Gel Hemşerim Yarışma Başvuru Formu Şartları Formatı Sunucusu Nerede Çekiliyor?

2019 yaz programlarının ardı arkası kesilmezken son olarak Gel Hemşerim Yarışması duyuruldu. Ekranların sevilen kanallarından birisi olan Show TV’de yayınlanacak olan yeni yarışma programının adı sunucusu ve kanalı kesinleşti. Gel Hemşerim yarışması yeni sezonda Show tv ekranlarındaki programlardan birisi olacak ve herkesin ilgisini çekebilecek bir yarışma programı olacak. Gel Hemşerim Yarışma Başvuru Katılım Formu Şartları Formatı Nerede Çekiliyor? sorularına yanıt vereceğiz burada.

Gel Hemşerim yarışması WhatsApp BaşvuruGel Hemşerim Yarışması Sunucusu Nerede Çekiliyor?

Yine Show tv ekranlarında yayınlanan komedi programı olan Güldür Güldür Show oyuncularından birisi olan Rüştü Onur Atilla Gel Hemşerim Yarışmasını sunacak. Yayınlanan tanıtım fragmanında oldukça neşeli konuşması ile programa herkesi davet eden ve herkesi güldüren skeçleri ile tanıdığımız Rüştü Onur Atilla bakalım nasıl bir program sunacak yarışmada çok şey vaad eden sunucumuzun performansı oldukça önemli.

Gel Hemşerim Yarışmasının Şartları Formatı

Yapımcılığını Yaparsın Aşkım yarışmasının yapımcılığını üstlenen Pervasız Yapım’ın üstlendiği yarışma programını Gel Hemşerim yarışması formatında herşey var. Gel Hemşerimde oyun var, şans var, para var, ne arasan o var. Sunucusu olan Rüştü Onur Atilla Gel Hemşerim Gel tanıtımını pazarcı edasıyla yapıyor ve tanıtımda Show’u ayağına getirdik, oyun var, şans var, para var, ey ahali köy meydanında büyük eğlence, açık havada çekirdek çitlemeye, oynamaya, tünemeye, memleketin her köşesinin tadını çıkarmaya, yarışmaya ve kazanmaya hazırsan Gel Hemşerim diye anons ediyor. Yani işin özü Gel Hemşerim yarışması herkese açık oldukça güzel zevkli bir yarışma programı olacak görünüyor.

Gel Hemşerim Yarışmasının çekim yeri neresiGel Hemşerim Yarışma Şartları:

Gel Hemşerim yarışması için herhangi bir şart belirtilmedi. Ancak 18 yaşından büyükler programa katılabilir. Programa katılmak için aşağıda belirtilen soruları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Show tv de ekrana gelecek olan Gel Hemşerim yarışması için gereken sorular şöyle:

Gel Hemşerim Yarışma başvuru katılım soruları:

* Adınız:
* Soyadınız:
* Doğum tarihi: Gün/Ay/Yıl
* Cep Telefonu:
* E-Posta adresiniz :
* Eğitim Durumunuz:
* Mesleğiniz:
Medeni Durumunuz Evli Bekar
* Memleketiniz:
* Yaşadığınız şehir:
* Çocuğunuz var mı?
* Hobileriniz ve Fobileriniz nelerdir?
* Karakterinizi bir kaç cümle ile anlatın
* Kendinizi en şanslı hissettiğiniz andan kısaca bahsediniz?
* Şansa inanır mısınız?
* Risk almayı sever misiniz?
* Daha önce bir TV programında yer aldınız mı?
* Büyük ödülü kazanırsanız nasıl değerlendireceksiniz?
* Hisleriniz kuvvetli midir?
* Hırslı mısınız?
* Sosyal medya hesaplarınızı yazınız?
* Şiveniz var mı? Yöresel bir tavrınız?
* İnsanlar sizi neden sever?
* Siz kendinizi neden seversiniz?
* Beni ben yapan özelliğim?
* En son ne zaman birine yardım ettiniz? Nasıl yardım ettiniz? Konu neydi?

Gel Hemşerim Yarışması Başvuru Katılım FormuGel Hemşerim Yarışmasına Başvurmak için Ne Gerekiyor?

Gel Hemşerim yarışmasına iki türlü başvuru yapabilirsiniz. Birincisi yukarıda sorularını verdiğimiz Show tv başvuru hattından Gel Hemşerim yarışmasına başvuru yapılabilir. Soruları detaylı bir şekilde cevaplandırarak doğru şekilde doldurup başvuru formunda istenen resimlerle birlikte Gel Hemşerim yarışmasına başvurunuzu gönderebilirsiniz. Gel Hemşerim yarışması başvurusu için Tıklayın >> Gel Hemşerim BAŞVURU LİNKİ

Ayrıca Gel Hemşerim YARIŞMASINA HERKES ELİNDEKİ CEP TELEFONU İLE DE MÜRACAAT EDEBİLİR.; Gel Hemşerim WhatsApp Başvurusu için sadece belirtilen cep telefonu numarası ile iletişime geçerek soruları yanıtlamanız ve resimleri göndermeniz yeterli olacaktır.. Gel Hemşerim WhatsApp Başvuru Hattı Numarası: 0552 458 36 36 numaralı telefondan da başvurularınızı yapabilirsiniz.

Gel Hemşerim Yarışması sunucusu Rüştü Onur Atilla Kimdir?

