FOX TV Kamera Arkası Sunucusu Beyza Şekerci Kimdir?

05.09.2020
976

Bu konumuzda önümüzdeki günlerde FOX TV ekranlarında seyirci ile buluşacak olan Beyza Şekerci İle Kamera Arkası isimli programının sunucusu Beyza Şekerci Kimdir? kaç yaşındadır? daha önce yer aldığı projeler nelerdir? hangi okuldan mezun olmuştur? sevgili var mı? resmi sosyal medya hesapları nelerdir? program hangi gün saat kaçta yayınlanacak? gibi merak edilen sorulara hep birlikte yanıt bulacağız. Beyza Şekerci İle Kamera Arkası programı Beyza Şekerci hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Kamera Arkasi Fox TvFOX TV’nin Yeni Programı Beyza Şekerci İle Kamera Arkası

Önümüzdeki günlerde yayınlanması gereken programın sunuculuğunu Beyza Şekerci üstleniyor. Şimdilerde hafta içi gündüz kuşağı programları arasında Çağla İle Yeni Bir Gün, Temizlik Benim İşim, Zuhal Topal’la Sofrada gibi yarışma programları yer almaktaydı. Hafta sonu ise  Memet Özer ile Mutfakta ve Merve Yıldırım ile Benden Söylemesi programları yer almaktaydı. Önümüzdeki günlerde Pazar günleri saat 11.15 yayınlanması beklenen Beyza Şekerci İle Kamera Arkası isimli programın izleyicilerin kamera arkası ile meraklarını giderecektir.

Fox Tv Kamera Arkasi SunucusuBeyza Şekerci Kimdir?

Kamera Arkası programının sunuculuğunu üstlenecek kişi Beyza Şekerci‘dir. Beyza Şekerci, 24 Ocak 1988 yılında İstanbul’da doğmuştur. 5 yaşından itibaren bale eğitimine başlayan Beyza Şekerci, Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Klasik Bale Bölümünden mezun olmasının ardından yüksek lisans da yapmıştır. İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde dans etmektedir. Gaye Sökmen Ajansı ile birlikte çalışmaktadır. Daha önce pek çok dizi ve filmde yer almıştır.

Beyza Şekerci’nin Yer Sinema Filmleri

2017  –  Damat Takımı
2015  –  TAKIM: Mahalle Aşkına!
2013  –  Meddah
2013  –  Gelmeyen Bahar (Bahar)
2012  –  Avni Amca (Kısa Film)
2011  –  Türkan (Zehra)

Beyza Sekerci KimdirBeyza Şekerci’nin Yer Aldığı Diziler

2014  –  Hayat Ağacı (Umut Karahanlı)
2013  –  2014 – İntikam (Dilce Aktuğ)
2011  –  Firar (Cemre)
2010  –  Bitmeyen Şarkı (Dilara)
2009  –  2010 – Es Es (Dilşa)
2008  –  Süper Babaanne (Gaye)
2005  –  Beyaz Gelincik (Aslı)

Beyza Sekerci ve Esi Engin HepileriBeyza Şekerci Evli Mi?

Beyza Şekerci, meslektaşı olan Engin Hepileri ile 2015 yılında dünya evine girmiştir. Eşi Engin Hepileri, sinema-televizyon oyuncusu, tiyatro yönetmeni ve aynı zamanda da TRT1 ekranlarında yayınlanan Altın Petek isimli yarışmanın da sunucusudur. Çiftimizin  Can isminde dünyalar tatlısı bir oğlu vardır.

Beyza Sekerci Ve OgluBeyza Şekerci Resmi Sosyal Medya Hesabı

Beyza Şekerci’nin yaklaşık 584 gönderisi ve 129 bin takipçisi vardır. Paylaşımlarının büyük bir kısmında eşi Engin Hepileri ve oğlu Can Hepileri ile mutlu aile pozları vardır.

FOX TV Kamera Arkası Sunucusu Beyza Şekerci Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. FOX TV Kamera Arkası Sunucusu Beyza Şekerci hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.