Fox Tv Çağla Şikel Yeni Bir Gün Başvuru Katılım İletişim Telefon Whatsapp Hattı

Fox Tv Çağla Şikel Yeni Bir Gün Başvuru Katılım İletişim Telefon Whatsapp Hattı… Çağla Şikel’in sunuculuğunu yaptığı Yeni Bir Gün programı Fox TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Çağla Şikel’in sunumuyla ekrana gelen programda hafta içi her gün yeni bir konu işleniyor ve seyircilere bilgi verici konular konuşuluyor.

Çağla Şikel ile Yeni Bir Gün programında sağlıklı yaşam önerileri iyi beslenmeye dair öneriler yer alıyor. Aynı zamanda kadınlar için alışveriş önerileri ve kadına yönelik estetik son trendler ele alınıyor. Çağla Şikel’in sunuculuğunu yaptığı Yeni Bir programında alanında uzman doktor teknisyenlerle sohbetler ediliyor ve sağlık güzellik her konu uzmanında alınan bilgilerle kanıtlanıyor. Çağla ile Yeni Bir Gün programında uzmanların oluşu ve Çağla Şikel’in sunumunun eğlenceli oluşu samimi oluşu programın izlenebilirliğini artırıyor.

Çağla ile Yeni Bir Gün programında aynı zamanda kolaylıkla yapılacak pratik lezzetli tariflerde deneniyor. Sağlıklı yemekler stüdyoda canlı olarak yapılıyor ve yemeklerin lezzeti onaylanıyor. Bu program tam sizlere göre. Çağla Şikel ile Yeni Bir Gün programını başından sonuna keyifli izleyebilirsiniz. Hem eğlenecek hem de hayata dair yeni bilgiler öğreneceksiniz bu program sayesinde. Çağla ile Yeni Bir Gün programı hafta içi her gün saat 10:00 da Foxtv ekranlarında yayınlanıyor. Sağlık, güzellik, beslenme ve daha birçok konuda uzman konuklardan her gün birbirinden değerli tavsiyeler dinliyoruz.

Çağla ile Yeni Bir Gün Başvuru Formu Nasıl Katılırım?

Çağla Şikel’in sunuculuğunu yaptığı Yeni Bir Gün programına katılabilirsiniz. Yeni Bir Gün programına katılıp size yardımcı olmalarını isteyebilirsiniz. Estetik kilo sağlık ya da başka bir konuda Çağla ile Yeni Bir Gün programı uzmanları sizlere yardımcı olabilir. Çağla Şikel’in yayınlandığı kanal olan Fox TV sitesinde başvuru formu yer alıyor. Aşağıdaki linke tıklayarak Çağla ile Yeni Bir Gün programına başvurabilirsiniz.

https://www.fox.com.tr/Cagla-ile-Yeni-Bir-Gun/ekstra/32/Basvuru-Formu

Çağla ile Yeni Bir Gün sunucusu Çağla Şikel Kimdir?

Çağla ile Yeni Bir Gün programının neşeli yüzü sunucusu Çağla Şikel Kimdir? Çağla Şikel 1979 İstanbul doğumludur. Çağla Şikel 4. sınıftan itibaren İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda bale eğitimi almıştır.  Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı ortaokul bölümünden mezun oldu. Burada eğitimine devam etti ve Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda yüksek lisans eğitimi aldı.  Eğitim hayatı devam ederken tiyatrolarda görev aldı. Rol aldığı bazı tiyatro oyunları; Fındıkkıran Balesi, Külkedisi, Sihirbaz Oz, Yedisi birden, Arşın Mal Alan.

1997 yılında Miss Turkey yarışmasına katıldı ve birinci oldu. Miss World 1997 güzellik yarışmasında Europes Queen Of Beauty seçildi ve dünya dördüncüsü ödülünü aldı. Sonrasında manken ve fotomodel olarak kariyer yapmıştır. Zaman ilerledikçe televizyonda program sunuculuğu ve dizi oyuncusu olarak çalıştı.

Miss World yarışmasından sonra 1997- 2003 yılları arasında Fransa ‘da Zeki Triko, Amerika, Almanya, Hong Kong, Rusya, Yunanistan, İsviçre ve Mısır ‘da manken olarak defilelere katıldı. 2004 yılında dizi oyuncusu olmuştur ve Cennet Mahallesi dizisinde rol almıştır. Atv de yayınlanan Dansa Var mısın? yarışma programında sunucu olarak çalıştı. Avrupa yakası dizisinde rol aldı. Zehirli Çiçek dizisi sonrasında da  Görgüsüzler dizisinde rol aldı.

Son olarak Bugün Ne Giysem yarışmasında jürilik yaptı ve şimdi de kendi sunuculuğunu yaptığı Çağla ile Yeni Bir Gün programını sunuyor. Kendine özel bir programda kendi kişiliğini samimiyetini öyle güzel yansıtıyor ki seyirci de beğenerek takip ediyor programı.

Yorum yaz

9 Yorum

 1. Avatar Gülten gündoğu

  eylül ayında bende yakalandım ağır geçirdim çok şükür atlattım ama uykusuzluk çekiyorum buna bağlıyabilirmiyiz

 2. Avatar Cenk Büyükkahraman

  Merhaba çağla hanım,Sayın Osman Müftüoğlu hocamızı çok seviyorum. Sizide çok seviyorum size ve paylaştığınız bilgilerin insanlara gerçekten yararlı olduğunu düşünüyorum. SAYGILAR SUNUYORUM.

 3. Avatar Gülfeza Güleçyüz

  Sevgili çağlacığım, prof.Osman Müftüoğlu hocam 11. Kasım programında kendi maskesinin yani yüzde yüz pamuklu maske taktığını yıkandıkça sıkıştığını anlattı. Ben 71 yaşında bir kadınım. Mart ayında eve kapandığımız da dükkanımı kapatmak zorunda kaldım. Evimde sağlıklı bir ortamda. maske üretiyorum. Hem büyüklere hemde çocuk Lara göre. Size bir maske hediye etmek istiyorum. Adres rica edeceğim. Birde oğullarınızın yaşları nedir onlarada göndermek istiyorum. Sizi çok seviyorum. Başarılarılarınız bir bayan olarak beni gururlandırıyor. Devamını diliyorum. Sağlıkla ve de sevgiyle kalın. Tel.05353686136

 4. Avatar ruziyeaydogan@gmail.com

  Programınızı çok seviyorum izliyorum bugün doktor tansiyon diyor ama benim tansiyonum var hipertansiyon ama aşı yapmıyorlar

 5. Avatar Yasin ataysın

  Sayın çağla şeker kardeşimiz benim kardeşim sudi arabistanda iki ayağı kırık ve kimse ilgilenmiyor nereyi arıyorsak sonuc vermiyor sesimizi duyurmak istiyoruz cumhur baskanimiza ve sağlik bakanimiza türkiyeye getirmek istiyoruz bize yardimci olurmusunuz

 6. Çağla daha spor giyinmeli diye düşünüyorum çok kısa elbiseler çirkin duruyor birde o yüksek topuklar zaten yürüyemiyor kısa mesafede resmen eziyet çekiyor gibi daha

 7. Program da kadın girişimcilere yer veriyormusunuz . Benim gibi ev yemekleri, meze, turşu VS. Gibi ürünleri yapıp onları tanıtmak yada kendilerini tanıtmalarına yardımcı olmak gibi benimde sitemi inceleyebilirsiniz(nilin sihirli elleri) olumlu yada olumsuz cevabınızı bekliyorum teşekkürler.

Etiketler