Gecenin Ucunda Nazlı Kimdir? Hazal Benli

18.01.2023
3.470

Gecenin Ucunda Nazlı kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Peride Celal’in kitabından uyarlanan Gecenin Ucunda dizisinin senaryosunu Emre Özdur ile Başar Başar kaleme almaktadır. İzleyiciler Nazlı karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Nazlı karakterini oyuncumuz Hazal Benli canlandıracaktır. Gecenin Ucunda Nazlı kimdir? Nazlı karakterini canlandıran oyuncumuz Hazal Benli’yi yakından tanıtacağız.

Gecenin Ucunda Dizisi Nazlı Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını TMC Film ve Alim Yapım’ın üstlendiği Gecenin Ucunda Nazlı karakteri, 15. Bölümde diziye dahil olmuştur. Kazım’ın başı derde girince Macide, Ankara’ya yerleşen Vedat ve Handandan yardım istemiş ve güçlü bir avukata ihtiyaçları olduklarını söylemiştir. Vedat’ta Macide’ye yakından tanıdığı Nazlı’yı önerecektir. Yani, Gecenin Ucunda dizisinde yeni katılan Nazlı avukattır.Gecenin Ucunda Nazlı Kimdir Hazal Benli

Gecenin Ucunda Dizisi Nazlı Kimdir?

Diziye yeni katılan Nazlı karakterine oyuncumuz Hazal Benli hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Gecenin Ucunda dizisinin sevenleri kadroya yeni dahil olan oyuncumuz Hazal Benli’yi de merak etti. Bizlerde bu nedenle Nazlı karakterini canlandıran oyuncumuzu araştırdık. Hazal Benli’yi yakından tanıtacağız ve oyuncumuz hakkında ki bilgileri sayfamıza ekleyeceğiz

Hazal Benli

10 Haziran 1993 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Hazal Benli, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Opera Şan Bölümü’nden mezun olmuştur. Kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Deniz Yıldızı isimli diziyle geçen oyuncumuz bu dizide ki performansıyla büyük beğeni toplamıştır. Aslı Karter menejerlik şirketine bağlı olarak çalışan oyuncumuz özellikle kamera karşısında en son geçtiği dizi olan Seversin’de canlandırdığı Selin karakteri ile tanınır hale gelmiştir.

Hazal Benli Yer Aldığı Diziler

2023 Gecenin Ucunda – Nazlı
2022 Seversin – Selin
2021 Kuruluş Osman – Zoyi
2020-2021 Arıza – Derya Tekin
2020 Hizmetçiler – Aslı Çoşkun
2019 Bir Litre Gözyaşı
2017-2018 Kırgın Çiçekler – Fadik Komiser
2017 Bu Şehir Arkandan Gelecek – Zeyno
2017 Kara Yazı – İrem
2015 Deniz Yıldızı

Hazal Benli Resmi İnstagram Hesabı

Oyuncumuz resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşım da bulunmaktadır. Instagram’da 325 gönderisi ve 232 bin takipçisi bulunan oyuncumuz Hazal Benli’nin resmi Instagram hesabı: @benlihazal

Hazal Benli Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuzun sevenleri onun hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Hazal Benli henüz evli değildir. Oyuncumuz Hazal Benli bir süredir başarılı dj Birol Giray ile birliktedir. Ünlü çiftin ilişkilerini göz önünde yaşamaktadır.

Gecenin Ucunda Dizisi Nazlı – Hazal Benli Kıyafetleri

Kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biri olan oyuncumuz oldukça şık parçalar seçmektedir. Hazal Benli modayı da yakından takip etmektedir. Oyuncumuzun sevenleri onun kıyafetlerini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Bundan dolayı da güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çeken oyuncumuz Hazal Benli’nin tüm kıyafetlerini ve elbiselerini sayfamızdan paylaşacağız.

Gecenin Ucunda Nazlı kimdir? Nazlı karakterini canlandıran oyuncumuz Hazal Benli’yi yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
4 Ocak 2002 tarihinde Kırıkkale’de doğdum. Kırıkkale Atatürk Sağlık Meslek lisesinden 2020 yılında sağlık bakım teknisyeni olarak mezun oldum. Şu an Kırıkkale Üniversitesi sağlık yönetimi bölümünde okuyorum. Dizioyuncu.Com da güncel haberleri tüm dünya ile paylaşıyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.