Rüştü Onur Atilla, 18 Mayıs 1986 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Lise yıllarında Tiyatro ile tanışmış ve 2012 yılında Anadolu Üniversitesi ile birlikte PERA Güzel Sanatlar Akademisinde Oyunculuk Bölümünü okuyup buradan mezun olmuştur.
Tiyatro Kılçık, Tiyatro Kedi, Tiyatro Bahane, Tiyatro Pera’da çalıştı. 2006 yılından itibaren Tiyatro Kılçık ve Tiyatro Bahane’de oyunculuk, yazarlık ve eğitmenlik yaptı.
TRT Okul’da yayınlanan “Partal” adlı komedi&eğlence programını ve yine TRT Çocuk’ta “Kasaba”da seslendirme, “Karagöz” programını hem yazmış hem de seslendirmesini yapmıştır. Show tv de ekrana gelen Güldür Güldür Show komedi programında uzun süredir oyunculuk yapmaya devam etmektedir. Rüştü Onur Atilla 18 Eylül 2014 tarihinde Sinem Ayyıldız ile evlenmiştir ve bir çocuğu bulunmaktadır.

Gel Hemşerim Yarışması sunucusu Rüştü Onur AtillaRüştü Onur Atilla’nın oynadığı Film ve Diziler :
Eyyvah Eyvah 3 (Sinema)
Yola Çıkmak (Sinema)
Kavak Yelleri
Kahve Bahane
Şen Yuva
Huzurum Kalmadı
Gel Hemşerim Yarışması

Gel Hemşerim Yarışması Nerede Çekiliyor?

Gel Hemşerim Nerede Çekiliyor? Gel Hemşerimin çekim yeri neresi hangi mekanlar kullanıldı sorusuna da kısaca cevap verelim. Gel Hemşerim yarışmasının çekim yeri Osmaneli olacak. Bilecik ilimizin Osmaneli ilçesi son günlerde oldukça hareketli. Geçtiğimiz Cuma günü açılışı yapılan ve 3 gün süren Osmaneli Fotoğraf Şenliğinin adından, “GEL HEMŞEHRİM” adlı yarışma programının çekimleri de Osmaneli’nde kurulacak özel bir platformda yapılacak. Eski Osmanlı tarzı mimarisi ve bazı farklı mekanlar olacak Pervasız yapımın Gel Hemşerim setinde. Özellikle tanıtım fragmanı için oldukça güzel bir yol seçilmiş ve sunucu Rüştü Onur Atilla eski Osmanlı evleri tarzındaki mahalleye hitap ettiği mekan oldukça göz dolduruyor. Gel Hemşerim Yarışması Bilecik Osmaneli ilçesinde çekiliyor, işte yarışmanın seti:

Gel Hemşerim Yarışması Bilecik Osmaneli ilçesinde çekiliyorGel Hemşerim Yarışmasında Ödül Ne? Neler Kazanılıyor?

Gel Hemşerim yarışması başlayınca yarışmada verilen ödüllerin neler olduğunu daha iyi göreceğiz. Şimdilik Gel Hemşerim yarışmasındaki ödüller konusunda bir açıklama olmasa da hem para ödülü hemde çeşitli hediyelerin tatillerin ve belkide büyük hediye olarak bir arabanın verileceğini tahmin ediyoruz.

Gel Hemşerim Yarışması Tanıtım Fragmanı:

Gel Hemşerim WhatsApp Başvuru Hattı Numarası: 0552 458 36 36

Gel Hemşerim Yarışmasına başvurmak katılmak için Tıklayın >> Gel Hemşerim BAŞVURU LİNKİ

Yorum yaz

19 Yorum

 1. merhaba benide davet edin lütfen yarışmaya çocuklarımın ihtiyaçları için birazda borcum var

 2. Avatar Taner Demirkaya

  Öyle şartlar koymuşsunuzki hangi birini doldurak birde bir yeri doldurmak istedim belki elli tane reklam çığır doğru dürüst Bir forum doldurma ayarlayın ne olmuş yani kolay gelsin hayırlı işler

 3. merhaba ben Yarışmaya katılmak istiyorum Eskişehir’de oturuyorum borclarimi ödemek icin yarışmaya katılmak istiyorum lütfen yardımcı olursanız çok memnun olurum.

 4. Firma yi bilmiyorumki bi numara verabilirmisiniz peki vatsap hatti çalismiyo orden yazmıştım lutfen yardımcı olursanız sevinirim

  • 0 212 313 60 00 bu telefondan yarışma hakkında bilgi alabilirsiniz. Show tv Gel Hemşerim için telefon numarasıdır.

 5. Ben yabanciyim yarışmaya katilabilirmiyim lutfen olursa şansımı denemek istiyorum bir kızım var memlekette Özbekistan da oni getirmem için yardımcı olursanız sevinirim

 6. Avatar Nuran Demir 05554269194

  32Senedir oturdumuz bu evimiz vardı belediye yıktı bizde kredi çekip bu ev aldık peşinat içinde birsürü almayın borç ettik simdi de altın pahalandi onlara çıktı şimdi sastik ne yapacağımızı bilmiyoruz oğlum yeni askerden geldi oda işsiz bilmiyoruz evimiz elimizden gitmez inşallah o yüzden yarışmaya katılmak istiyorum inşallah katılıp kazanirm

Etiketler