Gecenin Ucunda Ateş Öztekin Kimdir? Umut Kaya

14.01.2023
3.659

Gecenin Ucunda Ateş Öztekin karakteri kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını TMC Film ve Alim Yapım’ın üstlendiği Gecenin Ucunda dizisi Peride Celal’in kitabından uyarlanmıştır. Gecenin Ucunda dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. İzleyiciler Gecenin Ucunda dizisi Ateş Öztekin karakterini de merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Ateş Öztekin karakterini oyuncumuz Umut Kaya canlandıracaktır. Gecenin Ucunda Ateş Öztekin karakteri kimdir? Oyuncumuz Umut Kaya’yı yakından tanıtacağız.

Gecenin Ucunda Ateş Öztekin Karakteri Kimdir?

Gecenin Ucunda Ateş Öztekin Kimdir Umut KayaStar Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkan Gecenin Ucunda dizisi Ateş Öztekin karakteri, Sara’nın kayıp oğludur. Gecenin Ucunda dizisine yeni katılan Ateş Öztekin karakteri, yetiştirme yurdunda büyümüştür. Yetiştirme yurdundan çıkan Ateş Öztekin, travmalı bir gençtir ve bu karakteri oyuncumuz Umut Kaya canlandıracaktır.

Gecenin Ucunda Ateş Öztekin Kimdir?

Diziye yeni katılan Ateş Öztekin karakterine genç oyuncumuz Umut Kaya hayat verecektir. İzleyiciler sektörde yeni olan oyuncumuz Umut Kaya’yı da merak etti. Bizlerde bu nedenle oyuncumuzu araştırdık. Bundan dolayı da Gecenin Ucunda dizisinde Sara’nın kayıp oğlu Ateş Öztekin karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Umut Kaya’yı yakından tanıtacağız ve Umur Kaya hakkında ki bilgileri sizlerle paylaşacağız.Umut Kaya Gecenin Ucunda dizisinde Ateş Öztekin rolünde

Umut Kaya

Sektörün yeni yüzlerinden olan genç oyuncumuz Umut Kaya, Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Eskrim sporlarıyla da yakından ilgilenen Umut Kaya, 2018 yılında dünya eskrim şampiyonu olmuştur. Kariyerine Ceyda Zengin ve Gülin Ermiş menajerliğinde devam etmektedir. Kamera karşısına ilk defa 2022 yılında Darmaduman dizisiyle geçen oyuncumuz ilk projesi olmasına rağmen özellikle bu dizide canlandırdığı Görkem karakteriyle tanınmıştır.

Umut Kaya Yer Aldığı Diziler

2022 yılında Darmaduman dizisinde yer alan genç oyuncumuz bu dizi ile sektöre atmıştır. Darmaduman dizisinde hayat verdiği Görkem karakteriyle oyunculukla tanışan Umut Kaya Gecenin Ucunda dizisinde Ateş Öztekin karakterine hayat verecektir.

Umut Kaya Resmi İnstagram Hesabı

Sektörde yeni olan oyuncumuz Umut Kaya sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi İnstagram hesabında 18 gönderisi ve yaklaşık olarak 13 bin takipçisi bulunan oyuncumuzun takipçi sayısı günden güne artmaktadır. Umut Kaya’nın resmi İnstagram hesabı: @4umutkaya

Umut Kaya’nın Sevgilisi Var Mı?

İzleyiciler Umut Kaya’nın hayatında birinin olup olmadığını da merak etti. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Umut Kaya 2022 yılında sektöre adım atmıştır. Bundan dolayı da oyuncumuzun daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Yani, genç oyuncumuz Umut Kaya’nın hayatında bilinen biri yoktur.

Gecenin Ucunda Ateş Öztekin – Umut Kaya Kıyafetlerini

Sektörde yeni olan oyuncumuz yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çekmiştir. Sektörde kısa sürede yükselen Umut Kaya tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizlerde bundan dolayı Umut Kaya’nın Gecenin Ucunda dizisinde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini marka ile fiyat bilgisi vererek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Gecenin Ucunda dizisi Ateş Öztekin karakteri kimdir? Oyuncumuz Umut Kaya’yı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.