Fox Tv Baraj Dizi Bölüm Tekrarı hangi günler saat kaçta yayınlanacak?

Fox tv de ekrana gelmeye başlayan Baraj dizisi ilk bölümüyle 17 mart günü saat 20.00 da ekrana geldi. Dizinin bölüm tekrarları hangi günler yayınlanacak saat kaçta olacak merak ediliyor. Bizde bu konumuzda Fox Tv Baraj Dizi Tekrarı hangi günler saat kaçta yayınlanacak? sorusuna yanıt vermeye çalışacağız.

Güncelleme:Baraj dizisi yeni bölümleri salı akşamları yayınlanırken tekrarları da hafta boyunca Fox TV de yayınlanıyor. Baraj dizisi tekrarları hangi gün hangi saatte yayınlanacak Fox TV yayın akışına bakarak konumuza eklemeye devam ediyoruz. baraj dizisi tarik ve nazim

Fox Tv Baraj Dizi Tekrarı Ne zaman?

Fox TV yayın akışına bakarak Baraj dizisinin tekrarlarının yayınlanacağı günleri ve saatleri buraya hem görsel olarak hem de yazılı olarak yazmak istiyoruz. Baraj Dizi Bölüm Tekrarları hangi gün yayınlanacak saat kaçta olacak merak edenlere hemen yazalım. Baraj dizisi ilk bölümü ile 17 Mart salı günü saat 20.00 da ekrana gelecek. 1. Bölümün tekrarı hemen aynı gün saat 22.30 da Fox tv de yayınlanacak.

Baraj Dizi Bölüm Tekrarı hangi günler saat kaçtaBaraj Dizisi Bölüm Tekrarı hangi günler saat kaçta?

Baraj dizisi tekrarı 17 Mart Salı: 22.15
Baraj 1. bölüm tekrarı 18 Mart Çarşamba: 23.45
Baraj dizisi tekrar  19 Mart Perşembe: 00.15
Baraj dizisi haftasonu tekrarı 21 Mart Cumartesi: 13.15 / 00.15
Baraj bölüm tekrarı 22 Mart Pazar: 16.30

Fox Tv Baraj Dizi Bölüm Tekrarı hangi günler saat kaçta yayınlanacak?

Yukarıda Baraj dizisine dair detaylı yayın günlerini yazmaya çalıştık. Bunlar dışında dizinin son dakika değişiklikleri olursa veya koronavirüs nedeni ile yayın günlerinde değişiklik olursa buraya yazacağız. Son aldığımız bilgilere göre Koronavirüs nedeniyle Baraj dizisinin çekimleri şimdilik ertelenmiş. Bu sebeple dizinin yeni bölümlerinde bakalım aksama olacak mı izleyip göreceğiz.

Fox Tv Baraj Dizi Bölüm Tekrarı hangi günler saat kaçtaFox Tv de Salı günleri ekrana gelen Baraj Dizisinin Bölüm Tekrarları hangi günler saat kaçta yayınlanacak? yeni bilgiler geldikçe konumuzu güncelleyeceğiz. Fox Tv Baraj Dizisi Oyuncuları için Tıklayın >> Baraj Dizisi Zahra Baraj Dizisi Tarık

Baraj dizisi ilk hafta tekrarları hangi gün saat kaçta?

17 Mart Salı: 22.15
18 Mart Çarşamba: 23.15
19 Mart Perşembe: 00.15
21 Mart Cumartesi: 13.15 / 00.15
22 Mart Pazar: 16.30

Etiketler