Gel Dese Aşk Sitare, Derin, Bahar, Yasemin Kıyafetleri Marka Fiyatları

Gel Dese Aşk Sitare, Derin, Bahar Kıyafetleri, Gel Dese Aşk Kıyafetleri Marka Fiyatları… Gel Dese Aşk dizisi Atv ekranlarında yayınlanıyor ve ilk bölümünden itibaren seyircilerin dikkatini çekiyor. Gel Dese Aşk oyuncularının giydikleri elbiseleri ve kıyafetlerin hangi marka ve model olduğunu sizlere bildirmek için konumuzu açtık. Gel Dese Aşk dizisinde rol alan her oyuncu tarz giyiniyor ve hepsi de seyirciler tarafından merak ediliyor.

Gel Dese Aşk Dizisi Oyuncularının Kıyafetleri Marka ve Fiyatları

Gel Dese Aşk dizisinde rol alan kadınların hepsi de birbirinden güzel ve alımlı. Bu yüzden de hepsinin kendine özgü bir giyim tarzı var. Hepsinin giyimleri de seyirciler tarafından merak ediliyor. Gel Dese Aşk dizisi kıyafetleri marka fiyatlarına bu konumuzdan ulaşabilirsiniz. Gel Dese Aşk dizisinde yer alan oyunculardan birinin kıyafetini beğendiyseniz yoruma yazabilirsiniz. Bizlerde kıyafetin marka fiyat bilgisine ulaştığımız takdirde konumuza ekleyeceğiz. Sizleri bilgilendireceğiz. Gel Dese Aşk dizisi erkek oyuncularında giyimleri kıyafetleri de merak konusu olabilir elbette. Erkek oyuncuların kıyafetlerinin bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Bahar’ın Giydiği Kıyafetleri

Gel Dese dizisinin kötü kadını olan Bahar rolünü İlayda Çevik canlandırıyor. İlayda Çevik Gel Dese Aşk dizisinde gayet güzel genç bir tarzda giyiniyor. Dizide Murat ve Yasemin’in evliliğini yıkan Bahar’ın giyimi seyirciler tarafından merak edildi. Bahar’ın kıyafetleri, pantolon, ayakkabı, mont, kabanı marka ve fiyat bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

Gel Dese Aşk dizisi kıyafetleri elbise modelleriGel dese aşk dizisinde Bahar’ın Murat’ın doğumgününde elbisesine meyvesuyu dökerek Yasemin’den aldığı elbiseyi giymişti. Bu elbisenin marka model bilgisini paylaşacağız.Elbisenin birebir aynısı olmasa da benzerini bulduk ve resmini bilgilerini paylaşalım.Elbisenin fiyatı da 459.00 TL.gel dese aşk baharın elbisesi alternatifi

Bahar’ın ilk bölümde giydiği deri ceketi aslında her yerde bulabiliriz. Birebir aynısı değil ancak benzerini Defacto’da bulduk. Defacto deri ceketin fiyatı da 179.99 TL.Gel Dese Aşk Bahar'ın kıyafetlerigEL DESE AŞK BAHARIN DERİ CEKETİ

Yasemin’in Giydiği Kıyafetler

Gel Dese Aşk dizisinde Yasemin rolünü canlandıran Şebnem Bozoklu tarzı da merak ediliyor. Daha olgun giyinen ve kapalı giyinmeyi tercih eden Şebnem Bozoklu’nun tarzı da klasik bir giyim tarzı. Bu yüzden de bazı seyircilerin beğenisini kazanıyor ve merak ediliyor.

Sitare’nin Giydiği Kıyafetler

Gel Dese Aşk dizisinde Sitare rolündeki Öykü Gürman bu dizide kendini gösterdi ve beğenmemek imkansız. Güzel oyuncu Öykü Gürman dizide alımlı cilveli güzel bir kadını canlandırıyor. Kıyafetleri de her kadının beğeneceği tarzda ve çok dikkat çekici. Öykü Gürmanın giymiş olduğu kıyafet bilgilerini sizlerle paylaşacağız.

gel dese aşk sitarenin elbisesi kiremit rengi kısaGel Dese Aşk dizisinde Sitare’nin son bölümde giydiği elbisenin markası Atolyeno6. Fiyatı da 1200 TL.Kiremit rengi bu elbise oldukça mini ve gösterişli bir elbiseydi.

Gel Dese Aşk dizisinde Sitare'nin giydiği elbise

Derin’in Giydiği Kıyafetler

Gel Dese Aşk dizisinde Derin’in giydiği kıyafetler tüm genç kızların beğeneceği tarzda. Gel Dese Aşk dizisinde Derin rolü genç güzel bir üniversite öğrencisi. Aslıhan Malbora giyimi spor bir tarz. Kıyafet bilgilerini de konumuza ekliyoruz. Gel Dese Aşk Derin kıyafetleri elbiseleri Aslıhan Malbora kıyafetleri

Etiketler