Gel Dese Aşk Nerede Çekiliyor, Dizinin Çekildiği Mekanlar Yerler Neresi?

ATV’nin yeni dizisi ‘Gel Dese Aşk‘ın çekimleri başladı. En merak edilen konulardan birisi de Gel Dese Aşk dizisinin çekim yerlerinin neresi olduğu ve setin nerede kurulduğu konusu oldu. Bu sayfada merak edenler için Atv’de yayınlanacak olan Gel Dese Aşk isimli dizinin nerede çekildiği hangi mekanların kullanıldığı ve dizi setinin neresi olduğu konusunda bilgileri resimli olarak sizlerle paylaşmak istiyoruz.

Gel Dese Aşk dizisi hangi ormanda çekildiGel Dese Aşk dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, yönetmen koltuğuna Murat Onbul ve Aslı Kahraman’ın oturduğu, kadrosunda; Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu, İlayda Çevik, Öykü Gürman, Ertan Saban, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Yiğit Koçak, Selim Gürata ve Ayşe Defne Piriçci’nin yer aldığı dizinin çekimleri Beykoz’da başladı. Gel Dese Aşk dizisinin çekim setinden ilk görüntüler bizlere ulaştı ve biz de sizlerle paylaşalım istedik. İlerleyen günlerde Gel Dese Aşk dizisinin daha detaylı resimlerini ve nerede çekiliyor sorusuna en detaylı cevabı yeni görüntüler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız.

Gel Dese Aşk dizisi nerede çekiliyorGel Dese Aşk dizisi nerede çekiliyor?

Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri başladı. Gel dese aşk dizisi İstanbul’da Üsküdar sahillerinde ilk deneme çekimlerini gerçekleştirdi. Ancak Gel Dese Aşk dizisinin asıl çekim yeri Beykoz’da bulunan eski kundura fabrikası mekanı olacak. Bildiğiniz üzere Beykoz’daki mekan şimdilerde dizi ve film platosu olarak kullanılıyor ve İstanbul’daki birçok dizinin çekildiği yer olarak biliniyor. Ancak Gel Dese Aşk dizisinin çekimleri sadece Beykoz’la kalmayacak İstanbul’un farklı mekanlarında çekimlere devam edilecek.

Gel Dese Aşk dizisi çekim yerleri nerelerGel dese aşk dizisinin çekildiği yerler mekanlar

Dizilerde özellikle çekim mekanları konak köşk gibi yerler çok merak ediliyor ve çekim yerleri neresi olduğu konusunda izleyiciler sık sık sorular soruyorlar. Gel Dese Aşk isimli ATV dizisinin nerede çekildiği de oldukça merak edilecek görüntüleri içerdiği için hangi mekanların kullanıldığı iç ve dış çekim mekanlarının neresi olduğu konusunda merak eden izleyicilere yeni tanıtım fragmanları geldikçe burada detaylı bilgiler vermeye devam edeceğiz. Şimdilik dizinin İstanbul’da çekildiğini ve Beykoz’da dizi platosunun kullanıldığını biliyoruz.

Gel Dese Aşk dizisi çekim yerleri mekanları neresiSizler de Gel Dese Aşk isimli dizi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazarak Gel Dese Aşk dizisinin çekim yerleri ve mekanları hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz, şimdilik hoşça kalın.

Gel Dese Aşk Oyuncuları:
Erkan Petekkaya: Murat
Şebnem Bozoklu: Yasemin
Aslıhan Malbora: Derin
Altan Gördüm:
Ertan Saban: Barlas
Öykü Gürman: Sitare
İlayda Çevik: Bahar
Uğur Çavuşoğlu:
Yiğit Koçak:
Selim Gürata:
Tuğçe Ersoy:
Ayşe Defne Piriçci
Tüm Oyuncular için Tıklayın >> Gel Dese Aşk Dizi Oyuncuları

Gel Dese Aşk dizisi çekim mekanları nerelerGel Dese Aşk dizisi çekim yerleri nereler?

Gel Dese Aşk dizisi çekim yerleri mekanları nereler sorusuna verilecek çok cevap var ancak İstanbul’da çekimlerin yapıldığı mekanlardan birisi Belgrad ormanları. Bir diğer çekim yeri ise Karadeniz’e doğru boğazdan uzaklaşınca görülen kıyılar.Gel Dese Aşk dizisinin çekildiği yerler deniz kıyısı

Etiketler