Gel Dese Aşk Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Gel Dese Aşk Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak? Gel Dese Aşk dizisi 8 Mart 2020 Dünya Kadınlar Gününde yayın hayatına başladı. Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümünde yer alan küfürlü sahnesiyle çok tepki çekmişti. Ancak bu onun izlenme oranlarını etkilememiş reytinglerden öyle görünüyor. Gel Dese Aşk dizisi reyting grafiğini konumuzun altında verdik. Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümlerinden itibaren beğenilerek takip ediliyor.

Konusu ile daha yayınlanmadan tepki çeken Gel Dese Aşk dizisi sonraki bölümlerde Murat’ın eşine ve ailesine sahip çıkmasıyla devam edeceği için seyirciden de onay alacaktır diye tahmin ediyoruz. Gel Dese Aşk dizisi henüz yayın hayatına yeni başlamış olsa da seyircileri ne zaman bitecek diye merak edebilirler. Gel Dese Aşk dizisi sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekranlara veda mı edecek göreceğiz. Gel Dese Aşk dizisi final haberini bu konumuzun devamında sizlerle paylaşıyoruz.gel dese aşk dizisi bilgileri resimleri

Gel Dese Aşk Dizisi Ne Zaman Bitecek Final Olacak?

Gel Dese Aşk dizisi yayınlanan bölümlerinde kötü bir reyting sıralaması izlemedi aslında. Çok başarılı olmasa da ilk 10 a giren Gel Dese Aşk dizisi ilerleyen bölümlerinde reytinglerini daha da artıracaktır diye tahmin ediyoruz. Gel Dese Aşk dizisi ilk bölümlerinde tepkilere sebep olsa da sonrasında konusu ve oyunculukları ile kendini sevdireceğe benziyor.

Sıra Tarih RTG (%)
4. Gel Dese Aşk 22 Mart 2020 Pazar Reytingleri 6
9. Gel Dese Aşk 15 Mart 2020 Pazar Reytingleri 4
7. Gel Dese Aşk 8 Mart 2020 Pazar Reytingleri 4

gel dese aşk bitsin final yapsın

Gel Dese Aşk dizisi Atv ekranlarında 2020 yılının ikinci yarısında yayınlanmaya başlamış olsa da haziran ayında sezon finali mi yapacak yoksa final yaparak ekranlara vedamı edecek bunun bilgisini paylaşacağız. Gel Dese Aşk dizisi reyting durumuna bakarak ilerleyen bölümlerde final mi sezon finali mi bilgisi paylaşılacaktır. Gel Dese Aşk dizisi mayıs ayına kadar 4-5 bölüm daha yayınlar. Reytinglerine bakılarak yorum yapmak daha doğru olur.

Gel Dese Aşk dizisi dizisi hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Gel Dese Aşk dizisi sizce sezon finali mi yapmalı? Yoksa final yaparak bitirilmeli mi sizce? Gel Dese Aşk dizisi bitirilmeli mi sizce konu Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler