Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde

Bu konumuzda Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde hangi rolde karakterinin adı belli mi bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. Geçtiğimiz sezon benim tatlı yalanım isimli dizi ile karşımıza gelen Furkan Palalı oldukça sevilen bu yaz dizisiyle adını tekrar duyurmuş, sonra uzun süre sessiz kalmıştı.

Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova Dizisinde

Son olarak benim tatlı yalanım dizisinde Nejat karakterini canlandıran ve Kayra’nın babası olan Furkan Palalı Aslı Bekir oğlu ile birlikte oldukça başarılı bu diziden sonra bir süre herhangi bir dizide rol almamıştı. Benim tatlı yalanım dizisi ile oldukça iyi bir çıkış yakalayan Furkan Palalı dizinin bitmesinin ardından koronavirüs vakaları nedeniyle sürekli dizi tekliflerini geri çevirmişti. Yeni sezonda ATV ekranlarında 3. Sezonu ile yayınlanacak olan bir zamanlar Çukurova dizisinden Furkan Palalı’ya çok güzel bir teklif geldi.

Furkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova DizisindeFurkan Palalı Bir Zamanlar Çukurova’da hangi karakter

Furkan Palalı bir zamanlar Çukurova dizisinden teklif alınca hiç düşünmeden kabul etti. Çünkü başarılı dizi iki sezondur hem Perşembe günleri reyting birincisi oluyor hem de gelecek sezon için de çok yüksek reyting oranları ile dikkat çekiyor. Perşembe akşamları yayınlanan bir zamanlar Çukurova dizisi ilk sezon 15 civarında Total reyting almış 2. Sezon ise Mucize Doktor dizisinin bir süre gerisinde kalsa da daha sonra yeniden birinci sıraya yükselerek 14-15 oranlarında Total reyting alarak yine Perşembe günlerinin lideri konumuna gelmişti. Furkan Palalı bir zamanlar Çukurova dizisinde hangi karakteri canlandıracak hangi rolde oynayacak bir şimdilik belli olmadı.

Bir zamanlar Çukurova dizisinde Furkan Palalı hangi rolde karakterdir

ATV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan ve 3. sezonu ile Eylül 2020 de kaldığı yerden yola devam edecek olan bir zamanlar Çukurova dizisi 3. Sezon çekimlerine başladı. Oldukça ciddi bir bütçe ile güçlü bir prodüksiyon hazırlayan bir zamanlar Çukurova yapımcısı Temmuz ayı sonunda yeni sezon hazırlıklarına başlayarak çekimleri ağustos ayı boyunca devam ettirecek. 3. Sezonda diziye güç katacak yeni bir oyuncu için arayışını sürdüren yapımcı Furkan Palalı ile anlaştı. Furkan Palalı bir zamanlar Çukurova dizisinde canlandıracağı karakter ile diziye yeni bir renk katacak.

Bir zamanlar Çukurova dizisinde Furkan Palalı’nın oynayacağı karakteri rolü belli olduğunda burada sizlerle paylaşacağız. Sizce Furkan Palalı gibi önemli bir oyuncunun bir zamanlar Çukurova dizisine dahil olması nasıl oldu, oyuncu başarısını bu dizide de gösterebilir mi yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir zamanlar Çukurova dizisinin yeni sezon katılan oyuncular için lütfen tıklayınız >> Bir zamanlar Çukurova 3.Sezon Oyuncuları

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler