Geet Hui Sabse Parayi Dizisinin Türkçe Adı Ne Olacak? Kanal 7

Kanal 7’den yeni bir Hint dizisi daha geliyor 2020 yılında. Daha önceki dizileri ile ciddi bir potansiyel yakalayan Kanal 7 yeni sezonda da güçlü hint dizileri ile reyting başarısını devam ettirmek istiyor. Daha önce yayınladığı Ah Kalbim, İkimizin Yerine, Tatlı Bela, Deli Divane, Masum ve Bıçak Sırtı gibi dizilerde oldukça başarılı bir dublaj sergileyen kanal bakalım Geet Hui Sabse Parayi dizisinde de aynı başarıyı gösterecek mi?

Geet Hui Sabse Parayi Dizisinin Türkçe Adı Ne

Ülkemizde son yıllarda Hint dizilerine olan rağbet her geçen gün kanal 7 sayesinde arttı. Kanal 7 ekranlarında yayınlanan son diziler neredeyse Türk dizileri kadar başarılı ve yüksek reytingli.. Hint dizileri Kanal 7 de reytinglerin artıran en önemli dizilerin başında geliyor. Kanal 7 son olarak Geet Hui Sabse Parayi isimli yeni bir Hint dizisini ekranlara taşıyacak. Dizi 2020 yılının sonuna doğru başlayacak.

Geet Hui Sabse Parayi dizisinin Türkçesi nedir, Türkçe isminin ne olacağı henüz açıklanmayan Geet Hui Sabse Parayi dizisi oldukça romantik bir isim. Ama Türkçe adı ne olur tahmin edemiyoruz. Ah Kalbim tarzı bir dizi olacağı belli ancak Kalp ile ilgili yeni bir isim olabilir. Kalbim Seninle gibi.. Geet Hui Sabse Parayi dizisinin Türkçesi Kalbim Seninle desek yeridir.

Kanal 7 Geet Hui Sabse Parayi Hint dizisi Türkçe adıGeet Hui Sabse Parayi Dizisi Kanal 7 de Kaç Bölüm Yayınlanacak

Kanal 7’nin 2020 yılının ikinci yarısında yayınlayacağı yeni Hint dizisi Geet Hui Sabse Parayi dizisi Hindistan’da toplamda 470 bölüm yayınlanmıştı. Ülkemizde diziler genelde 4 bölüm olarak birleştiriliyor. Bu nedenle Geet Hui Sabse Parayi dizisinin yaklaşık 115 bölüm civarında süreceğini belirtelim. Kanal 7 yaklaşık 115 bölüm sürecek diziyi Ağustos ayında başlatabilir.

Kanal 7 Geet Hui Sabse Parayi Dizisinin Oyuncu Kadrosunda Kimler Var?

Kanal 7 de ekrana gelecek olan Geet Hui Sabse Parayi dizisi önceki diziler gibi günlük olarak yayınlayacak. Oldukça iyi bir oyuncu kadrosu bulunan dizinin oyuncularını kısaca yazalım sizlere. Geet Hui Sabse Parayi dizisinin oyuncu kadrosu şu şekilde:

Drashti Dhami (Geet Maan Singh Khurana – Geet Handa)
Gurmeet Chaudhary (Maan Singh Khurana)
Abhinav Shukla (Dev Singh Khurana Karishma Randhawa (Naintara)
Karishma Randhawa (Naintara):
Nikunj Malik
Melanie Pais
Tanushree Kausha
Behzad Khan

Geet Hui Sabse Parayi dizisinin türkçe adıGeet Hui Sabse Parayi çok yakında Kanal 7’de. Geet Hui Sabse Parayi Dizisinin Türkçe Adı Ne Olacak? Kanal 7 yeni Hint dizisi hakkında kısa bilgiler verdik. Sizlerde yorumlarınızla destek olabilirsiniz.

Yorum yaz

13 Yorum

  1. Ben sonuna kadar izledim budiziyi güzel dizi ailesi yüzünden başına gelmeyenkalmıyo geetin aslında çok güzel dizilerde var mesela aşkın rengi beyaz Saffet dul bir genç kızın hayatını anlatıyor onunda oynat salar sevinirim

  2. Avatar Rukiye Bakırhan

    Bende izledim ama inşallah türkçe dublajını da izleyeceğim umarım punar vivah dizisinin de türkçe dublajını yayinlarlar

Etiketler