Gel Dese Aşk Gelirim Öl Dese Ölürüm Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor?

8 Mart 2020 pazar akşamı başlayan Gel Dese Aşk dizisinde çalan şarkıları müzikleri buraya eklemek istiyoruz. Gel Dese Aşk dizisinde 1. bölümde çalan Ümit Sayın – Hep Senin Yüzünden Şarkısı çok sevildi ve merak edenler için dizide çalan şarkıları sizler için buraya ekleyelim istedik.

8 Mart Gel Dese Aşk 1. Bölümde çalan Sezen Aksu (Uçurtma Bayramları)

Gel Dese Aşk 1. Bölümde çalan Ümit Sayın – Hep Senin Yüzünden Şarkısı

Gel Dese Aşk Gelirim Öl Dese Ölürüm Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor?  Atv ekranlarında yeni başlayan olan dizinin tanıtım fragmanı yayınlandı. Gel Dese Aşk dizisi tanıtım fragmanı bir klip tarzında yayınlandı. Yayınlanan tanıtım fragmanında diziden önce bir klip havası var. Gel Dese Aşk dizisinde Yasemin ve Murat evli çiftken Murat’ın aşkın peşinden gidişi anlatılıyor. Yasemin ve Murat bankta oturuyor. Yasemin Murat’ın eşi çocuklarının anası ancak zamanla aşk silinip gidiyor ve onlar sadece anne baba oluyorlar.

Sonrasında tanıtım fragmanında Murat kırmızı bir uçurtmayı görüyor ve onun arkasından gidiyor. Kırmızı uçurtma Murat’a aşkı yeniden tattıracak olan Bahar’ın elinde oluyor. Bahar hem genç hem güzel. Murat ise aşkı unutmuş evliliği sadece babalık ve saygıdan ibaret gören biriyken Bahar onun içindeki küllenmiş aşkı yeniden yakacak. Murat’ın evliliğine eşine ihanet etmesine sebep olacak. Murat ve Bahar aşklarını yaşarken Yasemin arkasında çocukları ile mücadele eden bir kadın olacak. Gel Dese Aşk dizisi fragmanında çalan gel dese aşk gelirim kim söylüyor

Dizinin genel konusunu aslında fragman özetledi diyebiliriz. Fragmanın sonunda Gel Dese Aşk dizisinin diziye özel bu şarkının sözlerinin Osman Sınav’a ait olduğu yorumlayan kişinin Öykü Gürman olduğu ve müziğin ise Ümit Sayın’a ait olduğunu belirten yazı belirdi. Gel Dese Aşk dizisinin kendine özgü bu şarkısı çok güzeldi ve ilk tanıtım fragmanında şarkı ile birlikte çıkması da akılda kalıcılığı artırdı diye düşünüyoruz.

Gel Dese Aşk dizisinin şarkısının sözleri Osman Sınav’a aitken şarkıyı Öykü Gürman seslendiriyor. Öykü Gürman rol aldığı dizilere sesiyle de güzellik katıyor. Son dizisi olan Sen Anlat Karadeniz dizisinde de bir çok şarkı seslendirdi ve hepsi de birbirinden güzeldi. Öykü Gürman’ın oyunculuğunu da sesini de çok beğeniyoruz. Umarız bu dizide de çok şanslı olurlar ve uzun soluklu bir yayın hayatı olur dizinin. Gel Dese Aşk dizisi şarkısı sözlerini paylaşalım. Gel Dese Aşk dizisi öykü gürman şarkısı sözleri

Gel Dese Aşk Dizisi Şarkısı Sözleri;
Hayaline koşarım,
Gülüşüne uçarım,
Geçerim ben benden geçerim,
Gel dese aşk gel dese gel dese gelirim,
Aşkına koşar gelirim,
Öl dese aşk öl dese öl dese ölürüm,
Sevişine senin ölürüm,
Gel dese aşk gel dese gel dese gelirim… Öykü Gürman Gel Dese Aşk gelirim öl dese aşk ölürüm

Gel Dese Aşk dizisinin ilk fragmanı ile şarkısı da görücüye çıktı. Gel Dese Aşk dizisinin şarkısı sözlerini de sizlerle paylaştık. Aslında dizinin genel hikayesini şarkı sözleri de ilk fragmanı da anlatıyor. Murat’ın bir gönül sevdasına 20 yıllık eşini bırakması ardından bıraktıkları ve yeni hayatı anlatılacaktır. Bakalım dizinin diğer karakterleri nasıl rollerde olacaklar.

Gel Dese Aşk dizisinin oyuncu kadrosunda önemli isimler yer alıyor. Osman Sınav imzası taşıyan Gel Dese Aşk dizisi Sinegraf Yapım tarafından yapıldı. Gel Dese Aşk dizisi senaryosunu Rahşan Çiğdem İnan ve Ayşe Bengi yazıyor. Gel Dese Aşk dizisi yönetmen koltuğunda ise Murat Onbul oturuyor. Gel Dese Aşk dizisi oyuncu kadrosunda yer alan usta oyuncular; Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu,İlayda Çevik, Ertan Saban, Öykü Gürman, Uğur Çavuşoğlu, Tuğçe Ersoy, Yiğit Koçak yer alıyor. Gel Dese Aşk dizisinin şarkısını kim söylüyor

Gel Dese Aşk dizisi oyuncuları kimler karakterleri neler detaylı bilgileri için TIKLAYIN…

Gel Dese Aşk dizisi oyuncularının bilgilerine ulaşmak için yukarıdaki linke tıklamanız yeterli. Gel Dese Aşk dizisi sizce nasıl bir dizi olacak? Dizinin şarkısını beğendiniz mi? Öykü Gürman’ın sesinden dinlediğiniz Gel Dese Aşk dizi şarkısını beğendiniz mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler