Gain Dayı Şov Sunucusu Nazmi Sinan Mıhçı Kimdir?

09.09.2021
2.157

Gain’in ilk talk show programı olan Dayı Show ile ilgili izleyiciler tarafından merak edilen pek çok konu oldu. Dayı Show hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de programın sunucusu oldu. Biz de bu konumuzda sizlerle Gain Dayı Şovu programının sunucusundan detaylı bir şekilde sizlere bahsedip, sunucunun hayatı hakkındaki bilgileri sizlere aktaracağız. Dayı Şovu programı ve sunucusu hakkındaki detayların tamamı konumuzun ilerleyen kısmındadır.Gain Dayı Şovu Sunucusu

Gain Dayı Şovu Sunucusu

Dayı Show’u programı Gain’in ilk canlı talk show programıdır. 10 Eylül’de izleyici karşısına çıkacak olan Dayı Şovu programının sunuculuğunu ise Nazmi Sinan Mıhçı yapacaktır. Nazmi Sinan Mıhçı’nın hayatı izleyiciler tarafından oldukça merak ediliyor. Oyunculuk sektörünün tanıdık ve bilindik isimlerinden bir tanesi olan Nazmi Sinan Mıhçı’nın hayatı ve bilgileri hakkındaki detayları da konumuzun ilerleyen kısmında sizlerle paylaşacağız. Nazmi Sinan Mıhçı ile ilgili bilgilerin tamamını konumuzun ilerleyen kısmında bulabilirsiniz.

Nazmi Sinan Mıhçı Kimdir?

Nazmi Sinan Mıhçı KimdirNazmi Sinan Mıhçı, 1977 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi Edebiyat Fakültesi felsefe bölümünde tamamlamış olan Nazmi Sinan Mıhçı, 2007 yılında oyunculuğa başladı. İlk oyunculuk deneyimini Yemin isimli televizyon dizisinde Kayhan karakteri ile yaşadı. Ardından da pek çok dizi ve filmde boy göstermeye devam etti. Daha önce Digiturk, Pınar Aç Bitir reklamı, Pınar bana bana üçgen peynir reklamı, Pınar bana bana krem peynir reklamı, HSBC reklamı gibi pek çok reklamda da boy gösterdi. En son ise karşımıza Kafa Doktoru isimli televizyon dizisi ile çıktı.

Nazmi Sinan Mıhçı’nın Yer Aldığı Diziler

2020 – Kafa Doktoru (Kayhan)
2020 – Yeniden Leyla
2020 – Teşekkürler Süpermen (Hayati)
2017 – Maide’nin Altın Günü (Taksici)
2017 – Ketenpere (Çaycı Kemal)
2017 – Üç Kuruş
2017 – Sucu Kamil
2017 – Türk Malı (Kayhan)
2015 – Yaktın Beni
2014 – Sesime Gel
2017 – Türk Malı
2015 – Deli İşi
2014 – Sesime Gel
2014 – Memolar ve Zimolar: Kasabada Barış
2010 – Ejder Kapanı
2007 – Yemin (Kayhan)Nazmi Sinan Mıhçı Resmi Instagram Hesabı

Nazmi Sinan Mıhçı Resmi Instagram Hesabı

Nazmi Sinan Mıhçı, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Nazmi Sinan Mıhçı’nın resmi instagram hesabında 192 gönderisi bulunurken 11,1 i aşkında takipçisi yer almakta. Nazmi Sinan Mıhçı’nın resmi instagram hesabını yakından incelemek isterseniz @nazmisinan
kullanıcı isimli hesaba bakabilir yada hesabı takibe alabilirsiniz.

Nazmi Sinan Mıhçı Evli Mi? Eşi Kim?

Başarılı oyuncumuz Nazmi Sinan Mıhçı’nın evli olup olmadığı da seyirciler tarafından oldukça merak ediliyor. Nazmi Sinan Mıhçı evlidir. Ancak eşinin kim olduğu isim olarak bilinmemektedir. Ayrıca Nazmi Sinan Mıhçı’nın 10-11 yaşlarında bir tane de oğlu bulunmaktadır.

Gain Dayı Show programının sunucusu Nazmi Sinan Mıhçı’dan sizlere bahsetmek istedik. Sizlerinde Dayı Şovu programı hakkındaki ve Nazmi Sinan Mıhçı hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz. Gain Dayı Şovu programını nasıl buldunuz? Gain Dayı Show programı hakkında neler düşünüyorsunuz? Gain Dayı Show programının sunucusunu nasıl buldunuz?

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.