel zaman geçirmenize de etki edecek bu yarışmayı yukarıda verdiğimiz gün ve saatlerde Gel Hemşerim Yarışmasının tekrarlarını yeniden izleyebilirsiniz. Bilecik ilimizin Osmaneli ilçesinde devam eden çekimler Gel Hemşerim yarışmasını bakalım nasıl etkileyecek.

Gel Hemşerim Yarışması hangi gün saat kaçta tekrar yayınlanacakGel Hemşerim Yarışmasında verilen araba markası modeli nedir? Hangi hediyeler var

Gel Hemşerim Yarışmasında verilen araba markası modeli ve diğer hediyeler yarışmaya olan dikkati iyice artırdı diyebiliriz. Gel Hemşerim Yarışmasında verilen dağıtılan ödüller hediyeler oldukça ilgi odağı olurken daha sonra Gel Hemşerim Yarışmasındaki otomobil markasını ve modelini sizlere buradan detaylıca duyuracağız.

Gel Hemşerim Yarışma Başvuru Formu Şartları 

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.